+1 oy
1,577 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
Üç gün önce bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim. 30 haftalıktı çok az kalmıştı kavuşmamıza. Son on gündür hareketi azdı sürekli acile gidip hareketini kalp atışını görüp geliyordum. Cumartesi gecesi gittiğim de kalbi durmuştu . Aldılar bebeğimi morga indim gördüm aynı kızıma benziyordu ağzı burnu küçücük. İki kilo olmuş doğsa yaşayacak kadar büyüktü tırnakları uzamış saçları kirpikleri oluşmuş . Herşeyi tamdı o kadar güzeldi kii. Elini tuttum.. Bağrıma basamadim kokusunu alamadım.. Çok canım yanıyor herseyimiz hazırdı hastane çantamız odası yatağı kıyafetleri.. Eve geldik topladık annemle yikadigim utuledigim kıyafetlere sarıldım ona sariliyormus gibi sanki yavrum kokuyormus gibi .. O kadar zor ki evde bir evladim olmasa dayanacak gücüm yok bu acıya ama evdeki çocuğum da üç yaşında daha onun için güçlü olmaya çalışıyorum .. Dua edin Rabbim yavrusunu bağrına basamayan annelerin yüreğine ferahlık versin buraya da yazmak istedim nedense hiç bir arkadasima bile böyle konuşmadım burda tanımadığım kişiler olduğu için belkide

61 Cevaplar

+5 oy
(2,324 puan) tarafından
Ah ah canım Vala yüreğim parçalandı ne denir bilmiyorum Rabbım sana ve ailene sabır versin çok zor olsa gerek :((((
-Reklam-
+2 oy
(423 puan) tarafından
İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn 

basın sağolsun bacım acın çok zor Allah yardımcin olsun Rabbim evlatla sınamasın çok zor 
0 oy
tarafından
Canımın içi cennet kuşun o senin başın sağolsun cennette bekliyoe seni şefaatçin sorması ayıp neden öldü 
0 oy
tarafından
Oyy oyyyy basın saolsun canım ne desem az gelir ağladım bende 

Rabbim sabirlarin  en büyüğünü versin 

Dilerim sana şefaatçi olsun 

Çok üzgünüm çok 
0 oy
(9,919 puan) tarafından

Ağlattın :( Allah kimseye göstermesin. Başın sağolsun çok acı ne desek boş. Yavrum melek oldu annesini cennette bekliyor <3

0 oy
(13,857 puan) tarafından

Ahhh Rabbim sabır versin:(kelimelerin yetersiz kaldigi an☹️

0 oy
(327 puan) tarafından
Rabb'im sana sabır versin inşaallah canım çok üzüldüm ben de 31 haftalık hamileyim doğsaymış bebeğimle arkadaş olacakmış ama sen Ecrini Allah'tan bekle inşaallah:(
0 oy
(6,526 puan) tarafından

Oyyy canım benim üzülme desemde illaki üzülürsün öteki dünyada şefaatçi olacak sana annnesi o minik Melek 

Rabbim kalbine ferahlık versin inşallah :'(

0 oy
tarafından
Kiyamam sana Rabbim cennetinde kavustursun 
0 oy
(4,389 puan) tarafından
Allah sabır versin. hayırlısı böyleymiş. Rabbim yine verecektir 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Allah'ım sabır versin İNŞALLAH çok üzüldüm acilde neden olduğunu söylemediler mi
0 oy
(2,697 puan) tarafından
Başin sağolsun Rabbim yüreğine ferahlık versin 
0 oy
tarafından

Ahh canım benim kıyamam ya gerçekten cokk çok üzüldüm Allah acını hafifletsin inşallah çok zor bir durum 

Dediğin gibi bir çocuğun daha var ondan güç al ona sarıl Allah yardımcın olsun :'(

0 oy
(2,818 puan) tarafından
Rabbim dayanma gücü versn canım içim yandı :(
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ahhhhhhh yüreğim parçalandı yavrum benimmm yavrummm :((( Allah'ım sana sabırlar versin güzel kaedesim acini tahmin dahi edemiyorum Allah yerini doldursun bir an önce çok çok çok üzgünüm sana ve eşine sabirlar diliyorum :(((
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Çok kötü oldum allah sabır versin  sebebi neymiş peki :(
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Güzel kardeşim onun bu dünyada nasibi yokmuş :( meleğini isimlendir sana şefaatci olacak inşallah evladın varlığı da yoklugu da imtihandır peygamberlerin bile çok zorlandığı imtihanların başındadır çocuk.Rabbim yaralarını sarsın ve diğer yavrunu sana bağışlasın.
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Bsşın sağolsun okurken gözlerim doldu rabbim sabrını versin inşallah 
0 oy
(7,824 puan) tarafından
Basın sag olsun Rabbım sabır versin imtihanlarin en büyüğü. Seni şefaatçi olarak bekliyor melegin
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Canım benim Allah sana şefaatçi yapacak bebeğini içini ferah tut Rabbim o kadar büyük ki sana o sabrı da verecektir üzülmeni istemem ama merak ettim Neden kalbi durmuş acaba

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 337 göst.
14 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (841 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 234 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Melek90000 (10 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 382 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eda.. (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 728 göst.