0 oy
908 göst.
Diğer kategorisinde (4,988 puan) tarafından
Kimin oturması daha mantıklı sizce ?

Sonuçta oda annesi doğurup büyütmek kolay degil.

Ama bazı kaynanalar gelinin inadına oturuyor.

Ben cevapliyim benim kaynanam önde oturmayi sever kendi arabalari yok bana yer vermez kendi gecmek ister.

79 Cevaplar

0 oy
(273 puan) tarafından
Senin kaynanan benim.kaynanam olabilir canım. İlla öne oturacak bayramda her evden laf yedi de en son dönüp gelin sen gel otur dedi cadaloz
(4,988 puan) tarafından
Benimki hem beni kıskanıyor hemde kendini gosteriyor ista amannn
-Reklam-
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Tabikide kaynnam oturur. Ama bana inat deyil 
(4,988 puan) tarafından
Benimkide bana inat :)
(2,297 puan) tarafından
Bazıları öyle işte. Kaynnam der sen gel otur yok derim sanki önde helva var :)) arkada daha rahatım vala
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bn ona yer verirdim hep bazen kizim sen otur ne olacak diyip kendi direk arkaya otururdu simdi cocuktan sonra zaten bn önü unuttum istesemde oturamam
(4,988 puan) tarafından
Ya bazilari geline inat öne oturur
(1,170 puan) tarafından
aman otursun bosver gec arkaya otur daha iyi bn aynadan kocama gulerim bakarim o bana bakar elimle sacini falan okşardim oyle daha cok hosuma gider sanki sevgili gibi hissederdim simdi cocuktan ona bile gucum yok
0 oy
tarafından

Değişiyor bazen oturur bzen sen geç kızım ben kizla ilgileneyim  der fark etmez sonuçta aynı yere gidiyoruz:)

(4,988 puan) tarafından
Ya ne guzel inat yok kaynananda dmekki
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Ben oturuyorum arkada midem bulanıyor  bebegim Olduğunda arkada oturmamak icin uzun sehir içide gitmedim oto koltuğu erken aldim o yuzden arkada oturur kim binse arabaya
(4,988 puan) tarafından
Iyi bari anlayışlı insanlar
0 oy
(606 puan) tarafından
Benim eşim der direk geç otur diye annesine arka kapıyı açar 
(4,988 puan) tarafından
Masaallah ortayi bulmak gerekir ne guzel
0 oy
(1,683 puan) tarafından

Önde oturmayı pek sevmez ama o varken ben arkaya otururum hatta oğlanı da ona verir keyif ederim arkada:) hiç problem etmedim etmem de nolcak otursun

(4,988 puan) tarafından
Senin kaynanan sana inat oturmuyor demekki :)
(1,683 puan) tarafından
Bazı konularda maşallahı var bak **** oluyorum ama bu araba konusunda hiç ters düşmedik kuzum Allah biliyor ya bir de büyük o binsin kayın babam olsaydı oda binsin sorun etmem yani o kadar çok şey var ki bir de bunun yüzünden mı kafa yorim
0 oy
(1,346 puan) tarafından
Kayınvalidemi oturturum. Bazen çok ısrarla o beni oturtur öne. Hiç eli ön koltuğa gitmez hemen geçer arkaya kendiliğinden
(4,988 puan) tarafından
Bazilari dusunceli gelinle sidik yaristrimiyor
0 oy
(13,036 puan) tarafından

Hic öyle kafalar da insanlar değiller k.pederim de arka da oturuyor kim öne kim arkaya lafı geçmez 

Ben emziriyorum diye ailecek gideceksek k.pederim öne geçer 
(4,988 puan) tarafından
Benim kayinpederim doguma 1.5 ay var arkada oturamıyorum yinede yer vermezler halbuki araba benim bileziklerimle alindi :D
(13,036 puan) tarafından
Gaddarlar:)) Senin üstüne yaptırsaydin  bileizmlerinel almışlar:)
(4,988 puan) tarafından
Koyden senede bir kere geliyorlar diye ses etmedim o zaman ama herzamanda olmaz
(13,036 puan) tarafından
Aman bosver sıkma tatlı canını ")
0 oy
tarafından
Ben kayinvalideme yer veririm ama o cogunlukla arkada oturur ben aramam yani fark etmez ne olacak
(4,988 puan) tarafından
Seninko iyi niyetli demkki ne guzel
0 oy
(12,856 puan) tarafından

Yıl olmuş 2022 hala ön koltuk kimin hakkı :D

(4,988 puan) tarafından
2082 olsada dava degismez :D saka bir yana bazi kaynanalar geline inat oturuyor hani sen kimsin ben varken diyerek
(12,856 puan) tarafından
Benim kayınvaldem de kayınpederim de oturmaz öne geç kızım yerine otur derler
0 oy
(3,417 puan) tarafından

Bebegim olana kadar hep önde oturdum ama kayinpederim varsa arabada onu öne oturttum hep onun dışında annem genelde hep beni oturttu ama simdi bebegim var arka koltuga transfer oldum :)

(4,988 puan) tarafından
Bende oyle canim ama kaynanam varken o gecmek ister halbuki ben bileziklerimi verdim araba icin
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Beni araba tutuyor Allah'tan bu yüzden hep öne otururum kimse sorun etmiyor kayınvalidem de alıştı artık 
(4,988 puan) tarafından
Benide tutuyordu alıştım artık ama araba benim bileziklerle alindi
(1,024 puan) tarafından
Aslında böyle şeyleri pek sorun etmem kendi annemi bile arkaya oturturum ben eşimin yanına otururum yani bilemedim
0 oy
(3,020 puan) tarafından
Kaynanamı oturturdum onun arabası çünkü 
(4,988 puan) tarafından
Bizim arabada benim bileziklerle alindi ben oturayım:)
(3,020 puan) tarafından
Bencede sen otur ya belim ağırdı kalkamıyorum yapıştırıcı yapışmışlar faln de kalkma canım ☺☺
(4,988 puan) tarafından
Kaynanam biraz iyi niyetli olsa sorun etmemde hep yarış icinde benimle bende inat yapıyorum
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Benimkide önde oturur oturmazsa çatlar 
(4,988 puan) tarafından
Heh :D gelini kiskanmasa olmaz peki araba kimin sizinmi
0 oy
(232 puan) tarafından
Benim şeytan nispet yapar gibi kuruluyor bende kuduruyorum tabii onun o hareketine acısını oğlundan çıkarıyorum. O yüzden oğlu da mümkün oldukça bizi aynı arabaya sokmuyor :)) 
(4,988 puan) tarafından
Çok ayıp bir sey ama gelini kiskanmak nedir
(232 puan) tarafından
Wallahi oğlu da diyor annem kıskanıyor diye. Evime bir şey aliyim görmesin mi ertesi gün yatalak bile kalsa onu alır aldırır illaa.
(4,988 puan) tarafından
Evet benim esimde dedi benim annemde kıskançlık vardır diye. Sacma ama kendinden kac yas kucuk birini kiskanmak
(232 puan) tarafından
:)) tamı tamına benden 40 yaş büyük sen düşün artık. Bi gelini kaçırtmış amacı bizim evliliği de bozmak
(4,988 puan) tarafından
Allah firsat vermesin
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ben oturuyorum as rkada midem bulanıyor ki herkeste bilir nişanlıyken Ankara'ya düğüne gittik öne babası oturdu eşim araba kullandı ben kocamın arkasına oturdum ama öldüm resmen baygın gidip geldim kendimi çok sıktım dönüşte kocama söylemiştim öne oturdum o diğer arabaya geçti ondan sonra hep oturdum çok kötü oluyorum 
(4,988 puan) tarafından
Aslinda seni gorup kendisi yer vermesi lazim ama iste
(1,248 puan) tarafından
O zaman bilmiyorlardi sonrasında hep beni oturturlar ben teklif ederim kısa mesafelerde kızım sen otur derler kaynanam hiç önde oturduğunu görmedim kayınpedere zorla otur derim kısa mesafede oturur
0 oy
(4,169 puan) tarafından

Arabayı eşim kullanıyorsa kayınvalidem hep sen geç der ben teklif edersem genelde direk arkaya geçer zaten ben otururum kayınpederim kullanıyorsa da kayınvalidem oturur yanına ama ben hamileyken kim kullanırsa kullansın rahat edeyim diye öne hep beni oturturlardı :D

(4,988 puan) tarafından
Masaallah anlayışlı insanlar
0 oy
(504 puan) tarafından
Benim 3 yasinda ki oğlum kimseyi oturtmuyor hepimizi arkaya atıyor :DD
(4,988 puan) tarafından
En temizi :D
0 oy
(7,685 puan) tarafından
Benim kaynanam ben varken öne oturmaz ben otur diye ısrar ederim ama oturmaz kaynanamin kaynanası da öyle kaynanam varken öne oturmaz ya da ben varken öne oturmaz esimin aile tarafi öyle eşler en öncedir 

İlgili sorular

0 oy
74 cevap 1,128 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 1,433 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
73 cevap 739 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
67 cevap 1,425 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde seren55 (1,378 puan) tarafından soruldu

380,255 soru

11,384,888 cevap

34,884 kullanıcı

...