0 oy
233 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (271 puan) tarafından
Normal doğum yapalı 24 gün oldu. Dikişlerimi kontrol ederken fark ettim vajinam baya genişlemiş. Ne zaman geçer bu genişleme

5 Cevaplar

0 oy
(1,298 puan) tarafından
15 ay oldu hala geçmedi dikişlerin Alınınca kendini iyi hissettigin zaman sık bırak spor gibi. O zmn duzeliyormus die okumuştum 
(271 puan) tarafından
Dikişlerim kendi kendine düşüyor da 40 günde daralır falan yazıyorlar. 15 ayda nasıl düzelmedi
(1,298 puan) tarafından
Yok cnim birde benimkini parçaladılar resmen yirttilar dikisi ona keza iyi dikmedilwe. İçerden plasentayi temizleyecek die. 50 60 dikis var bende
(271 puan) tarafından
Ayy şu işini iyi yapamayanlar yüzünden hayat boyu problem çekiyor insanlar ya en nefret ettiğim şey
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normale donuyor bi sureden sonra merak etme
0 oy
(938 puan) tarafından

7 ay oldu doğum yapalı düzeldi canım çoktan ama biraz kegel egzersizi felan da yap yardımcı oluyor ama asla ilk gunki gibi olmuyor haberin olsun :)

(763 puan) tarafından
A olmuyo mu bende oluyo diye düşünmüştüm o yüzden demek ki daraltma ameliyatları oluyor hiç bilgim yoktu teşekkürler aydınlattın ben sezeryan oldum ama her doğumda bişeyler kalıyo demekki
(938 puan) tarafından
Sezeryanda genişleme olur mu hiç arkadaşlarım var sezeryan olan hicbi degisiklik olmadı diyorlar
(763 puan) tarafından
Ben başka bişeyden bahsettim her doğumda bişeyler kalıyo diye ordan bişey çıkmadığı için tabikide genişleme olmaz bence düzgün okumanızı tavsiye ederim ben sezeryan olduğum için bu konu hakkında bilgim yoktu yani bende öyle bişey yok anlamına geliyo sezeryandanda kesiğin oluyo bişey kalıyo diye ondan bahsettim vajinada bi değişiklik olmaz tabiki sezeryan doğumda akıl var mantık var yani
0 oy
tarafından
zamanla doner kendi haline
0 oy
tarafından
Toparlar kendini 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ecrin6516. (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 139 göst.