0 oy
349 göst.
Diğer kategorisinde (320 puan) tarafından

image

image

image

image

kızlar 4 aylık hamileyim kıyafetlerim olmuyor bunlar hoşuma ğitti sizce nasıllar ballar♥️bu arada tesettürlü değilim:) 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
sonuncuyu beğendim =) ilk ikisini çok beğenemedim ama tarzınsa giyebilirsin kötü değiller. ben de alışveriş yapıcam hamilelik için. LCW çok güzel
tarafından
ve DeFacto çok güzel şeyler gördüm
-Reklam-
0 oy
(47 puan) tarafından
Canim ortakdaki uzun elbise olmaz snaa gobek cikiyor sıkma bebegini ama obur ikisi olur
(320 puan) tarafından
Böyle 2 beden büyüyüğünü alsam yine mi olmaz canım ben öyle düşünüp alıcaktım ama olmaz mı
(47 puan) tarafından
Bu benim fikrim yine de sen bilirsin canm ama iki beden buyuk de alsan çuval gibi duracak seni cok kilolu gosterecek yine de keyfin bilir ama obur ikisi olur guzel begendim sari olanin bi benzeri bende de var
(320 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(320 puan) tarafından

O sarı tuniği kayınvalidemğile ğidicez memlekete onların yanında ğiyme ye uzun iyi olur diye aldım kuzum slopet hoşuma ğitti<3

0 oy
tarafından
Kumaşı akrilik sentetik karışımı ise çok kokuyor ya hoş olmuyor 
(320 puan) tarafından
Valla ona bakmadım canım dikkat etmedim yani
0 oy
(650 puan) tarafından
İçine sineni al. Muhakkak içeriklerine bak, pamuk koton viskon liyosel(doğal içerikli) olanları tercih et. Sentetik polyester alma, çok terleme yapar çabuk portlanır. 
(320 puan) tarafından
Araştırıyorum zaten canım bende ona dikkat ediyorum
0 oy
(95 puan) tarafından
Tofisayi hiç tavsiye etmem 

Ben geçen ay sipariş verdim 10 beden büyük beden yollamışlar ve malları çok kalitesiz geri değişime bile gelmediler o kadar aradimm açmıyorlar

Resimde göründüğü gibi kaliteli durmuyo ben soyleyim pişman olursun 
(320 puan) tarafından
Ama herkes iyi dedi canım bilmiyorum ki yine araştırırım

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 733 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 324 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (798 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 1,098 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,424 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 439 göst.
15 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu

386,780 soru

11,562,573 cevap

35,249 kullanıcı

...