0 oy
341 göst.
Aile kategorisinde (56 puan) tarafından
Eşimle 5 yıldır evliyiz 1 oğlum var ve hamileyim bugün annemle beraber ablama gitcektik ama eşim yollamadi beni ben kendisine hiç karışmam ailesine gitmesine karışmam ama o bana karışıyor ne yapmam lazım gerçekten çok bunaldım sürekli küfür eden birisi dövme huyu yok ama sözleriyle dövüyor resmen herşeyimi karisiyo nereye gitmek istesem izin vermiyor ablama bile yollamiyon neymiş efendim o isterse gidermişim ben kendim istersem gidemezmişim çok dertliyim kızlar cok

18 Cevaplar

0 oy
tarafından

Tövbe yarab. Yani ablanada gidemeyeceksen başka kime gideceksin. Şuna bak.

Kişi kendinden bilir işi. Demekki kendi millete bakiyoki senide o yüzden kiskaniyor.

Valla ben olsam dinlemez giderdim
(56 puan) tarafından
Gidersem gelince kırıp dokucek o yüzden gidemiyorum çok bunaldım gerçekten hamile hamile ağlıyorum sürekli
tarafından
Allah sabır versin canım. Seni gaza getirmek gibi olmasın ama ben dayanamazdim
-Reklam-
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Sen ilk başta hata yapmışsın, daha böyle karışmaya ilk başladığında dinlemicektin, hele aile konusunda aslaaaaa tahammülüm yok ya şu izin vermiyo diye gitmeyenlere
(56 puan) tarafından
Zaten şimdiki aklım olsa asla onunla evlenmezdim şimdide çocuklar için katlaniyorum
(3,451 puan) tarafından
Zararın neresinden dönersen kârdır. Ya şimdi kalk git, yada ona da ailesine gitmiceksin sende de
0 oy
(431 puan) tarafından
Böyle insanlara aklım erkmiyor kendilerini eşlerinin sahipleri sanıyorlar 
0 oy
tarafından
Sende onu. kısıtla bakalım nasıl oluyormuş. İnsan kendi canina ailesine de  gidemeyecekse evlenince. Yuh yani oldu olacak eve kitlesin seni
(56 puan) tarafından
Öyle dertliyim ki bu bilseniz öyle bunaldım ben yollamasam dinlemez kendisi
(240 puan) tarafından
Seni en çok ben anlarım yıllardır çekiyorum
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Sende onu gönderme diyecem de empati duygusu varmı bilemem. Yada dinlemeyip gideceksin zamanla alışacak. Ben dinlemeye dinlemeye şimdi alıştırdim. Gündüz oğlumla gezmeye gideriz akşam gelince de anlatırım buraya gittik bunu yaptık eğlendik falan diye. Şimdi durumu normalleştirdik artık. 
(56 puan) tarafından
Ben habersiz markete bile gidemiyorum gitsem kime sordun giderken diyor bağırıyor
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ay bu ne ne hiç tahammül edemediğim insan tipi. Ne demek ben istersem gidersin .laf ola beri gele. Ne olarak görüyo bu adamlar kendini kadını ne zannediyorlar. 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Sende kalk git ne diye izin bekliyor sunz 
0 oy
(7,837 puan) tarafından
Nie koleleri gibi davraniyorlar sahipleri gibi benimki karismaz doverim onu:)
0 oy
(329 puan) tarafından
Keşke tüm kadınlarımızın ekonomik özgürlükleri olsa ozaman ağzının içine bakardı 
0 oy
(13,354 puan) tarafından
Tam hazırlanıp ailesine gideceği zaman dikilip karşısına izin vermiyorum gidemezsin biz evliyiz ancak ben izin verirsem gidebilirsin dersim 

Evli olmak buysa eğer ikimiz içinde bu 
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Bu postlara tavrım hep aynı ailem cizgimdir kimse karışamaz ah keşke aynı yerde olsak da gitsem bukdr taviz vermeyin aile aile ötesi var mı çok uzuluyorumhele de anne olduktan sonra
0 oy
(6,453 puan) tarafından
Teyzemin kocasida böyle 17 senedir değişmedi. Ben istersen evime birileri gelebilir, ben istersem sen gidebilirsin, burası benim evim bunlar benim eşyam falan filan. Herşeyin teyzeminde dahil sahibi sanıyor kendini. Teyzem bu yüzden akıllılık yaptı ve ikinci çocuğu yapmadı. 
0 oy
(8,361 puan) tarafından
Eşinin sayılmaya ihtiyacı var canım o yüzden yapıyor muhtemelen.Gitmene müsade etmediğinde cezalandırma onu surat asma peki sen öyle istiyosan öyle olsun de ama dinen de seni annene babana yollamama hakkı yok sılayı rahim sayılır engelleyemez.bunu da kendisine hatırlat.Baxı adamlarla geçim kolay değildir imtihandır sabredersen mükafatını alırsın er ya da geç. Allah eşine güzel huylar versin de aranızda muhabbet olussun insallah.
0 oy
(119,526 puan) tarafından
neden izin aliyosun çık git otur ananda ablanda gel ne amacla danisip izin istiyon
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Yüz vermişsin anam 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Sende o zaman nir kere ailesine gitmek istediginde kır dök ortalıgı balalım nasıl oluyormuş. Öanyaga bak
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bunun kesin çözümü,ben anneme gidiyorum bugün deyip çıkmak tatlım,böyle böyle ömür geçermi 

Bi git bakalım ne yapacak,gerçekten o kadar zor bi durumki seni çooook yıpratır 

Sürekli sözünden çıkmayıp emir aldıkça dahada üstüne gelecek bunun sonu yok emin ol 
0 oy
(507 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bende çok çektim bu göndermeme sorunundan bi gittiğim yer annemin evidi oraya da  bırakmazdı Allaha havale ediyorum boşanıyoruz 

İlgili bir soru bulunamadı

381,419 soru

11,418,820 cevap

34,975 kullanıcı

...