0 oy
655 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,465 puan) tarafından

Kimileri sahte diyo kimileri orjinal faydasını gördûm diyo sizce nasıl anlarım bunun orjinal olup olmadığını

image

6 Cevaplar

+1 oy
(437 puan) tarafından
Firmasını arayıp seri numarasını paylaşırsanız orjinalmi degilmi soylerler ben bebek mamalarını internetten siparis ettiğim zaman oyle yapiyorum
(1,465 puan) tarafından
Barkotu google lensten okutunca bişeyler çıkıyor bu ilaçla ilgili ama öyleyse orjinal olmalı
(437 puan) tarafından
O kadarını bilemem mesela şurdan örnek vereyim sma  mama yi nestle uretiyor ben nestleyi aradım adamlar diyorki bizim uretimimizde seri numaraların hepsi kayıtlı bizden baskada bu markayı ureten yok seri numarasını paylaştım sistemlerinden baktılar orjinal dediler anlatabildimmi
(1,465 puan) tarafından
Bn ararsam 9 tane vericem adamlar istifa eder kesin o zaman sağol kuzum yardımcı olduğun için en iyisi işimi garantiye alıp arayıp öğrenmek
(437 puan) tarafından
Ayni firmadan aldiysan birini versen yeter satıcı sahtemi satıyor orjinalmi anlarsin zaten biri sahteyse hepsi sahtedir
(1,465 puan) tarafından
Tamam cnm çok sağol
-Reklam-
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Bende aldım aynından çok uygun fiyata aldım işimi gördü 
(1,465 puan) tarafından
Antibiyotik sonrası aşırı özellikle kusma mide bulantısı oldu ardından ishal oldu cnm bn arayışa girdim evde probiyotik vardı ama bu kışın baya lazım olacak diye trendyoldan baktım uygundu baya evet eczane 48 e veriyor tanesini sipariş verdikten sonra kargoya verildikten sonra bazı mağazarda sahte olduğu bazı yorumlarda da orjinal olduğu yazıyor kafam karıştı
(3,585 puan) tarafından
Valla bilmiyorum yorumlara bakıp aldım ben
0 oy
(829 puan) tarafından
Canım böyle şeyleri Trendyol dan alma taraftari değilim ben sağlık sonuçta 
(1,465 puan) tarafından
Bnde sorduğumda 46 mı 48 mi ne demişti net hatırlamıyorum
(1,465 puan) tarafından
Hayat devam ediyor önerin için çok teşekkür ederim cnm bir dahakine dediğin yerden bakarım inşallah
(829 puan) tarafından
Ben teşekkür ederim Trendyol güvenli bir site fakat sağlık ürünlerini almayı ordan doğru bulmuyorum kendi düşüncem
(829 puan) tarafından
Ben 30 TL ye aldım o da devlet karşılamıyormus eczacı kız öyle söyledi karsilasa daha düşük olur
(1,465 puan) tarafından
Sağol cnm maalesef öyle bnm çocuklarda yazın çok ishal kusma okurlar o yüzden uygun geldi orası bu sebeble 9 paket baya uygun geldi diye aldım
0 oy
(872 puan) tarafından
Trendyolu bilmem, ben bazen gaz damlası falan alıyordum kızıma. Nurse Var veya gibi. Sonra dermoeczanem.com buldum. Güvenilir site, vitamin falan ordan sipariş veriyorum. Fatura falan geliyor.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 76 göst.
14 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
+2 oy
52 cevap 2,463 göst.
11 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde gulistaN18 (2,141 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 276 göst.
3 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.

379,095 soru

11,347,931 cevap

34,814 kullanıcı

...