0 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde (1,089 puan) tarafından
tarafından kapalı
Sabahtan beri bir halsizlik var baş ağrısı ensemda ağrı var bildiğiniz kafam kazan gibi. Mide bulantısı hatta istifra ettim. Ve yemek görünce daaha da artıyor bulantı hiç iştahım yok sabah bir peynir aldım burnuma kötü koktu ama peyniri daha dün aldım. Söylemesi ayıp halsizim deyince eşim hatay usulü göndermiş eve o bile mutfakta bekliyor düşününce bile midem bulanıyor.Adetime 11 gün var  sizce gebelik olabilir mi ilk gebeligimde hiç böyle bir sirunum yoktu. Ne mide bulantısı ne baş donmesi ne tiksinme rahattım bunları da ilk defa yaşıyorum. Ki ben dünya yansa yinede yemekten vazgeçmeyecek biriyim.
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

15 Cevaplar

0 oy
(13,845 puan) tarafından
Benim ikinci gebelik böyleydi valla. Korunmuyorsan olabilir. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım net sonucu adetin geçince alırsın şu an kanda çıkabilir belki bilemiyorum.  Allah gönlüne göre versin 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Korunmadiysan olabilir tabi. Büyük kızımda hiç belirtim yoktu. Ikincide böyleydim anlattığın gibi sonra hamile olduğumu öğrendim devam etti 1 ay daha sonra geçti. Ama mideni de üşütmüş olabilirsin tabi
0 oy
(3,534 puan) tarafından
Anlattıklarını oğluma hamişliğimde yaşadım kızımda yaşamamıştım olabilir canım 
0 oy
(7,576 puan) tarafından
Benim ilk kokulara hasasiyetim vardi 
0 oy
tarafından
Niye dalga geçsinler kuzum sende .

Çok geçmiş olsun .  Erken gebelik testi alsan çıkar belki bilemedim ki 12 günde çökmüş 
(9,576 puan) tarafından
12 günde kanda bile zor canım ya
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Migren olabilir canım benimde migrenim var enseden başlıyor ağrı sonra mide bulantisina kadar gidiyor 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ejehjeh dalga değilde asko dünya yansa yemekten vazgeçecek biri değilim demişsin ya kahkha attım bende öyleydim 3 gündür boğaz ağrısından
0 oy
(119,254 puan) tarafından
gebelik olsa bile bulamti falan aninda baslamaz baska bisidir
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Hayırlı olsun sağlıcakla al kucağına :D

0 oy
(9,576 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun.. ne kadar narinsiniz ya herşeyi gebeliğe bağlıyorsunuz daha 11 gün var ne ara belirti versin 
0 oy
(7,592 puan) tarafından
O kadar erken başlamaz gebelik belirtileri midenizi üşüttünüz muhtemelen.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
E hadi hayırlısı o zaman
0 oy
(3,594 puan) tarafından
Bence migrenin var bı anda olmazki öyle 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 746 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 282 göst.