0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Kızlar 27 haftalık hamileyim Ocak ortası görünüyor ve sezaryenliyim bu aralar düşük tansiyonum.var açıkçası her hafta dip köşe yapan ben hamileyken 2 haftada bir yapıyorum şimdi aklımda doğum temizliği var ama nasıl yaparım bilmiyorum Sezaryen günü aldığımda mi başlasam siz ne düşünüyorsunuz 

6 Cevaplar

0 oy
(2,270 puan) tarafından
Yani normal günlük temizlik yapiyosun zaten bence öyle ahım şahım bisey yapmaya gerek yok doğuma ozel
-Reklam-
0 oy
(23 puan) tarafından
Benimde Aralık 20 görünüyor başladım yapmaya fakat yine batacak her yer çünkü iki çocuğum daha var sende  yavaş yavaş başla kendini yormadan yapmaya çalış.
(74 puan) tarafından
bende aralik 20. daha hic baslamadim şöyle dip kose bahar temizligi gibi temizlik yapmak istiyorum ama normal ev temizligi yemek camasir vs yapinca bile bitiyorum. nereden nasıl baslayacagim bilmiyorum. icime dert oldu ya
0 oy
(669 puan) tarafından
Yardıma gelecek kimse yok mu canım. Benim kaynanam geldi son 3 haftam kaldı doğuma yemeğimi de yapıyor dip köşe bütün temizliği de yapıyor sağ olsun yatağıma kadar yemek getiriyor. Sezaryenliyim diyorsun kendini çok sıkma öyle temizlik için ben yapmaya kalktım 36 haftalıkken hastanelik oldum az kalsın erken doğuruyordum
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Aynı haftadayiz. İkinci gebeliğim. Bende çok zorluyorum o yüzden sadece günlük işlerimi hazırlığını yapıyorum yeterli bence 
0 oy
(4,963 puan) tarafından
Ahanda ben Ocak yirmide doğumum Allah'ın izniyle evimi sermedim daha Diyarbakır'da oturuyorum vala kızımda küçük ama kasımın böle ikinci haftası falan diye düşündüm 
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Ben ocak ayında doğum yaptım. 1 ay öncesinden hallettim temizliği, kardeşimde yardım etmişti. Rahat oldu öyle 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 236 göst.
0 oy
9 cevap 126 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 307 göst.
+2 oy
8 cevap 234 göst.

379,634 soru

11,364,377 cevap

34,841 kullanıcı

...