0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Kızlar hatırlarsınız eşimden kus aileme geldim annem de sağolsun gel çekme dedi. Neyse ama benle doğru düzgün konuşmuyor sanki kardeşimle konuşuyorlar ediyorlar ablamla yine aynı keza. Beni dinlemiyor doğru düzgün. Bana niye böyle yapıyor acaba ki. Yük de olduğum yok bir çok şey aldım gelirken. Acaba şu an hassas diye mi boyleyim. Ama Allah kimseyi yuvasından etmesin doğru evlilikler nasip etsin. Evin rahatlığı başkaymis anladım. Eskiden dolabını rahatlıkla açtığım evim şimdi düşünerek açıyorum.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır sana öyle geliyor bı süreden sonra o piskolojide oluyor insan kuzum
(111 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ama biraz da psikolojik değil bence çünkü hiç benle sohbet edesi gelmiyor
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
Evet canım her anne yapmaz ama mutlaka yapanlar var annenem çok ayrım yapar annem de de var biraz bunu en iyi bilenlerden biriyim 
(111 puan) tarafından
Evet evlenmeden önce de öyleydi ben çok cazgır değilim diğer kardeşlerim öyle onları daha çok sever ben biraz sessizim. Ama öyle bir anne de değil ki. Bilmiyorum
0 oy
(11,390 puan) tarafından
Sana öyle geliyordur canım bekarken olduğun gibi olmuyor ben de kus gittim bana da bisi demezlerdi konusmazlardi hele babam a demedi
(111 puan) tarafından
Değil mi bak sen beni anlıyorsun gerçekten niye ya. Gerçekten Allah hayırlı eş nasip etsin bu duruma düşürmesin Rabbim kimseyi
(11,390 puan) tarafından
Amin canım şu yüzden kendimizi toplayalım istiyorlar aslında bizi rahat bırakıyorlar ablamla konuşmuşlar ben temizliğe sarmistim annem babam çalışıyordu aksama kadar temizlik yapıyordum ablama demiş öyle dağıtıyor galiba kafasını diye bana bisi demezdi
0 oy
(15,289 puan) tarafından
Hiç öyle düşünme. Sen şimdi hassas olduğun için öyle geliyodur sana. Öyle.olsa annen gel demezdi. Ac rahat et evinde. Orasi senin de evin. Seni bu dünyaya annen baban getirdi. Evlendin gittin diye onların çocuğu olmaktan çıkmadın ya. Yine onların evladisin. 
0 oy
(664 puan) tarafından
Bence kesinlikle mümkün neden olmasın ki evladını diri diri gömen var kimi sever kıyamaz kimi gözü görmez karakter meselesi maalesef herkes doğurabiliyor ama annelik yapamayanlar da mümkün ne yazıkki 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 793 göst.
0 oy
12 cevap 286 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Koalam (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 313 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Eda nur (1,464 puan) tarafından soruldu