0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (85 puan) tarafından
Kızlar 2 gündürlü vücudumda kaşıntı var böyle karnım göğüslerim koltuk altım ve bacaklarım randevu almaya çalışıyorum randevu yok sizce neden olabilir gerçekten artık deli oldum yani acile gitsem bişe yapmıyorlar evde yapılabilecek bişe varsa nolur söyleyin 

8 Cevaplar

0 oy
(329 puan) tarafından

Benimde doğumdan 8 ay sonra başladı birden bire ve ürtiker dendi bana ve ogün bugündür hergün alerji hapı :(

(85 puan) tarafından
Rabbim şifalar versin inşallah canım böyle minik minik kabarcıklar çıktı karnımda alerji diye düşünüyorum ama bilmiyorum neye alerjim var ya da neyim var ‍♀️
(329 puan) tarafından
Teşekkürler  bende şaşırıp sormuştum şimdiye kadar hiç alerjim yoktu nerden çıktı diye Doktor bana doğumdan sonra altta yatan alerjenler gün yüzüne çıkar genelde demişti :(
(594 puan) tarafından
Ürtiker için ilaçları ne kadar süre kullanıcaksın
(329 puan) tarafından
Benimki biraz inatcı ürtiker 2 senedir içiyorum bu gidişle herzaman kullanıcam sanırım :(
-Reklam-
0 oy
(1,712 puan) tarafından
U.yuz olabilir
(1,712 puan) tarafından
Bilmiyorum canım hiç **** olmadım ama içmek ne alaka ki sirkeyle yıkan diyorlar sonuçta deriden gelen bir rahatsızlık bu ara çok yaygınlaştı bu **** hastalığı ya
(85 puan) tarafından
Ay kalkayım sirkeyle yıkanayım inşallah geçer ya ne bileyim herkes bişe diyor canım
(1,712 puan) tarafından
Sen yinede bir cildiye ye görün eğer u.yuzsa onun losyonları falan oluyo
(85 puan) tarafından
Canım randevu arıyorum gece gündüz ama randevu yok malesef
(1,712 puan) tarafından
Gündüz 9.59 da MHRS ye gir hazır bekle cildiyeyi falan yaz saat 10:00 olunca hemen randevuyu al canım dakika geçmesin inşallah bulursun uzun zamandır bende istediğim bölüme randevu bulamıyordum  bu yöntemle aldım randevuyu belki sendede işe yarar
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Kız u.yuz olmasn 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
U-yuz olablir cnm eltimin bebeği oldu eltimler olmadi mesala
0 oy
tarafından
2.aydir kasiniyom kimseye gecmedi saglik ocağı bi ilac verdi geçmedi simdi 3 gun bi ilaç kulandim eczane verdi **** bence bu yarin yine gidicem ne bitiyo nede aziyo sürünüyorum yaaa kaşınıyorum 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Kızımda da aynı kaşıntılar vardı kaç tane doktor gezdik hiç biri anlamadı acil doktoru anladı ve u.yuz maalesef halende çekiyoruz kolay kolay geçmiyor

Allah şifa versin 
0 oy
(594 puan) tarafından
Bende de var canım kaşıntı 1 aydır ama rendevu yok kaşınıp duruyom anca u.yız gibi
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Ben o kaşıntıyı sürekli çekiyorum. Alerjik bir bünyeniz vardır. Yada ani stres yaptıysanız kurdeşen döküyorsunuzdur. Kalmosan diye bir kaşıntı kremi var o çok iyi. Ama alerjikse alerji hapıda kullanmanız gerek. Sağlık ocağıda yazar aslında 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 71 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
13 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tbal (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nilmerve (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.