0 oy
490 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından

Kızlar zayıf ve kisayım 1.49 boy 40kilo bu pantolon bana nasıl olur sizce dar giysem bacağım incecik çıkıyor 

image

14 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Dar daha öok mu yakışır bilemedim canım aslında olabilir açıksan üzerine yapışan bişey giy şık durur
(860 puan) tarafından
Kapalıyım canım dar olanda eşim bacağın çırpı gibi diyor
(6,441 puan) tarafından
Anladım canım olabilir ya üzerine blazer ceket falan giyersin şimdi onlar moda güzel olur
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından

Bunun üzerine dar üzerine oturan ve beline kadar gelen bi kazakla gayette güzel olur 1.55ten selam :)

(860 puan) tarafından
Kapalıyım ama bol gömlek olmaz mı
(5,220 puan) tarafından
Ozaman biraz uzun topuk yada dolgu topuk giyinmen gerekit yoksa çok yere basar seni
0 oy
(329 puan) tarafından

Canım 45 kilo olarak hemen söyleyim dar jeanları direk kaldırdım bu mom jeanlar çıkınca acayip iyi duruyor tabi marka marka değişir sanırım ama mom serileri daha toplu gösteriyor biz zayıfları :)

(860 puan) tarafından
Nasıl yani kusura bakmayın ben pek anlamam ilk defa giyicem bunlar bana kısa ve zayıf olarak olur mu yani
(329 puan) tarafından
Boyunuzu görmemişim evet biraz basık gösterir ama mom jean diye bir bakmanızı tavsiye ederim onlar boyunuza göre daha iyi olur çünkü genelde bilekte bitiyor bir katla hem şık hem spor hemde toplu durabilirsiniz
(860 puan) tarafından
Biraz dar olan yani
(329 puan) tarafından
Ne dar ne bol diyelim
(860 puan) tarafından
Varsa bana atarmisin pekk
0 oy
(425 puan) tarafından
Ben bu tarz pantalonlri çok seviyorum topuklu gitdiyinde güzel duruyor bende uzun sayılmam 
(860 puan) tarafından
Çok karışık kafam
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Denemeden bilemezsin bence. Bazıları çok hoş duruyor bazıları sanki annesinin pantolonunu giymiş çocuk gibi. İade edebileceğin bi yerden al. 
(860 puan) tarafından
Lamelif var orda buldum
0 oy
tarafından
Gorumcemler giyiyor çok güzel duruyor üstüne dar bir boğazlı badi onun üstüne bol bir ya swit yada gömlek giyiyorlar hoş duruyor ama benim tarzım değil 
(860 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Ben 1.49 bırıne gudenılecegını dusunmuyorum:)

0 oy
(2,194 puan) tarafından
Baya zayıf ise gider canım ama kilolu ise daha kısa gösterir daha kilolu gösterir 
(860 puan) tarafından
Zayıfım 40kilo
(2,194 puan) tarafından
Olur canım neden olmasın çok ta tatlı olur  bende kisayim zayifken mom jeanler çok güzel duruyordu şimdi kilo aldım tayt gidiyorum hep bacaklar aldı başını gitti çünkü
(860 puan) tarafından
İnşallah ya
0 oy
(6,456 puan) tarafından
Çok güzel oluyor ben hep böyle giyinirim.
(860 puan) tarafından
Tesettürlumusun  kısamısın
(6,456 puan) tarafından
Çok ben açığım canım ya  ama böyle pantolonlarda üzerine uzun yakışmıyor kısa kıyafetler yakışıyor.
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Bilekten kısa seni daha da kısa gösterir ayakkabını örterse bu modelleri zayıflara çok yakıştırıyorum ben
(860 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
(1,246 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bence olur    
(860 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(329 puan) tarafından

Bu kesimin yırtıksız olanı tercih edebilirsin mom jean jean diye zayıfların tek kurtuluşu:)image

0 oy
(2,285 puan) tarafından
Fiyatı ne kadar canım güzelmiş 
(860 puan) tarafından
184 TL
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Bende kapaliyim 1.60 boyum geçen boyle bir pantolon üzerine beyaz gömlek ve salaş bir kazak giydim uzun kazaklardan canm esim cok begenmisti disarida giymem evde oyle giyinirim veya eşimin arkadaşları geldiği zaman 
(860 puan) tarafından
Hmm anladım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 126 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 602 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elgo (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 338 göst.
26 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,445 puan) tarafından soruldu

381,493 soru

11,421,684 cevap

34,977 kullanıcı

...