0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Iyi akşamlar kızlar, 

4 aylık kızım var üstünü sürekli açıyor. Uyku tulumu almak istiyorum önerebileceğiniz bir model var mı?

8 Cevaplar

0 oy
(15,894 puan) tarafından
LCW dan aldım.ben. 2 yaşında oğlum 5 yaş aldim 
-Reklam-
0 oy
(25,223 puan) tarafından
E bebeğin tulumunu kullanıyoruz 1.5 tog
0 oy
(13,330 puan) tarafından
Hello Baby aldım çok çekti şuan LCW aldım 2.5 yaş kızıma 4/5 yaş :) biraz büyük ama çok iyi oldu sıcacık uyuyor 
0 oy
tarafından
Benim bebeğim de asla üstünde örtü durdurmuyor. Çare uyku tulumu. İnstagramda mupa uyku tulumu diye bir sayfa var ben  ordan 2 tane diktirdim ve 1 aydır falan içine sadevce zıbınla giydirmeye de başladım :) Elyaf uyku tulumları içine ince de giydirsen çok terletiyor ben çift katlı pazen diktirdim. Hem daha sağlıklı. İsterseniz sadece bu sene giyeceği gibi isterseniz de 2 sene giyebileceği gibi diktirebilirsiniz. Ben 2 kış giymesini istedim ona göre diktiler. Kolları da omuzdan çıtçıtlı istediğiniz zaman çıkarabiliyorsunuz. Ayaklı yada ayaksız da tercih edebiliyorsunuz ben ayaksız tercih ettim ve el ve ayak bileklerinde kalınca yumuşak bir lastik var yani kolları bacakları açılmayacak. Bir sürü renk ve model seçeneği var istediğinizi seçebiliyorsunuz. Diken hanımefendinin ismi Seval. Özel numarasıyla istediğiniz zaman görüşebiliyorsunuz. Çok tatlı ve ilgili bir hanım. En önemlisi de 3 yaşında çocuğu var, kendi evladına dikip giydirmeyeceği ürünü satmıyor. İsterseniz numarasını verebilirim. 
tarafından
Reklam koktu
tarafından
Reklam yaptım zaten :) kullandığım üründen çok memnun kaldım gerçekten. Ve eminim ki hepimiz evlatlarımız için en iyisini isteriz. Bir anne daha bebeği için en iyisini yapsın istedim. Kötü mü ettim bacım :)
0 oy
(283 puan) tarafından
LCW dan 2,5 toğ aldım 
(283 puan) tarafından
Daha az olanda var ben 2,5 tercih ettim sıcak tutsun diye terlerse içini ona göre giydiririm bayadır da kullanıyorum, oğlum çok dönüyor açılıyor üstü
(283 puan) tarafından
Evin sıcaklığına göre zaten içini girdirirsin kalın olması daha iyi
(13,860 puan) tarafından
Geçen kış aldım toguna bakmamisim çok kalin geldi kullanamadik duruyor oylece
(283 puan) tarafından
Kullanılmayacak gibi değil ama neden ki
(13,860 puan) tarafından
Benim oğlum sevmiyo sıcağı giydirdim beş dakika sonra cikardik su olmustu
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Lcw kikin tulumlarıni kullanıyorum çok memnunum 2.5 tog değerinde evinin sıcaklığına göre tog derecesine bakarak al canım 
0 oy
(484 puan) tarafından
Yorni polar tulum araştırabilirsin ben çok memnunum
0 oy
(9,028 puan) tarafından
Lcw dan aldık 1.5 yaşında iken 5 yaş şuan 2.5 yaşında halen kullanıyoruz gayet sıcak tutuyor 2.5 tog  almistk

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 405 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
31 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde eslemree (1,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 229 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Birhilall (1,213 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 125 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,639 soru

11,530,416 cevap

35,200 kullanıcı

...