0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Kızlar göğsüm taş fibi olmuş yumru yumru ve çok ağrıyor ne yapmalıyım 

5 Cevaplar

0 oy
(32 puan) tarafından
Kızlar bir fijri olan yok mu ya? Ağrıdan ağlayacağım 
-Reklam-
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Mastit mi olduki sıcak duş al canım duşta elinle ovala göğsünü duştan sonra sıcak havlu ile masaj yap halada geçmezse doktora git 
(32 puan) tarafından
Sıcak su torbası koydum ustune masaj da yaptım daha doğrusu yapmaya çalıştım feci ağrıyor ve hala taş gibi
(6,516 puan) tarafından
O zaman bı hastaneye git benim yemgeminkide öyle oldu korkutmak istemem ama ufak bı operasyon geçirdi göğsünden öyle rahatlamıştı
(32 puan) tarafından
Aniden mi olmustu onunda. Benim bir kere böyle oldu sonra geçti ama şimdi yine oldu
(6,516 puan) tarafından
Evet bı anda oldu onada ağrısına dayanamayıp hastaneye gitti iste
0 oy
(795 puan) tarafından
emziriyo musun canim mastit olmus olabilirsin dusta sicak suyla masaj yap sagmaya calis zor olur agridan ama Allah korusun ates yapar 
(32 puan) tarafından
Emziriyorum evet ama bugün hastaneye gittiğim için 2 saat emziremdim sonra eve gelince bu ağrı. Emzirdim falan ama asla fayda etmedi
(795 puan) tarafından
dus al canim sagmaya calis evde gogus pompasi falan varsa o da olur
(32 puan) tarafından
Ne yaptıysam geçmedi fayda etmedi
0 oy
(34 puan) tarafından
Biraz değişik bir fikir olacak ama emziriyorsan caninin çektiği  biseyi yemedigin zaman olabiliyor zira iki ay once bizzat yasadim  sacma geldi boyle bisey olmaz kocakari masali gibi ama gogusum şişti  agridan aglama derecesine geldim   yediktn sonra sisi indi agrida gecti vesselam tecrübe ile sabit
0 oy
tarafından
Sıcak suyun altında masaj yaparak sağın yap. Nazarlada olabiliyor böyle şeyler oku kendi kendini 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 36 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Neslis (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Seherkzll (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 241 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde Masum anne (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.