0 oy
484 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (7,036 puan) tarafından

image

image

kizlar oğlum 2 buçuk yaşında boyamayı ve tamir oyuncaklarini çok seviyor bu ikisini alıp çocuğu seven varmı sizce 2 buçuk yaşındaki bir çocuğa uygunmu bunlar bugün bime geliyor ona göre çıkıp Alaçam 

20 Cevaplar

0 oy
(3,151 puan) tarafından
Kızım o yaslardayken sihirli boyama almıştık kaleme su doldurup boyuyordu kuruyunca siliniyordu. Baya sevmişti onu sürekli elindeydi o dönem.
(7,036 puan) tarafından
Çok sağol kuzum oğlumda çok hevesli boyama kitaplarina boya kalemleri kitapları var ama hep duvarları çiziyor yoruldum artık vala bunu almak mantıklı geldi bana
(3,151 puan) tarafından
Evet ben de o sebeple bunu denemiştim baya ise yaramıştı sonradan kreşe vs başlayınca tatmin olmadı tabi gerçek kalemler defterler istedi ilgisi azaldı buna ama :) bide şey var şeffaf poster tarzı duvara tutuluyor çocuk duvar boyamaktan vazgecmiyorsa deneyebilirsin onun üstüne boyuyor ama şeffaf olduğu için belli olmuyor köşeden tutup kaldırınca ciikiyor duvara zarar vermiyo
(7,036 puan) tarafından
Ay denerim kuzjm o uda
-Reklam-
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Cnm kataloga baktmda 28 ekimde geliyor bunlar bugun degil
(7,036 puan) tarafından
Ay ben katistirmisjm canım ya neyse hafataya alırım bend e
(1,251 puan) tarafından
Şu sihirli boyama kitabini bnde aliyim güzelmiş:)
(7,036 puan) tarafından
Aynen canım bizde cizilmedim duvar kalmadı belki bu dikkatini çeker
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sihirli boyama kitabı almıştım oğlum sevmedi. Suluboya daha çok seviyo diğerinin plastik olanından kullandık pek özelliği olan bi oyuncak değil bence tak tak vuruyo anca bence daha eğitici şeyler alabilirsin veya yapabilirsin
(7,036 puan) tarafından
Kuzum oğlum boyama kitaplarıni çok seviyor normal boya kalemleri ve kitapları var ve arada koltuk ve duvalrida çiziyor o yüzden almak istiyorum öbürünü tamircilik oynamayida çok seviyor evde oyuncak Tamir setleri var onları alıp bisikletinin altına yatıyor anne ben tamir yapıyorum diyir ve arada oyuncak çekici ile oyuncaklarını kırıyor bende bunu alırsam daha iyi olur diye düşündüm eğitici oyuncak yapabilirsin demişsin nasıl yapabilirim fikir verirmisin rica etsem
(25,224 puan) tarafından
Canım pinterest sitesini indir telefonuna orda artık materyaller ile eğitici oyuncak falan yaz, yada 3 yaş eğitici oyuncak yapımı gibi şeyler. Mesela ben tuvalet kağıdı rulosu ile oyuncak yapımı yazdım bir sürü örnek çıkıyo onlardan yaptım. Dil çubuğu ile oyuncak yapımı yazdım örneklerden yaptım. Bu hafta sonuda cırt cırt ile oyuncak yapıcaz mesela herşey var orda biliyosundur belki siteyi. Çocuklar genelde bence evde beraber yapılan oyuncaklara daha çok deger verip seviyor.
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sihirli boyama kitabını bende almıştım hic uğraşmadı kenarda duruyo o kadar para verdim bide ama kalemi nerelerde bilmiyorum,bu uygunmuş baya 
(7,036 puan) tarafından
Dikkatini cekmezmi diyorsun cnm ya evde temiz duvar klamdi
(9,626 puan) tarafından
Valla bizimkinin dikkatini hic çekmedi aldığımla kaldım,onun y3rine silinebilir kalemler var onlardan alabilirsin başka yerleri çizseler bile silebilirsin çok rahat o
(7,036 puan) tarafından
Bakayım canım hemen ne onun hevesi kirilsin nede bana iş açsın sjsjjsj
(9,626 puan) tarafından
Aynen ikinizin de işine yarayacak bise olsun bari asfsgsg eger küçük çocuğunda varsa o defterin yapraklarını ıslatır ısırırsa yıpranır yine bi ise yaramaz ama o kalemler iyi oluyo
(7,036 puan) tarafından
Yok öyle ağzına koymaz benim bebeler biliyorlar defterin cildigini küçüğü abisine bakıp çiziyor zaten
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bugün mi geliyo canm bime 
(7,036 puan) tarafından
Yok haftaya
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Sihirli boyama kitabını oğlum sevmişti qmq kalemi kayıp :) 2 yaşında 
(7,036 puan) tarafından
Sjsjjsjs iple kitaba bağlayacak bende
(2,709 puan) tarafından
Mantıklı ben de tekrar alınca öyle yapim :))
0 oy
tarafından
Tabi olur neden olmasın ay iyi ki gördüm bende o kitaptan istiyodm ne zamn geleck bime 
(7,036 puan) tarafından
Haftaya cuma günü
tarafından
Tşkler cnm :)
0 oy
tarafından
Benin kiz buyuk oglan da daha kucuk bunlar icin ama ustteki kizimin doneminde vardi cok seviyodu oynuyodu onla
(7,036 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(15,171 puan) tarafından
İlki bizde var. Çok seviyor. 2 yaşında 
(7,036 puan) tarafından
Ay alıyım bende o zaman
0 oy
tarafından
Tak cak alma bence ben aldım pişmanım kafamıza cakiyorlar . Hele ki evde kardeşleri varsa hiç alma 
(7,036 puan) tarafından
Ay var valahi ama evde oyuncak cekicide var hiç öyle bişi yaomadi hiç
tarafından
Yapmadı yapmayacağı anlamına gelmiyor :D benim 18 aylık oğlum duvarlara vuruyor masaya vuruyor sehpaya vuruyor amacı dışında her yerde kullanıyor
(7,036 puan) tarafından
Sjsjjs almiyim o zaman kız kalsib
0 oy
(3,552 puan) tarafından
İkisini de kullandik ama artık oynamıyor baya oynadı 
(7,036 puan) tarafından
Kaç yaşındaydı canım aldiginda
(3,552 puan) tarafından
1 buçuk falan canim su an 3 Yaşına girecek artık oynamiyor kaldırdım çoktan
(7,036 puan) tarafından
Anladım cnm çok sağol ❤️❤️
0 oy
(1,973 puan) tarafından

Sihirli boyama kitabı çok çok güzel. 1 buçuk yaşından bu yana kaç tane aldım doymuyor. Diğeri o tak tak olan tam bir kafa şişiren. Komşumda vardı sürekli saklardı. Hiç tavsiye etmiyorum . Kirli ses çıkartıyor yani. 

(7,036 puan) tarafından
Hm anladım canım
0 oy
tarafından
Caktakla oynuyor ama çok fazla değil,tamir oyincaklarini seviyorsa tamir seti daha iyi canım 
(7,036 puan) tarafından
Kuzum tamir seti var ama sadece çekiciyle ve su vida sıkma oyuncağı ile oynuyor
tarafından
Canım bu caktakta da pek bir numara yok ama :) tamir setinin çekici ile ayni işlevde bence:)
(7,036 puan) tarafından
Anladım canım o zaman sihirli boyaman kitabinj alıyım o zaman
tarafından
Bence de canım,bende alacağım ondan :)
0 oy
(3,596 puan) tarafından
O üstteki oyuncak var ya tak tak.o bir zaman sonra senin beynine beynine vuruyor gibi oluyo haberin olsun:) ben aldım sonra kaldırdım 
(7,036 puan) tarafından
Ay almiyim kız o zaman
(3,596 puan) tarafından
Alma bacı canına yazık:)
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ay o tahta eğer beynin kaldiriyorsa al kardeşim almış tanır değil onu vurarak aşağı indiriyor el kordinasyonu gelişiyor ama onun sopasını alıp nereye denk gelirse vurmak istiyor ses yaptığı için bırakmak istemiyor ben uyurken kaldırdım çok çıldırtıyor vurdukça hoşlarına gidiyor daha aşırı vuruyor 
(7,036 puan) tarafından
Vazgeçtim almicam kız abooo
(7,121 puan) tarafından
Bencede :):)
0 oy
(12,856 puan) tarafından
İkisi de çok güzel oğlum seviyor 
(7,036 puan) tarafından
Kız çekişli olanı iyi değilmiş çok gürültü yapıyormuş
(12,856 puan) tarafından
Bence değil oğlum onunla oynarken çok rahat işimi yaptım ben canım sanki 24 saat mi oynıcak :)
(7,036 puan) tarafından
Kuzu benimki 2 küçük bebe daha var o vurursa uyanırlar
0 oy
(15,656 puan) tarafından
Sihirli boyama kitabı güzel ama üstteki değil ya 
(7,036 puan) tarafından
Dimi fatmam ya komşum gürültü oluyir diye kizar felan bide
0 oy
(12,993 puan) tarafından
2. Ne kadar ucuz az sayfa mı var acaba 2 olandan bizde kızım oynuyor seviyor 
(7,036 puan) tarafından
Bilmiyorum ki kuzum
0 oy
(119,268 puan) tarafından
usttekinin benzwri var kuzey cekici bize burunca kaldirdik
(7,036 puan) tarafından
Sjsjjsjsj kız bizim normal oyuncak çekiste var ama hiç vurmadı kimseye normal oyuncak civirlerini çakıyor ama duvara yapmaya calisyor
0 oy
(501 puan) tarafından

image

bunu arkadaş aldı 2 yaşındaki oğluna ve çok seviyor bende alcam fiyat düşerse diye bekliyorum. Birkaç parça ile bile çok mutlu bira büyüdükçe diğer parçaları çıkaracak annesi . Matkabi pilli
(7,036 puan) tarafından
Bende bekliyim canım ama oyuncak fiyatlarında uçmuş ya valahi benim çocuklar çok kırmaz oyuncak ama misafir çocukları her gelişlerinde kırıyorlar o yüzden çokta para vermek kstemiyorum ya ama yinede karar degistirirsem sorarım sana yine ❤️❤️❤️
(501 puan) tarafından
Çok çok uçmuş bende bekliyorum.belki düşer güzel çünkü. Koordinasyon sağlar dışarı da çıkamıyorlar eskisi gibi.. insAllah düşer. Ben kaldırıyorum kırılacak güzel oyuncaklari ya yazık 1 günlüğü gidiyor almak için. Dur etme diyen de yok. Ne zorlukla alınıyor her şey..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 101 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
15 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 175766 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 197 göst.
0 oy
11 cevap 458 göst.

379,427 soru

11,357,613 cevap

34,835 kullanıcı

...