0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Şimdi biz eşimle evlendiğimizden beri ben sürekli eşime canım aşkım ömrüm bebeğim diye hitap ederim asla onun ismiyle hitap etmem o da arada işte canım der aşkım der ilk zamanlarda çok söylüyordu hiç ismimi almıyordu son zamanlarda ismimi söyle ismimle bana hitap ediyor mesaj yazarken bana Seda diye hitap ediyor ve bu benim zoruma gidiyor ben ona sorduğumda senenin adın Seda değil mi diyor ben de dedim o zaman bundan sonra ben de senin isminle hitap edeceğim çünkü evlendiğimizden beri 2 yıldır evliyim hiç onun ismini hitap etmedim ben ama o son bir aydır sürekli beni ismimle hitap ediyor sizce ben de onu isminle hitap edeyim mi yoksa böyle devam mı etsn

9 Cevaplar

0 oy
(2,253 puan) tarafından
Bilemedim  ki ya ben olsam benimde hoşuma gitmez sahsen
-Reklam-
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Sana nasıl davranıyorsa sende ona öyle davran. 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Yok öyle yapma yanlış yapmışsın, tut boğazını bana aşkım diyeceksin lan de bir daha Seda diyince cevap yok, surat as istediğin olana kadar devam alışır zamanla 
(15 puan) tarafından
Bi şey insanın içinde gelmiyorsa zorlamak istemyorm en fazla yapacağım ben de ona adıyla hitap ederim
(5,406 puan) tarafından
Sen bilirsin senin eşin, kazanmak veya kaybetmek senin elinde
0 oy
(96 puan) tarafından
Bende tam tersi eşime ismiyle hitap ederim o da sinir olur o aşkım canım balım vs vs banada ismimle güzel ses tonuyla hitap edilince hoşuma gidiyor altında bişi arama bence tabiki insan güzel cümleler duymak istiyor ama ben eşimin bana ismimle hitap ettiği zaman kızarken vs acayip hoşuma gidiyor :D çok tuhaf yani belki ama bazı insanlar bunu tercih eder
(15 puan) tarafından
Ama ben ona ismiyle hitap ettiğim zaman kızıyor. İsmimle hitap etme diyor. Alışmış canm cicime. Arada da olsa duymak isterm en azından mesajlarda bi şey yazsın
(96 puan) tarafından
Ooo o zaman farklı kendi istiyorsa sanada yapacak kusura bakmasın kızmaya hakkı yok
(15 puan) tarafından
Valla hitap ettiğim zaman kızıyor ben sende beni ismimle hitap ediyorsun bundan sonra ben de böyle diyecem diyince. Evde surat asıyor bana soğuk davranıyor. O da bana ismimle hitap ettiği zaman sevilmediğimi hissediyorum
(96 puan) tarafından
Kuzu karşılıklı oturup konuşun 2 olgun birey gibi başka çare yok kendisine yapılmasını istemediğini bir başkasına heleki eşine yapamaz
(15 puan) tarafından
Öyle yapacam teşekkürler canım
0 oy
(1,955 puan) tarafından
Canım herkesin bi tarzı vardır. Bende eşime hep ismiyle seslenirim, tutsun boğazıma yapışsın o zaman nasıl ismimi söylersin diye. Aşkım bebeğim herkesin ağzına yakışmaz. Eşimde bana güzel hitaplar ile seslenir ama cıvımadan. Çünkü bende sevmiyorum. Bi salın insanları ya. 
0 oy
(770 puan) tarafından
Ya en başından beri olsa normlade sonradan değiştiyse sende deme ben aliskn olmadığım için hiç demedm diyemiyorum o bana hep der :/
(15 puan) tarafından
En azından mesajlarda yazsın. Mesela dün de yazdı "seda yemeği erken yap " ne bileym en azından canm diyebilir sevilmediğimi hissediyorum
(770 puan) tarafından
Mesajda da arada derim ama sevilmedgiini hissetmek için önceden coook deyip şimdi dememesi bence önemli olan benm dememe sebebim her msjda papağan gbi oluyor tekrar tekrar yazmak biz gün içi çok mesajlasiriz arada olsa denir de hepsidne
(15 puan) tarafından
Ben de her zaman desin demiyorm ki arada söylesin yeterli zaten gün de en fazla 2 mesaj yazar oda bir şey olduğunda bazen hiç yazmaz
(770 puan) tarafından
Anladım haklsin valla insan istiyor :(
0 oy
(248 puan) tarafından
Yani tuhaf geldi biraz baştan neyse odur benim eşimde adımla seslenmez sadece büyükler falan biri warsa der onun dışında hanım falan hatun der bende hep ismiyle verdim mesajda falan aşkım falan ama esine bisey ler olmuş bence 
0 oy
tarafından
Aslında eşimde hep bana baska hitap eder ama ismimi söyleyince bana daha hoş geliyor oda kırk yılda bir soyler. Belki eşinde isminle hitap etmenin daha hoşuna gittiğini fark etmistir.
(15 puan) tarafından
Canım hani yüz yüze söylemesede en azından mesajlarda yazsın bi canm desin yeter çok şey istemyorm. Evde hep bana sedooo der . Ben de dedim belki böyle hoşuna gidiyordur. Ama mesajlarda seda deyince zoruma gidiyor
tarafından
Söylesen hani hoşum agitmiyor diye anlar belki
(15 puan) tarafından
Dün akşam söyledim neden adımla hitap ediyorsun diye. Senin adın Seda değil mi diyor
tarafından
Sende ona adıyla hitap et bakalim ne tepki verecek ama bence cok takma ne istiyorsa oyle desin yeterki içten soylesin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 121 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Elif er (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 373 göst.
16 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 377 göst.