0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,882 puan) tarafından

Bu mamadan kullanan var mı herhangi bir sorun oldu mu kabızlık ya da ishal gibi? Önümüzdeki ay başlamayı düşünüyorum gece yatarken vermek için ama önden bir fikir almak istedim 

image

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
7 aylık oğlum hiç mama vermedim,  hatta ambalajlı hiç birşey.  Gece vermeyi düşündüm bi ara ama kabız fln yapar diye vazgeçtim 
(1,882 puan) tarafından
Ya aslında gelişimi iyi sadece anne sütü veriyorum ama gece versem belki kilo alır faydası olur diye düşündüm ama kabız olmasından korkuyorum çünkü çok zorlanıyor
tarafından
Bende sadece anne sütü veriyorum,  gece yatmadan 1 saat önce yoğurt, çorba meyve yediriyorum . Bu tarz şeylerden daha sağlıklı bence
(1,882 puan) tarafından
Daha tadım yaptırmadım hiç ama bakayım olmazsa öyle yapayım
-Reklam-
0 oy
(3,180 puan) tarafından
Ben arı mama veriyom gece olanından canım 
(1,882 puan) tarafından
Baktım da hep +6 ay diyor biz daha 3 aylığız bu ay dolunca 4 aylık olanlara başlarım diye düşündüm
tarafından
4 aylık bebeğe mi vercksn ek gida diye bunlami baslycaksn yani olmaz ki öyle
(3,180 puan) tarafından
Kız benimki 6 aylık
tarafından
Yok post sahibi yorum yapms ya ona söyledim
(3,180 puan) tarafından
He tamam kuzum
0 oy
(462 puan) tarafından
Ben arı mama hurmalı olanı kullanıyorum kabızlık falan yapmadı o
(1,882 puan) tarafından
Onun için+6 ay diyor ama
(462 puan) tarafından
Eve ama benim bebeğim biberon ve meme reddi olduğu için bir tek onu yedirebiliyorum. Günde bir kere veriyorum akşamları. Onun sade olanı var 4 ay için
0 oy
(210 puan) tarafından
Bende Bunu 1 kere verdim oğluma kabız yaptı bidaha vermedim
(1,882 puan) tarafından
Ben de ondan korkuyorum kabız olunca çok zorlanıyor ağlamasını durduramıyoruz hastaneye gitmek zorunda kalıyoruz her seferinde
0 oy
(796 puan) tarafından
Ben kizima kullandik cnm keyifle yiyodu ama sana tavsiyem sutun yetiyosa bebegin doyuyosa 6.aydansonra  ver ama bebegin doymuyorsa doktora danisarak kullan zaten bunlar bebekler icin yapiliyo  onaylaniyo bi sorun olmaz insALLAH 
(1,882 puan) tarafından
Sütüm yetiyor hatta doktora danıştım gerek yok dedi ben gece daha uzun uyusun diye istedim sadece gece vermek için ama muz var kabız olursa diye korktum
(796 puan) tarafından
Kabiz olabilir cnm haklisin ama sutun yetiyosa verme bence 6. Ayda var zaten ax kalmis annesi biraz daha sabret bence
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Gece veriyorum da fiyatı burda pahalı
0 oy
tarafından
Çok nadir arada verdim bı kere alıp ama bu fiyat pahalı kuzum normalde ucuz bunlar 
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum canım bunun ikilisi bizim toptancida 42 TL 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Emziriyorsan gerek yokki daha küçükmüş yorumda gördüm kg sislik cokda sağlıkli değil kg alimi iyiyse  gerek yok bence dr sana der kg alimi yavassa zaten
0 oy
tarafından
Ben veriyorum 2 günde bir kere seviyor kabız faln olmdi hiç olsada ne olcak sanki 7 çeşit aldim 10 paket 
0 oy
(938 puan) tarafından
Oğluma almıştım  7 aylıkken hiç sevmeud bunu canım kavanoz mamasını daha çok seviyor o bu biberonla da veriliyor sanırım 
0 oy
(4 puan) tarafından
9 aylık kızıma veriyorum hiç yan etki görmedim ben bimden aldım 53 lira 1 saat önce yine aldim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 123 göst.
25 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mastikaa (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 197 göst.
29 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 178 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 106 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Kubra2310 (43 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,660 cevap

34,778 kullanıcı