0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Sorum yukarıda 

20 Cevaplar

+1 oy
(13,824 puan) tarafından

Atanamayan öğretmenlerden :D evdeyim çalışmıyorum 

(111 puan) tarafından
İyi canım eşin ne iş yapar ki
(7,620 puan) tarafından
Ne öğretmeni
(770 puan) tarafından
Bende ya ama şuan bu bebisi bırakıp nasıl çalışcam blmiyorum ama büyüyünce de çalışmak istiyorum :(
(13,824 puan) tarafından
Edebiyat bölümüm bekarken kendi bolumumde çalışmadım ama farklı bölümlerde çalıştım  inşallah gonlune göre olsun  ırmak senin de♥️benden geçti artik
-Reklam-
0 oy
(7,883 puan) tarafından
Ev hanımı :D
(13,824 puan) tarafından
Kız noldu neden minnoş:⁠-⁠(
(111 puan) tarafından
Bacım valla yürümüyor nidim bir sürü sorunlar var .
(7,883 puan) tarafından
Anlatmaya değmez boşver kuzum.
(13,824 puan) tarafından
Postlarini biliyorum canım ama sonradan kesinleşti diye bir post actib mi bilmiyorum☹️hakkında en hayırlı olan olsun cnm
(7,883 puan) tarafından
Açmadım canım. Çünkü burda herşeyi yüzüme vuran insanlar var bide bel altı vuruyolar kimseye bişey anlatmak istemiyorum. Burda bir yorum yapmıştım birine kötü niyetli değildi asla sonra birisi bana sende eşinin senj aldatma postlarini açıp içimizi kararttın yazmış. Ben daha post felan açmam oyuzden teşekkür ederim
0 oy
(3,491 puan) tarafından
İzindeyim çalışmıyorum. Ev hanımlığı sultanlıkmış onu anladım.:) 
(111 puan) tarafından
Ne iş yapıyorsun ki canım
0 oy
tarafından
Gastronomi okudum ben,  şuan çalışmıyorum 
0 oy
tarafından
Ej zor meslek 

Ev hanımıyım 

Keske calisam önüme bir iş verrler yaprm aksam eve gelirm ay basida parayı cebime koyup gezerm 
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Okulumu bitirirsem sut ve ürünleri okuyordum evlendim yarım kaldı dönemim uzamisti 

Çalışmıyorum eşim istemedi 
(111 puan) tarafından
Hım anladım canım bende eşimle ayrılmak üzereyim bir sorunda zaten calismiyorum diye kötü hissettirmesindendi
(11,166 puan) tarafından
Çalışmak zorunda değilsin ki evi çekip çevirmek kolay mı hakkında hayırlısı olsun canım belki de bahane ediyordu
(111 puan) tarafından
Onlara göre çok kolay boş boş durmak daha kötü
(11,166 puan) tarafından
Rabbim sana daha güzel kapılar açsın inşallah kuzum
0 oy
(9,971 puan) tarafından
Sigortali calismayanim :)
(111 puan) tarafından
O nasıl oluyor gızz
(9,971 puan) tarafından
Disardan kocam sigortami oduyor :D
(111 puan) tarafından
Oh ne güzel . Kocan ticaret felan mı yapıyor.
Ben şu an ayrılma aşamasındayım eğer benimki bana sigorta yatirsaydi ailecek kafayı yerlerdi canım maşallah size
(9,971 puan) tarafından
Esim gemici canim :) kendi sigortasi yok. Benimde evlenmeden once 8.5 senelik sigortam vardi. Onun ustune devam ettirdi 3 yildir. Aslinda kayinvalidem oduyor kendi dukkani var. Seninde hakkinda hayirlisi insallah
(7,620 puan) tarafından
Aynıyız eşimin yok benimkini yatırıyor
0 oy
tarafından
Çalışıyorum ama bölümümle alakası yok :D 

Sosyal hizmetler ve gida mezunuyum :)
0 oy
(439 puan) tarafından
Rus dili öğretmeni. Çalışmıyorum.
(111 puan) tarafından
Baya havalı  canim
0 oy
(147 puan) tarafından
Kimya mühendisiyim hamilelikte işi bıraktım bebeğimi kendim büyütmek istediğim için 3 yıl ev hanimligi. 
0 oy
tarafından
Kimya mezunuyum ama bebegim küçuk die çalismiyorum
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Normalde muhasebe ancak çarşamba müşteri hizmetleri olarak işe başlayacağım bakalım 
(2,253 puan) tarafından
Googleden  mi bakacam canım
(1,831 puan) tarafından
Asisst kariyerim yaz çıkar champs buzz yaz çıkar kuzum link attım ama yorum onaylanmadı daha kontrol edip onaylancakmıs
(2,253 puan) tarafından
Çok saol canim sayfalara baktım bende yapacam başvuru ne kadar süre sonra sana dönüş yaptılar
(1,831 puan) tarafından
İnan başvurduğum zamanı bilr hatırlamıyorum uzun bi zaman oldu
(2,253 puan) tarafından
Anladım canım tesekur ederim
0 oy
(7,256 puan) tarafından
Muhasebeci ve son anda kıyıdan dönen fotoğrafçı

Ama çalışmıyorum 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Hemsireyim.yeni ayrildim isten biraz kocam baksin bana sonra yine calisirim))
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Malesef işletme mezunuyum ordan maliyeye başlamıştım sonra dötüm yemedi onu yarım bıraktım :D şuan ev hanımlığında master yapıyorum bebelerim büyüsün nasip bakalım şu dönemde bir bakıcıya iki bebiş için 6000₺ verip çalışmak kendi adıma konuşayım akıl karı değil 

(7,768 puan) tarafından
Aynen öyle canım anneme baktıramam ben işe girersem ablam bende gircem der bende 2 ablamda 1 üç bebeğe annem bakamaz kayınvalidemde biraz uzak zaten o da çalışıyo ee bakıcıya veya kreşe versem gelen para gidecek üstüne en güzel zamanlarını kaçırıcam
(1,288 puan) tarafından
Aynen öyle. Çocuklar kreşte hastalanıyor. Üzerine bakıcı desen nasıl güvencen kolay değil. Yani aylık al 20.000 gerçekten değsin ok ama diğer şekilde hesap yaptım gerçekten olmuyor
(7,768 puan) tarafından
Öyle tabii ki canım oğlum 3 yaşında oyun grubu sordum ayda toplam 8 saat 1600₺ dedi saçmalığa bak haftada 2 saat ayda 8 1600₺ nedir onda da hasta olup gelecek
(1,288 puan) tarafından
Onun yerine günde yarım saat bile dışarı çıksa bi hava alsa yeter. Ben şahsen madem ev hanımıyım artık çocuğumu anaokuluna göndrrcem. Kreş düşünmüyorum. Yazın da bol bol parla çıkar. Tatile gider. Zaten büyüdükçe arkadaşlarıyla oynamayı öğrenir. O da yeterli olur. 17 yıl boyunca zaten gidecek okula :)
(7,768 puan) tarafından
Öyle tabii canım herşeyin cılkını çıkardılar ben kreş istiyodum ama çok masraflı şükür kazancımız yetiyor ama malesef kreş masrafı eklenince çok zorlanırız şuan kredimiz var bir yıl kreş bir yıl ana okulu istiyorum ben küçükken annem çalıştığından 2 yıl ana okuluna gittim 1. Sonıfta rahattım ama bıkmıştım okuldan
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Dış ticaret bitirdim muhasebeciyim ağırlıklı olarak. 3 yıldır ev hanımıyım artık bunaldım oğlan 3 yaşına girse diye bekliyorum 
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Evlendikten sonra çalışmadım. Çalışmayı da düşünmüyorum. Çalışırsam çocuğuma bakacak kimse yok. Okula başladığı zaman bu çocuk benim çalışma saatlerime göre tam gün okula gitmek zorunda olur. Devlette tam gün yok. Sabahçı öğlenci var. Yani çalıştım diyelim çocuğumu koleje vermem gerekir. Aldığım tüm para da koleje gider. Bir de üzerine ev işlerini ekle. Çalışırsam bu işten zararlı bile çıkarım :)
(7,768 puan) tarafından
Sabah 8 akşam 3 bile gitse ödeviydi yemeğiydi zor oluyor sen işten 6-7 de çıkacaksn yemek mi yapacaksn ödeve mi yardım edeceksin çok zor kesinlikle çocuk 9-10 da uyuyacakki erken kalkabilsin
(1,288 puan) tarafından
Akşam çocuğu uyutmak zaten en az 1 saat sürüyor. Kendine nasıl vakit ayırcan? 4 yıldır ev hanımıyım. Çocuk olduktan sonra kendime vakit ayıramaz oldum. Evin ciddi sorumluluğu var. Hatta kendi başıma altından bile zor kalkıyorum eşimden yardım istiyorum. Çalışmak çok güzel ama işte maalesef evdeki hesap Çarşı'ya uymayınca kendini yormaktan başka işe yaramıyor
(7,768 puan) tarafından
Ertesi gün bir işim olunca ona bile çok düşünüyorum nasıl yapcam nasıl etcem diye çok zor gerçekten çişe zor gidiyorum birde şu var eşim vardiyalı ilk evlendiğimde çalışıyodum eşimi 3 haftada bir ancak görüyodum ayak uyduramadık çıktım o da problem çocuklar büyüyüncede okul faslı var küm ders çalıştıracak çok zor anne olmak
(1,288 puan) tarafından
Anne olmak başlı başına meslek. Bak evlenip ev hanımı olmakla anne olmak arasında dağlar kadar fark var. Çocuk yokken eşimle evde ne yapacağımızı şaşırıyorduk, gez, toz, otur, dinlen, yat. Ama şimdi markete gidiyoruz 1 saat çocuk mahvediyor bizi. Çok ama çok zor anne olmak
(7,768 puan) tarafından
Ayy gerçekten öyle yaa valla çok doğru söyledin çocuksuz zaman geçmiyodu çocukla zaman yetmiyor
0 oy
(7,620 puan) tarafından

Aşçıyım 

Doktorum

Temizlikciyim

Öğretmenim 

En önemlisi anneyim :)

Yani kısacası her türlü meslek var bende ev hanımıyım 

0 oy
(7,444 puan) tarafından
E-ticaret yöneticisiydim şu an çalışmıyorum 15 aylık oğlum var ve 23 haftalık hamileyim :)
0 oy
(253 puan) tarafından
Saglikciyim sağlık bakım teknisyeniyim acil servis yani ama çalışmıyorum su anlık ev hanımı:)

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 633 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,061 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 333 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
68 cevap 710 göst.