0 oy
193 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (123 puan) tarafından
Çarşamba suni vercek 2 gündür adet olacak gibi ağrılarım var sadece onun dışında tık yok ve bebek alta çok vuruyor kızlar herşey denedik fayda etmedi çok korkuyorum ya :(

9 Cevaplar

0 oy
(7,645 puan) tarafından
12 saat çektim ben akşam 7 de odaya gectim zordu ama toplandım
-Reklam-
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Bekle kuzum duşa gir. Oyle basladıysa kendi sancın gelecek belli
(123 puan) tarafından
İnşallah canım ya
(11,013 puan) tarafından
Belle kuzum.oyle baslıyor sonra belini sarıyor.
(123 puan) tarafından
Sabah 7 buçukta doğum yaptım canım meğerse onlar sancıymış
(11,013 puan) tarafından
Ah hadi allah analı babalı büyütsün canım. Ömrü uzun ve bereketli olsun
0 oy
(2,387 puan) tarafından
40+5 te suni sancıyla doğum yaptım bende. Çok korkuyordum ama inan korktuğum gibi olmadı. Öğlen 11 buçukta verdiler akşam 7 buçukta yaptım doğum. Bol bol dua et açılman olsun diye. 

İlk doğumun mu 
(123 puan) tarafından
Yok canım 2nci
0 oy
tarafından
Canım ağrıların başlıyor ben 41+3 te doğurdum herşeyin zamanı var mecbur kalmadıkça isteme suni sancı
0 oy
(54 puan) tarafından
Suni sancisiz genelde dogum yapan çok nadir tabi kendin sancin olsun açılman olsun daha iyi valla benm kiz da gt gel yatis verdiler ciktim sancin yok pazar kesin gel dediler cuma akşam 9 da sancim oldu dedim dedim yine yalancı allahim 3 saat zor dayandım acile hemen gttik muane ettiler ins az da olsa acilmam vardır dedim ebe ne diosun bebek geliyor dedi direk doğuma girdim 10 dk da doğdu kızım çok şükür tabi tecrübe de var ilk degildi ama inan masa da Bile suni sanci aldim yani illa ki alıyorsun korkunç bisey degil
0 oy
(340 puan) tarafından
İki bebeğimde 14 ay arayla suni sancıyla doğurdum 5 cm açıklıkla 2 hafta gezdim benimde çok korkuttular ilkde tecrubesizdim ona rağmen 1 de girip 6 da çıktım ve hiç ağrım sızım kalmadı ikincisi ise 12 de girip 2 de çıktım çokta rahattım vallahi kimse senin o gözünü korkutan o kadar korkulacak bişey değil sadece az biraz dışını sık yardımcı olacaklarına birde korkuturlar
0 oy
(219 puan) tarafından
Bende 40+3 de dogurdum ama benim 0 açılma hiç yoktu ne ağrı ne bisey pazartesi gel suni sancı verelim dedi suni sancı ile Doğum yaptım daha erken doguruyosun kız bisey olmaz korkma 
0 oy
(2,174 puan) tarafından

40+5 de doğurdum suyum gelmişti benim öyle sevinmiştim ki şükür olsun doğum başladı artık 

Ama hastaneye gittiğimde 2 cm tekdi geceden sabaha kadar bekledik olmadı öğlene kadar suni sancı verdiler öğle ezanı okuyordu doğurdum:)

Darısı senin başına 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 74 göst.
20 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveeeee (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 393 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde Beyzanurr (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 85 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde pikachu00 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 503 göst.

385,473 soru

11,526,571 cevap

35,197 kullanıcı

...