0 oy
135 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,371 puan) tarafından

image

kizlar bu yağı kullanan var mı iç çamaşırına damlatiliyormus koku ve kaşıntıyı idrar yolu enfeksiyonunu önlüyormuş

5 Cevaplar

0 oy
(1,849 puan) tarafından
Böyle şeyleri uzman doktora danışmadan almamak lazım bnce bide internetten hiç alınmamalı, güvenirliliği yok bnce
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ben doktora danıştım öyle ürünleri önermiyoruz dedi fitil verdi hiçbir faydasını görmedim yorumlara güvendim Sebamed intim yıkama aldım bir haftada geçirdi ne koku kaldı ne kaşıntı ne de camasirda leke. Hepsi bir anda bitti
tarafından
Nasıl kullanılıyor
(1,371 puan) tarafından
Onu denedim cnm ben
(4,040 puan) tarafından
Elinle kopurtup dış genital bölgeye masaj yapar gibi suruyorsun az bekliyor sonra iyice duruluyorsun ondan önce çamaşırları utuledim asla ıslak birakmadim temizliğe çok dikkat ettim yine de geçmemişti. Hamilelikte çıkmıştı. Sebamed iyi geldi ama herkesin ph farklı o yüzden denemekle anlaşılır
(179 puan) tarafından
Dediğiniz gibi bende yaptım ama asla geçmedi sabırla iki üç ay yaptım bir işe yaramadı. Bir yakınım lavanta yağı demişti onu damlattım o şekilde kurtuldum
0 oy
(679 puan) tarafından
Canım bu ürünü alicaksan evvahe doğal sitesinden al daha güvenilir hem kimyasal ilaçlar kullanmaktan iyidir
(1,371 puan) tarafından
Sen kullandın mi canım yorumlari çok iyi gerçekten
(679 puan) tarafından
Ben kullanmadım ama kullananlar memnun ben idrar yolu enfeksiyonu için dut kürü yapıyorum iyi geliyor mantar ve kaşıntı için nioli yağı tavsiye ediliyor
(1,371 puan) tarafından
Evet çok etkili diyorlar bu yağ icin
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ben travazol sürüp bol bol su içyorum geçyor. Bide intim yıkama jelleri kullan onlar kaşıntıyı alyor. 
0 oy
tarafından
bence boyle şeyleri dr.danismadan alma.herkesin bünyesi farkli canım şimdi burda sana kullanıp.memnun olanlar yazar kullanırsın.sonra başın ağrımasın.genital bölge sonucta riskli.allah korusun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 263 göst.
0 oy
9 cevap 807 göst.
4 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
24 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 145 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gurmeanne (578 puan) tarafından soruldu

379,893 soru

11,372,386 cevap

34,855 kullanıcı

...