0 oy
402 göst.
Aile kategorisinde (610 puan) tarafından
Ben evleneli nerdeyse 4 yıl oluyor ama bir duzen kuramadım eşimle yalnız kalamadım bir bağ oluşturamadık aynı evde iki yabancı gibiyiz çünkü evlendigimiz ilk 2 sene kardeşim okul okuyordu geldi bizde kaldı sonra bir ara görümce geldi kaldı şimdi de çocuk oldu annem bizde kalıyo annem gidince yine kardeşim gelmek istiyo yegenini görecekmiş yani ben sitem etmiyorum herşeyin hayırlısı ama eşimle aramizdaki soğukluk yüzünden hiç birlikte kararlar alamıyoruz aynı yerimizde sayıyoruz 

8 Cevaplar

0 oy
(159 puan) tarafından
Canım aranızdaki muhabbet haliyle açılıyordur.Ben kaynanamlarla oturuyorken yine öyleydim 6 ay oturduk evi ayıralı 3 hafta falan oldu ve o kadar güzel ki herşey şimdi.Rabbim nasip etsin herkese.Gelmesinler yani ya biraz eşinle yalnız kal 
tarafından
Evet bencede biraz yanlız kalmaları iyi olacak
-Reklam-
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Bi tatile gitmeyi ne dersiniz?
0 oy
(571 puan) tarafından
Bu durum  gercekten zor esle yalniz kalmak cok onemli yoksa aradaki baglar bi sure sonra evlilikmi evlilik iate durumuna geliyor ve haliyle iki tarfta sıkılıyor bsey paylaşamadığı icin biz yalniziz oyle uzun sureli pek gelenimiz olmaz bi ara 1 ay kardesim kaldi esim yalniz kalamiyoruz diye çıldırdı. Bi yandan hosuma gitti bi yandan kardesim yani ne diyebilirim :))
0 oy
tarafından
Wala iyi dayanmissin bu kdr misafire cnm gerekirse acik acik soyle sncta yabanci diiller anlayis gosterirler kirilacaklarini sanmam. Bebegim oldugunda 40 gun felan annem kaynanam kaldi hatta abimle esi bizde gelelim dediler konustum soyledim snra gelirsinz felan dedim musait olmadigimizi anlattm. Annelerin oldugu o kisa donemde bile o kdr uzaklastigimizi hissediyordum ki rahat hareket edemiyorsun konusamiyorsun sarilamiyorsun bile. Birilerinin yanindayken sanki 30 yillik ewli gbi olunuyor asker arkdsi gbi yasaniyor ewde wala cok zor allah yardmcn olsun ben olsam konusurdum gelecek olanlarla
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Yaa çok kötü bi durum misafir başımızın üstünde yeri var ama senin evinde hiç boş kalmamış sizde misafirlerin yanında sıkmayın biraz relax olun benimde abim bende kalıyo küçük bebeğim var haliyle emzimem gerekiyo başka odaya çekiliyorum sonra yorgunluktan uyuya kalıyorum hiç rahatım kalmadı 
0 oy
tarafından

Biraz başbasa kalsaniz çok iyi olurdu aslında , belki o zaman herşey çok daha iyi olacak 

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Niye sürekli birileri gelip sizle yaşıyor ki kabul etmeyin hiç sevmem ben öyle şeyler
0 oy
(68 puan) tarafından
Suan bnde aynisini yasiyorm gibi 1 senelik evliyim ama biktim.yoruldum surekli kaynana kayinbaba esimle yanliz kalamiyorm hic 1 senedir sanki anasiyla babasiyla evlendim  anlatiyorm anlamiyo valla biraktim artik inceldigi yerden kopsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 524 göst.
22 Ekim 2020 Aile kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,672 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.