0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bazen insan farklılık istiyor hayatında mutlu olabileceği

Ve sanırım o sınırdayım. 

Evliyim 1 bebeğim var 4 aylık<3

Kendimde farklılık istiyorum ilk farklılık saçımı boyatarak yaptım, sanki başka şeylere de ihtiyaç var gibi kendim de fiziksel olarak ne gibi değişimler yapabilirim? Bakım açısından. 

Mesela para mı neye harcamalıyım? 

•Giyime

•Bakıma

Fikirleriniz nelerdir hanımlar? 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Giyim tarzını değiştir 
tarafından
Tesettürlüyüm mesela nasıl bir değişim yapabilirim?
tarafından
Giyim tarzın nasıl ? Ona göre fikir vereyim
tarafından
Spor takılırım bazen, bazen de ceket pantolon, karışık aslında giyim tarzım
tarafından
Renk tonlarını değiştir o zaman
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Giyim tarzında bazı değişiklikler yapabilirsin. 
tarafından
Tesettürlüyüm mesela ne yapabilirim? :)
(4,651 puan) tarafından
Ben de tesettürlüyüm. Ben çok fazla bi değişiklik yapmadım ama aldığım son bikaç kıyafeti daha önce kullanmadığım renkler de denedim.
tarafından
Bende farklı kıyafet ve v renkler aldım bakalım
0 oy
(2,769 puan) tarafından

Zayıf olmak isterdim :D 83 :((((

tarafından
Ahahahhaha aynen yaa bende 90 kiloyum neyse ki boy var da göstermiyor fazlalıklar 6 aydan sonra inşallah git olacağım :D
0 oy
(337 puan) tarafından
Mutsuz musun ,?  Mutsuz insanlar değişikler yapar mutlu dglsn demi 
tarafından
Evet mutsuzum kendimi aynı görmekten, mesela Gar dolap ne var ne yok yenilemek istiyorum kıyafetleri mi bakım ürünleri felan öyle yani
(337 puan) tarafından
Bnde mutszm ondan aklıma ilk o.geldi :⁠-⁠)
tarafından
Ah canım yaa ne yapacağiz biz
(337 puan) tarafından
Hiç bsy mutszlgmu gcrmyr senden önce bende bunları denedim ama yok insan ruhmen mutsuz oldu mu belli zaman sonra degskler de skacaktr
0 oy
tarafından
Lohusaliktan çıkınca her kadın ister bunu ben şuan 9 haftalık hamileyim 4 gözle beklıyorum ilk trimester döneminin bitmesini çünkü bende aynısını yapacam... önce dış görünüşüyle başla yani saç yüz makyaj cilt bakımı manikür pedikür ile ve sonrasında kiyafetlerle tamamla gerçekten kadının bakımlı olması aynaya baktığında kendini farklı görmesi kesinlikle ozguvenini yerine getiriyor :)
tarafından
Kesinlikle öyle lohusa lik beni krolaştırdı eski bakımım giyimim yok farkına vardığım an hemen vücut beden temizliği sonra saç boyadım pek tatmin etmedi. Böyle gözle görülecek değişim olsun istiyorum. Evet damla sen kendine özüne döndün diye bileyim. Eski beni çok özlüyorum kilomu kafama  çok takarım sezaryen doğum malum göbüş kaldı 6 ay doldu mu hemen fit olmaya bakacağım 6 aya kadar nasıl psikolojimi ayakta tutabilirim :))
tarafından
4 ay olduysa ve aşırı ağrın yoksa korse takmaya başlayabilirsin korse göbeği hizli eritiyor gerçekten ama gün boyu cikartmaman lazım 1 ay boyunca.. eğer bebeğini evde bırakamıyorsan yada bakacak biri yoksa evde sporla başlayabilirsin öyle çok kilo almadiysan ağır egzersizlere gerek yok günde 20 dakika kol bacak göbek olarak yeterlidir kıyafetlerinlede devam ettirince evet ben buyum özüme döndüm diye rahatlıkla diyebilirsin gerçekten ozguven çok önemli hele lohusa Bi kadın için.. ha bide eğer emzirmiyorsan kalıcı makyaj yaptırabilirsin dudak fondoten ve kas icin inan bana o çok etkili ben yaptıracaktim hamile kalmadan once sırf dogumdan sonra makyajsız öcü gibi olmayayayim diye ama maalesef kazayla hamile kaldım :)))
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Yemeye bncee doğal guzlm onlarda Grek yk:))☺️
0 oy
(6,425 puan) tarafından
Bakım derken iç bakım mı yoksa dış bakım mı ? Yani spor sağlıklı beslenme gibi yoksa makyaj falan mı. 

İç bakım ve giyin tarzı değişikliği büyük değişim olur. 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Asko İlk farklılık  aynaya bakıp ne kadar muhteşem olduğunu görmek seni mutlu eden şeyler yap kendine mesala kullanmiyorsan mis kokulu yüz yıkama köpüğü var onlardan al vücut sprey losyonu ve kremi al her sabah uygula mis gibi kök önce kendine yapki hep mutlu ol saçların uzunsa elidorun düz ... Kıvırcık  ... Dalgalı ... Saçlarına ait saç şekillendirici kremleri var onlarla istediğin şekli ver saçlarında mis gibi koksun bunları yaptıktan sonra diğerleri hepsi güzel olur çünkü önce sen kendine güzel olmalisin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 254 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde asllyd (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 700 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (764 puan) tarafından soruldu

380,893 soru

11,403,872 cevap