+1 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (7,121 puan) tarafından

Burdan biri post açmıştı bugün hala duruyor olabilir annesi "" sen karışma kocana " demiş :ermm: sözün bittiği yer bence ....geçenlerde de  şu söze çok taktım 

"" Gelin oğlumun parasıni yiyor " :sideways:

Sizin sasirdiginiz şeyler var mi

18 Cevaplar

+3 oy
(329 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Neo klasik ekonomi düşüncesinden, epistemolojik bir kopuşu temsil eden heteredoks yaklaşım, günümüzde giderek ön plana çıkan; davranışsal ekonomi ve nöroekonomiyle daha fazla önem kazanmaktadır.Duyduğum en anlamsız şey buydu

tarafından
Yok kız nerden bilecem aysemm bende şimdi araştırdım da yazdım balim :)))) ❤️❤️
(7,121 puan) tarafından
Yaaaa merakına kursak olurum heves olur kursağında inerim ablam ❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
Yaa bende sana bu sözleri söyletene kurban olurum  o tatlı diline bal olurum canımm ❤️❤️❤️
(7,121 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Şu an çok yorgunum tatlım hiç aklimda bir şey yok :D

(13,824 puan) tarafından
Ben neskafeciyim canim kahve yazıyorum iste ona da ☺️
(7,121 puan) tarafından
Karşılıklı icek
(13,824 puan) tarafından
Ne güzel olur vallahi
(7,121 puan) tarafından
Sohbet edek uyudun mü kız
(13,824 puan) tarafından
Yok kız neskafe içiyorum☺️
0 oy
tarafından

Benim Kaynanamın dediği laf vardi 

Masallah gelin türlü türlü giyiyor 

Benim oglumda hep ayni seyleri giyiyor 

Carsiya cikiyim ogluma kiayfet alayim diyordum bende 

Diye bir cumle kullanmıştı akrabalarinin yaninda .. 

Sanki ogluna ben alma diyorumm :angry:

(7,121 puan) tarafından
Nsndnddhdhhd alsın boşver
tarafından
Ovunmesi gerekirken bak bak gelinim giyiyor kuşanıyor maşallah  el aleme rezil olmuyoruz demesi lazımken giyinmemden şikayetçi
(7,121 puan) tarafından
Ben köyde hep badi göçmen ( şalvar ) giyerim alta benim teyzemle kaynanam elti ne kadar yeğen olsamda demiski hiç kıyafeti yok mu nasıl giyiniyor demiş :):) kaynanamda güya laf çarpıyor bana bende dedim ki siz abiye ile geziyorsunuz benim mi gözüm görmüyor :)
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Kendi kızları da koca parası yerken damat güzel bakıyor kızıma derler 
(7,121 puan) tarafından
He ya hepsi mi aynı olur hrhthth
0 oy
(2,785 puan) tarafından

Senin beddualrn favorim hahahah

4 yıllık evliyim kaynım cezaevine girdi kaynanam eşimin arkasından beni bırakma ne olur diye ağlaması abooo bu yaz sanki ben gibi gurbette haftada 1 gün görüyon işte 
(7,121 puan) tarafından
Ağzın kurusun aklıma geldikçe gülüyorum senin yüzünden :):) karabiber koklasin hapsuramasin .... Pamuk şeker yesin su bulamasın:):)
(2,785 puan) tarafından
Ay yok artık bacım o post sahibnin görünce bakiym sen yazdn mı diye hahahaha
(7,121 puan) tarafından
Kara listemde o yazmıyorum ona ben
(2,785 puan) tarafından
Unutup yazarsan diye bekledm
(7,121 puan) tarafından
Yok asko unutmamak için listeye ekliyorum jfjfjjf
0 oy
(119,151 puan) tarafından
millet neye nekere sasirmis bakmaya geldim
(7,036 puan) tarafından
Ahahahahhaha kız 8 yıl dir bu platform yok ki neyse dediğin postlara bende şok olmuştum kız
(7,036 puan) tarafından
Kız bide şey vardı damadına masaj yapan damadının yanına uzanan kaynana vardı onuda unutma
(7,121 puan) tarafından
Geçende kocası kız arkadasini getirmiş hizmet etmiş ya
(7,036 puan) tarafından
O ayrı bir ironiydi zaten
(7,121 puan) tarafından
Sorma sorma
0 oy
(393 puan) tarafından

Doktorların 41 hafta dediği bebeğe kaynanam senin daha zamanın var ben hesapladım demişti :blink:

(7,121 puan) tarafından
Bide ben köye gidince kadına biliyorsa eşim gelecek yola çıkmış dedim ilk evlendigimde özür dilerim anahtar çıkarıyor odaya birşeyler bırakıyor  dedim napiyorsun lazım olur dedi bidaha sakın böyle bişey yapma ben sevmem öyle şeyleri dedim daha o oldu gereksiz işlere kalkisiyorlar
(5,272 puan) tarafından
Ayy ayni seyi banada dedim kaynanm yok ben hesapladm sen günlerini bilmiyosun diyo bana 40 hafta 5 gunluk dogdu kizim
(7,036 puan) tarafından
Benim kaynanamda  tam aksi günüm daha varken günun geçiyor ben bilirim demişti önümü arkamı görmeden eve gitmiştim sjssjjsjsj
(7,121 puan) tarafından
İstanbullu tabi o senin yumurtlamanı bile hesaplıyor :):) eltim bana kaç güne bir diye sordu ben 23 o 34 yaşındaydı dedim ki seni ne ilgilendirir şok oldu ... Bence insanlar rahat oldukları konuları başkasına dile getiriyor demekki herkesle konuşabiliyor kar kendi durumlarini o yüzden cevap vermekten cekinmiyorum yüz versem neler sorar neler :):) gerek yok yüz vermeye çok edepsizce
(5,272 puan) tarafından
Ya simdi ki aklim olsa derdim yaparken yanimda miydi diye o an sadece donup kaldm :D
0 oy
(231 puan) tarafından
İsmi lazım değil biri bana çocuğu tutmayı beceremedin demişti çocuk benim yanlız bide siz karı olucaksnız da görcem demişti çok da umrumda 
(7,121 puan) tarafından
Dhhdhdhdh cakda tinne
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Ne masrafınız varki demisti kaynana.. kira + bebek dışında asgari ucretle gecinmemiz dışında sorun yok. 
(7,121 puan) tarafından
Al işte kız hiç ne dediklerini düşünme gereği duymuyorlar mı acaba ya
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Kapali olan ama evlenince askili gelinlik giyen eltimin 2 gun once kapali kadinlar icin onlar sözde musluman demesi:D tarihi gaf: D

(11,217 puan) tarafından
Imamin dedigini yap yaptigini yapma missli: D
(13,824 puan) tarafından
Ahaha dışardan komik olduklarinin farkında mı acaba bu insanlar:⁠-⁠D:⁠-⁠D
(11,217 puan) tarafından
Aaaa oyle deme en muhafazar en edepli en dindar benim eltim isin tuafi kocasida boyle goruo: D basini yerden kaldrmayan kiz diye verdi annesi bunu guya ama o kiz nedense askili gelinliksiz gelin olmam dedi: D
(7,121 puan) tarafından
Bbbbvbvvv
(13,824 puan) tarafından
Gerçekten komik
0 oy
(3,344 puan) tarafından
Hahahahah görümcem diğer gorumceme beni cekistirmis kardeşimin parasını yiyor diye diğer gorumcede yiyecek tabi sen kocanın paraisni yemiyormusun  diyip çenesini kapatmış 
(7,121 puan) tarafından
Birebir yaşadin demek
0 oy
tarafından
Daha dün duydum doğmamış çocuğumla ilgili "çocugu sattık göbek adını satı koyacaksın" dünden beri canım sıkkın. 
(7,121 puan) tarafından
Postuna yazdım kız çok saçma
tarafından
Ahahaha aynen:))
0 oy
(79 puan) tarafından

Kızım 35 haftalıkken doğdu kaynanam ve 3 numara olan eltim yanlış hesaplamış sındır gününde geldi demişlerdi :D

He birde ben kürdüm eşimle konuşuyordum kaynanama vardı eşime dönüp şey demişti "bu Kürt anlamaz çok konuşma" :D

(7,121 puan) tarafından
Ehehheheheh
0 oy
(6,850 puan) tarafından

Tabii siz anneleri tarafından terk edilip size emanet edilen çocuklara her bakımdan yetersiz gördüğünüz birinin annelik etmesine şiddetle karsisiniz amağgğğğğ :D senin soyldilerini görünce aynı anlam dedim 

(7,121 puan) tarafından
Ezberledim mı bu gereksiz sözü bdbdbdb
(6,850 puan) tarafından
Hahahah valla bende bilmiyorum neden hafızamda oturup ezberlemedim :D
(7,121 puan) tarafından
Bshshdhdh
0 oy
(12,533 puan) tarafından
Eşim kendı anne babasına dıyor oğlunuzmuyum içgüveysı mı jsdjklşkgcxxbmm
(7,121 puan) tarafından
Çığlık attım
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Delisi olan hergun ağlar, ölüsü olan birgün derlerdi tuhafıma gidiyordu büyüdükçe ne kadar doğru bı sozmuss onu anladimm ilgincmi bilemedim simdi☺️☺️☺️☺️ಠ⁠_⁠ʖ⁠ಠಠ⁠_⁠ʖ⁠ಠಠ⁠_⁠ʖ⁠ಠಠ⁠_⁠ʖ⁠ಠಠ⁠_⁠ʖ⁠ಠಠ⁠_⁠ʖ⁠ಠಠ⁠_⁠ʖ⁠ಠಠ⁠_⁠ʖ⁠ಠಠ⁠_⁠ʖ⁠ಠ
(7,121 puan) tarafından
Haklı :):)
0 oy
tarafından
Benim kaynim sevmeden evlendirilen ve sürekli eski sevdiği kızla konuşan bi insandır. 

Ettim biraz dertleşiyoruz bu konudan rahatsız olduğunu söyledi büyük ettim de " NE CANINI SIKIYIRSUN GECE YINE SANA GELIYOR DEDI:<<<//

Bende dedim ne saçmalıyorsun bu kız sex  makinesi mi demiştim. 

En saçma düşünce laflar bunlar gelir bana. Kocam başka kızla telefonda konuştu ama aldatma sayılır mı!!! Kocam orospuları aramış ama sadece arama !!! !!!
(7,121 puan) tarafından
Shhshsh benim eltim demiştir kesin onu djhdhdh
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Rahmetli ananem derdi ve bencede dogru ama ayıp accık =D

Adam Kadını evine ne güzel sözle bağlar ne de parayla, adam kadını eve ckle baglar derdi =D
(7,121 puan) tarafından
Ndndjdjdjd yalan fhhfhfh
(10,784 puan) tarafından
Bilemicem artıkın =D

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 376 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Havvaali (1,327 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 392 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy