0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (10,874 puan) tarafından
Kızlar bikeniniz varsa birsey sorcam. Eski eşim aradı simdi. Yanında calasan söför ile kavga etmişler. İşten ayrılabilirim dedi. 2 söför calıstırıyorlar arabayı. Öbür söför gece takside içki içmiş. Bu sabah şişeleri görünce kızmıs sözlü dalaş olmuş. Bunu sanırım 3. Ye yapıyormuş. Sözde ben bilmiyorum merak ettgim burası, taksici içkili yakalanırsa taksinin plakası taksiden siliniyormuş. Ustume kalacak bu manyak diyor. Aracın sahibi yani patron birsey olursa size ödetirim diyormuş bunlara kavgada. Bu da ben ne yaptım diye cıkışmış. Adam siz ikinizde bu arabadan mesulsunuz diyormui adam. Bu sa. Lak  yakalanacak birde bana da para ver derlerse gebertirim bunları ben bırakcam işi diyor. Bu bahane mi yoksa gercekten plaka silinir mi boyle birsey olsa. 

3 Cevaplar

0 oy
(632 puan) tarafından
Eşim taksici her takside kamera var bildiğim kadarıyla.yakalanirsa bildiğim kadarıyla içen kişi işten ihraç edilir taksicilik belgeleri iptal edilir.
(10,874 puan) tarafından
Onda problem yok. Ama taksi plakası siliniyormuş sözde. Taksinin sahibide plaka silinirse siz ödersiniz diyormuş. Sebepte su 2 söför birbirine uyaracak ve dikkat edecekmiş. Simdiye kadar bilinip soylenmedigi için. Ha oldu adamın işine de son vermemiş
-Reklam-
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Ankaradayim. Eşim ek iş olarak gece taksiye cikiyo. Onu aradım şimdi. Evet plaka silinebilir. Böyle bi durumda ücreti de ortak öderler. Ama ödeyecekleri miktar öyle çok değil 1000 tl filan ortalama dedi
(10,874 puan) tarafından
Yok be kuzum bursadayız. Bunda da iş yokmuş hep diyor yatıyoruz diye.
(10,874 puan) tarafından
He evet bu gece gitmiyor. 2 tane mahkeme acıldı adına haksız yere. Gece olan olaylardan dolayı. Birde sarhosu orp. Cok gece diyor
(1,368 puan) tarafından
Evet öyle oluyo. Çok riskli ama gündüz çalıştığı için gece gidiyo mecbur 3-4 ay kaldı ondan sonra birakcak insallah
(10,874 puan) tarafından
Ay kuzum inşallah. Evli adamın yapacahı iş degil
(1,368 puan) tarafından
Ilk söylediğinde izin vermedim. Sonra aramızda anlaşma yaptık  :) harita üzerinden canlı olarak takip ediyorum görüyorum. Sürekli görüntülü arıyorum gizlice gösteriyo müşteriyi zaten eve gelene kadar uyumuyorum. Normal arıyorum sesleri dinliyorum. Mecbur kaldı bunları yapmama izin veriyo. Gerçekten zor evliyken. Borcumuz bitsin gitmicek inşallah
0 oy
(996 puan) tarafından
Anlamadığım eski eşin ise seni neden bu konu hakkında arıyor ki 
(10,874 puan) tarafından
Yani hani nafaka veriyor, artı oturdugum evin elktirik su vs o oduyorya.
(1,368 puan) tarafından
Bahane yapmış bence. Yukarda da dediğim gibi imkansız 6 milyon
(10,874 puan) tarafından
Ya canını mı alacak. O da bu bana patlamadan bırakayım diyor
(1,368 puan) tarafından
Senden bu nafaka giderlerin parasını kesmek için yalan soyluyo olabilir mi öyle biri mi
(10,874 puan) tarafından
Yok bana sana kartı bırakırım oyle bir durumda dedi. Oraya borc olur işe girdigim gibi de oderim dedi. Vermem etmem demiyor. Ya eskiden dir bunda calısmaya bir taraf yoktu. Hatta sasırıyordum. Cpk uzun kaldı bu işte diye

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 184 göst.
20 Kasım 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,207 göst.
14 Mart 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 313 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Selenyatkineymen (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 338 göst.
28 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,156 soru

11,349,673 cevap

34,815 kullanıcı

...