0 oy
638 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,541 puan) tarafından
4 aylik kızım var evin düzmeli olmasını istiyorum düzenli olması icin önerileriniz neler mesela oyuncak sepeti başka ne olabilir mutfak icin yada yatak odası solan herşeyi düzenli olması icin neler yapıyorsunuz 

19 Cevaplar

+1 oy
(119,153 puan) tarafından
benim icin baharat tir evde biri eksikse moralim bozuluyo sende duzen icin oyuncaklari bebek odasjnda tut
(1,404 puan) tarafından
Sevdaaaa

Baharat : Ben ne alaka :D
(119,153 puan) tarafından
basliga gore cevapladim evde olmassa olmasim neler var demis bende baharat dedim :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Benim evimde abur cubur olmayınca kendimi eksik hissediyorum:D

0 oy
(2,346 puan) tarafından
Hele bi büyüsün ne sele ne sepet bırakıyorlar bacım 
(1,541 puan) tarafından
Öyle mi düzenli temiz olunca mutlu oluyorum 1 senelik evliyim eşime bakıyorumda bazı şeyler eksik ama ne olduğunu bilmiyorum
(2,346 puan) tarafından
Yani tezgah üzeri güzel dekoratif şeyler olabilir. Dolap düzenleyiciler olabilir duvar için tablo vs şeyler güzel olabilir
0 oy
tarafından
Kesinlikle az eşya tablo biblo incik cincik gibi şeyler olmamali yatak odası çekmeceleri için organize ve duzenleyicilerden faydalanabikirsin hem alandan tasarruf hemde deli toplu görünüyor mutfak içinde ortada eşya bırakma hepsi dolapların içinde dursun 
(1,541 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(770 puan) tarafından
Napsam sigamiyprum eve allahtn takıntili değilim fazlaca dolap lazm tek bildgm
0 oy
(5,283 puan) tarafından
Düzenli mi puhahaaa 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Valla benim kızım 6 gün sonra 10 aylık olacak girmediği delik kalmadı sırf güvenli olsun diye uğraşıyorum duzenden çok mesela asagi da erişebileceği yerdeki herşeyi yukarlara kaldırdım oyuncak sepetini ise o uyurken topluyorsun uyandıktan 5 dakika sonra heryer oyuncak:)))
0 oy
(2,769 puan) tarafından

Tv üniten varsa şimdiden kaldır :)

(1,541 puan) tarafından
Yok yemek mamasin yanına verilen var
0 oy
tarafından
Benim bir kızımın odasında sepetler ve karışık renkler var onun dışında evim sadedir öyle seviyorum 
0 oy
tarafından
Suan hic kullanmadigim mutfak bezleri arabalarin altinda yol oldu ne kadar toparlarsan toparla ne alirsan al o ev daginik :)
0 oy
(3,345 puan) tarafından

Bana çaydanlık şeker çay olsun yeter :D tabi işin şakası büyük büyük büyük gardrop

0 oy
tarafından
Ne bir süs ne bişey bıraktım evde canım toz alırken falan kolaylık olsun diye bide sıkılmıştım zaten çiçek vazo biblo çerçeve ne vars kaldırdım bi oyuncak sepeti yaptım en azından toplarken alıp içine atıveriyorum kapapını kapatıyorum düzenli görüyor her gün süpürge yapıyorum olmazsa olmazım süpürge sanırım bide robot alabilirimsem inşallah durmadan çalıştırırım 
(1,541 puan) tarafından
Eşim ribat almaz bana
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Düzenli toplu istiyorsanız bence her yer sade olmalı mutfak tezgahindan yatak odasınsaki aynaligin önüne kadar. Pek çok kullandiklarimi koydum gözlere geri kalanı kaldırdım. Süs eşyası kalmadı kaldırdım. Temizlik koly ev sade mis
(1,541 puan) tarafından
Benim evde sade ama ama daha düzenli temiz olsun istiyorum
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Oyuncak için sepet yatak odası için hurc al ben kıslıkları dolabın ayrı bölümüne yazlıkları ayrı bölümüne kaldırıyodum ama baktım sıgmıyo hurc alıp yüklüğe kaldırdm çekmece içkeri için organizer alabilirsn daha düzenli durur makyaj aynam bos silip geçiyorum daha rahat mutfak içinde bakliyat kapları oluyo onları alıp düzenleyebilirsn tabak düzenleyiciler var kasıklıklar var tezgahın üstünü ben bos seviyorum mesela bos oldu mu daha rahat 
(1,541 puan) tarafından
Baklayat kavonaz almıştım kurtlandı yazın
0 oy
(4,612 puan) tarafından
suanda yapsan bile bir bucuk yasinsan sonra istesende duzeltemiyon :D
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Eve aldigin eşya seni kurtarmıyo bacım temizlik yapıcaksın sürekli toplayacan başka yolu yok ha birde temizledigin odayı kitlemek evi hem temiz hem toplu gösteriyo  cocuk dağıtmaz ev düzenli kalır:)))taktik mantık yok bam bam bam:))
0 oy
(909 puan) tarafından
Benmm evde olmazsa olmazim esimdir ise gidince bile cok özlüyorum onu
0 oy
(396 puan) tarafından

Hergun evimin 3 odasinda boydan boya oyuncak serili topluyom ama yok dagiliyo yinede. Duzeni kuramadik bi turlu Hele bide yarin gor evii gorumcem gelcek kizi var yarin oyuncaklar yatak odasi mutfak heryerde olacakk yandimm ben :ermm:

0 oy
tarafından
Az esya, oz esya. Her odaya da 1 sepet koy oyuncak icin. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 93 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde TOLGA123 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 149 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde Leylasoydan (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 259 göst.
0 oy
11 cevap 150 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (967 puan) tarafından soruldu