0 oy
157 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3,656 puan) tarafından
Kızlar bepanthol kullaniyordum oda almış başını gitmis bir anda çok zamlamış ya  onun duzeyinde en uygun krem hangisi acaba sizler neler kullanıyorsunuz

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kantaron yağı :D diyorum cikiyorum. Okadar para vermeye gerek yok 
tarafından
Aynen öyle çocuklarım hiç pişik olmadı onun sayesinde . Olsa bile nadir. Hemen geçirdi
tarafından
Bir artida benden. Pisik kremlerine doktugum paralara yazik. Kesinlikle kantaron yagi diyorum
(2,587 puan) tarafından
Kantaron yağını nerden aliyosunuz kızlar.Netten alan varsa link atabilir mi
(563 puan) tarafından
Baharatcılarda satılıyor mısır çarşısı gibi yerlerde
tarafından
Ben trendyoldan aldim organik satan bi yer buldum da ordan ama baharatcilarda da war
-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Sudocrem kesinlikle 
0 oy
tarafından
Bepantol bize hiç fayda etmedi sudocrem kullanıyorum.  2 çocuğum da dis ve antibiyotik dönemleri hariç pişik olmadı 
0 oy
(1,100 puan) tarafından

Krem olarak sudocrem ama kantaron yagi bit damlasi bilr yetiyor en iyisi bitkisel yağlar bence :angel:

0 oy
(2,375 puan) tarafından
Sudocrem kullanıyoruz biz 
0 oy
(3,210 puan) tarafından
Bepanthol yaradı bşzee
0 oy
tarafından
En son 60 e almıştım kaç olmuş şimdi 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Arko ktem efsane. Küçük tüp olandan 
0 oy
(18,302 puan) tarafından
Mavi hametan hepsinede kullandım 
0 oy
(473 puan) tarafından
Fiyatı nedir bilemiyorym şuan ama oksizink mavi olan , eczanelerde var , bir de desitin mor olan , e bebekte var.İkisini de kullandım , çok iyi.
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Mustela net cok guzel ama onu deneyerk bulursun anca bana uyan sana uymabilir oyuzden amaustela cok guzel hemen gecryo
0 oy
tarafından
Sudocrem tavsiye ederim 
0 oy
(16 puan) tarafından
Hamazinc kullan benim bebeğimde hiç pişik olmadı çok şükür ama pisigi beklemeden devamlı sur kremi. Hem sigortada karşılıyor 6 kutu yazabiliyor doktor o da çok uzun süre gidiyor zaten

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 478 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Peri&Anne (1,335 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
8 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 100 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Pasakizz (810 puan) tarafından soruldu

385,883 soru

11,536,870 cevap

35,209 kullanıcı

...