0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (10,922 puan) tarafından
Anam ne güzelmiş büyük cocgun olması =D kızım 8.5 yasında ne ergen ne ufak çocuk tam arası. Çocuk gibi hareket edip büyük gibi konusuyor=D sabah sabah ikisi karton buldular evde sevindiler. Kızıma cocuklar neden karton seviyor dedim. Bizde bilmiyoruz ama seviyoruz çocuklar tuaf canlılar boşver dedi =D ben şok. 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sksjsjsjjs su an guzel zamanlar bacim bizimki 13 yasinda terlikle agzina vurasim geliyor oyle bilmis :D 

2 seneye olayin tadi kacacak simdinin tadini cikar :D
(10,922 puan) tarafından
Bazen garson boy grl buraya diyorum sinri kalkıyor =D
tarafından
Hahahahahhhaahahaha ben de ergen hanim diyorum ben ergen degilim diye bagiriyor ama bagirirken bile paçalarindan akiyor ergenlik sjsjsjjs
(10,922 puan) tarafından
Ay gecen gun tartıştık kızla kapıyı vurup odasına girdi. Bir gittim arkasından ergen vurma kapıları dedim. Cık dısarı diye bagırıyor. Kapı vurup trıp yapmaya akıl var ama odaya grip oyuncak oynuyor
tarafından
Sjsjdkdkd su an sizde tam ara donem kucuk bir ergen havalari ama barbilerle oynar daha :D
(10,922 puan) tarafından
Heh tam oyle. =D
-Reklam-
0 oy
(10,039 puan) tarafından

Haha benimki 26aylik sohbet ediyoruz valla geciyo karsima annecim nasilsin iyiyim sen nasilsin diyorum bende iyiyim annecim diyo :D uzgun oliyim mesela hemen gelip sariliyo uzulme annecim ben hep yanindayim seni cok seviyorum diyo opuyo o zaman hicbisey kalmiyo <3:angel:

(10,922 puan) tarafından
Ay inşallah. Kızım da gec konustu ama problrm vardı onda. Oglumda oyle birsey yok. Daha anne baba annane su, ver birde gel diyor.
(5,108 puan) tarafından
Yaa maşaAllah hem post sahibine hem senin çocuğuna biz daha 5 aylığız acaba o günleri görecek miyimm çok heyecanlıyım ses tonu nasıl olacak neye ilgisi olacak en sevdiği yemek bunları çok merak ediyorum
(10,039 puan) tarafından
Seni anliyosa sikinti yok bence canim. Biseyleri getirip goturuyosa falan. Er gec konusuyolar ya cevremde mesela oglum kadar konusan cocuk hic yok. Herkeste buna sasiriyo. Kac yasindasin diyolar 2 diyo. Sen nasil 2 yasindasin diyolar :D markette falan. Herkesle konusuyo cunku gorusuruz kolay gelsin napiyosun iyimisin diye
(10,039 puan) tarafından
Ayy canim valla zaman oyle acimasizki gercekten cok hizli geciyo. Bi bakicaksinki kocaman olmus. Bak arkadasin kizi 8yasindaymis valla anlamamistir ne zaman 8 oldu
(10,922 puan) tarafından
Oyle vallaha da ben benden gittim 8 senede. Cocuk büyütüp bakmak cok zor
0 oy
(1,118 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️ya çok tatlı 
(10,922 puan) tarafından
Vallaha sabah sabah cok guldum. Gayette acıklıyor
0 oy
(4,951 puan) tarafından

Benim kızda  7 yaşında anne kalk kahve içelim 2 fal bakarız diyor :)

tarafından
Ayyy yorumlara bakınca o günlere geçme duası amin dedim :D
(4,951 puan) tarafından
O günlerde gelecek inşallah o zaman en büyük arkadaşın,sırdaşın ,kankin o olacak:)
tarafından
İnşallah Rabbim aminnnn ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından

Ayyy güldüm :D maşallah büyümüştü kuculmsler valla :)

Benimki daha o aşamaya gelmedi ama bir şeyin yanlış olduğunu anlatırken bana bikidik bikidik diyor :D bıkmış benden hiiihhh çok umrum da :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 112 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde dilayyla (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Irmakkkk (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 423 göst.
0 oy
2 cevap 48 göst.

379,864 soru