0 oy
318 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar benim oğlum 3 yaşına girecek yani ekmek veriyorum ekmenin içini veriyorum da bana söylüyorlar ki ekmek zararlı ekmek verme niye ekmek tüketiyorsun çocuğa siz veriyor musunuz acaba yani zararlı mı ekmek veriyorum oğluma yani yemekte ekmek de veriyorum yumurtayı falan hani ekmekle veriyorum bir de oğlum zayıf ya ekmek tüketiyoruz zararlı mı acaba

18 Cevaplar

+2 oy
(1,154 puan) tarafından

Kız ekmek ekmek ekmekten başka bişî okumadım :D

(216 puan) tarafından
☺️☺️☺️
(3,590 puan) tarafından
Ekmek geldi ekmek gitti ekmek sevdi ekmek doydu :)
(1,154 puan) tarafından
Ahhahwahfol :d
(563 puan) tarafından
Hahaaah:)) valla güldüm ya
-Reklam-
0 oy
(6,210 puan) tarafından
Kasımda 3 yaşına girecek kızım 

Diğeri de 4 yaşında ekmeksiz yemek yemezler koca çocukların karni nasıl doysun
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Bn 1 yasindan sonra yediririyorum biz ne yesek onu yediririm hic oyle ozel yemek fln yapmiyorum biri 5 yas biri 14 aylik ikiside ayni
0 oy
(974 puan) tarafından
Tabiki veriyorum yüzyıllardir insanlar ekmekle beslendi ki beslenmeye de devam ediyor çocuğunuz büyük zaten herşeyi yiyebilir çocuklarıma da veriyorum ayrıca ben ekmesiz nasıl doyarim yaaa ay birde herşey zararlı oldu bu zamanda sonra çocuğum neden iştahsiz bacım ben biraz gelenekselciyim
(48,634 puan) tarafından
oda guzel savunma☺️ gecen gece alerjiden oluyodum bana alerji deme bir gun sebebim olacak
(4,426 puan) tarafından
Tövbe de kız nolduu
(48,634 puan) tarafından
agri kesici içmiştim dolarex bisey yapmıyodu daha once arveles majezik vermidondq acillik olmustum uyudum baktim burnum akmaya başladı hapsirmaya basladim gözlerim kızarmış anladim hemen alerji hapi ictim burnumun ici falan sisti nefes alamadim yutkunamadim post actim hatta buraya gecti sukur
(4,426 puan) tarafından
Aaa hiç görmedim yaa onunla geçmiş olsun canım benim dikkat et kendine ilaç alınca iki saat en az uyuma çok çok tehlikeli
(48,634 puan) tarafından
dolarex yapmiyodu da oda basladi sinüzit varnicmezsem oluyorum agridan
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Yemek isterse veririm ama ben de yemem oğlumda yemez . Sulu yemek olsa da yanına pilav , makarna mutlaka oluyor . O yüzden gerek kalmıyor . 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Vallaha çorba tüketiyor ekmeksiz doyacağını düşünmediğimden veriyorum evet zararlı diyen çok ama sabah kahvaltısıda ekmeksiz olmaz
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Üç yaşında ekmek yer 
0 oy
tarafından
10 aylıktan sonra hep verdim özellikle corbalarinin içinde falan seninki üç yaşında yani ekmeksiz nasıl doysun şükür hepimiz ekmekle büyüdük sağlıklıyzda yani 
0 oy
(260 puan) tarafından
Onu verme bunu verme ne vereces biz 
0 oy
tarafından

Yeğenim 4 yaşında. Anne ben ekmek bancam yemek öyle yap diyor :D yemeyen çok azdir bence.

Kızım 13 aylık çok nadir veririm o da bir yemek kaşığını bulmaz. 

0 oy
(6,669 puan) tarafından
Ekmeksiz yemek mi yenir ya hele çocuksa herkese kulak aşmayın 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Benim ki 10 aylık. Ek gıdaya başladığından beri ekmek yiyor. Ayrıca dişleri varya artık kendi yiyor. Ekmeğe bayılıyor. Bazen yemesin diye uğraşıyorum ama yiyor napayım :D 
0 oy
(329 puan) tarafından
2,5 yaşında bende hiç vermedim daha doğrusu bende çok yemediğim için eve almam sulu yemek olursa onun yanına tam buğday alıyorum onada yediriyorum ama başka yemeyiz biz boş kilo yapıyor sağlıklı olsun zayıf olsun ki şuan 15 kilo 99 cm yani ekmek olmadan da sağlıklı yiceklerle kilo aldırın diğerinin bir faydası yok 
0 oy
(48,634 puan) tarafından
veriyorum corbasina da doğruyorum
0 oy
tarafından
Zararlı olabilir ama bu çocuklar ne yesin?
0 oy
tarafından
Ekmeksiz yemek yemez kızım 
0 oy
(2,934 puan) tarafından
3 yasinda bu yil yeni basladi yemeye ben ozellikle ye diye vermiyorum kendi isterse veriyorum. Corbasini koyu yapiyorum ekmek dogramaya gerek kalmiyor. Su anki ekmekler malesef oldukca zararli.
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Karnım açıktı ekmek ekmek dedikce ")) biz yiyoruz ekmek tabi abartmamak şartıyla ara da tam buğday ekmeği de alıyorum falan her şeyi ye ama kararında ye diyerek besleniyoruz ")

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 218 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 631 göst.
0 oy
13 cevap 140 göst.
23 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Vuslat_vuslat (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 62 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,035 puan) tarafından soruldu

379,242 soru

11,351,890 cevap

34,822 kullanıcı

...