0 oy
804 göst.
Diğer kategorisinde (248 puan) tarafından
Büyük bir marketteydik oğlum bebek arabasinda uyuyordu eşimde arkamdan geliyordu. ben bebek arabasıyla düz ilerlerken sol aradan bı kadın çıktı önüme gecti tam ayarlayamadi mesafeyi arabanın önüne çarptı arabanın burnu hafif arkaya kalktı kadın bana bakıyor ağız burun yaparak bende o öyle yapınca sinirlendim bende dik dik baktım hanfendi hem çarpıyorsunuz hem ters ters bakıyorsunuz dedi dedim hanfendi ben carpmadim siz atladiniz yan taraftan önüme hayır kayıt biseyler dedi özür dileyeceginize dedi ben neden özür dilicem siz çarptıniz siz özür dileyin dedim aaa öylemi pardon falan yaptı ağzını yaya bende ala ala dedim ilerledim kadın arkamdan mal dedi dünyam döndü o an döndüm ne dedin sen dedim ya git falan diyor bana o öyle yapınca daha sinirlendim üzerine yürüdüm dedim sen kime mal diyorsun ben öyle yapınca eşim görmüş geldi hemen ayırdı millet öyle sinirlendim ki hala başım agiriyor diyorim niye polise şikayet etmedim çok pişman oldum 

16 Cevaplar

0 oy
(1,925 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sizin olay şeye dönmüş bi ara havalimanında bi kadın havalimanı çalışan kıza istediği hakareti edip sonrada hop hop temas yok diyor. Sende onun gibi olmuşsun kadın kendince üste çıkmaya çalışmış iyi yapmışsın. Ama saldırmadan sözlü olarak tartışmaya girseydin.
(2,054 puan) tarafından
O kadini bende  hatırladım  hayal meyal  güvenlik mıydı  neydi
-Reklam-
+8 oy
(6,210 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gören de diyecek ki bmw'ye Passat'a a3'e falan çarptınız da böyle araba kullanılmayacak hale geldi de ya da bir ölü 3 yaralı var da ne kadar abartmışsınız
(6,210 puan) tarafından
Valla senin kafa daha berrak daha uçuk çocuğun o araba da kavgaya giriyorsun o anda eşin yanında değil peki kavga eşin ayırmasa yetişmese kadın vursa arabaya bir daha çocuğun düşse ne olacak yanınıza cocuk varken biraz aklınızı beyninizi kullanın Allah akıl fikir beyin vermiş kullanın diye evde bırakıp dışarı çıkın diye değil

Zoli gül aşko gülünecek durum cidden :))

Ceylan bebeğim ❤️
(9,626 puan) tarafından
İkonun kafa yine zehir :D
(6,210 puan) tarafından
Arada geliyorlar bebemm☺️☺️❤️
(448 puan) tarafından
Kadın asirri abartmiss yanii
(796 puan) tarafından
:):):):):)
+1 oy
(10,880 puan) tarafından
Bana hakaret edene 1. Taktigimdir. Aaa tanıltıgıma memnun oldum mal hanım bende özge diyorum. Sıyırıyor sinirden
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Çok abartmissiniz ikinizde gören diycek ne oldu. 
(248 puan) tarafından
Tamam size mal dediklerinde dönüp giderseniz hanımefendi nasıl herşey normal geliyor size
(2,769 puan) tarafından
Sende ona mal sensin de git polise şikayet etmeye gidicek kadar ne var ki bu olayda. Kimsenin kimseye tahammülü kalmadı artık.
(248 puan) tarafından
Valla hanımefendi siz nasıl laflara nasıl uslube alisiksiniz bilmem ama benimle birisi hakaret ederek konuşamaz siz burada hakarete takılmak yerine polis olayına takılmasınız ne diyeyim
(2,769 puan) tarafından
Onun dedigini tasviklemiyorym ama polislik bir olay yok
(248 puan) tarafından
Ben zaten tartismasaydim direkt polise şikayet etseydim bu kadın bana hakaret etti demek istemiştim belki tam aciklayamadim orasını yazarken
0 oy
tarafından
Ne abartmışsınız yaa
(248 puan) tarafından
Size mal dediklerinde sizin yolunuza devam ederseniz ben hakaret edene göz yumamazdim kusur abakmayin
tarafından
Pardon deseydin olay mala baglanmayacakti sen uzatmışsın bende çoğu kez çarpmışımdır birine yada biri bana her defasında pardon derim biter
(248 puan) tarafından
Ne diyeyim ki size
(448 puan) tarafından
Bende aynısını yapardım olayı uzatmazdim
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Okurken ben sinirlendim tamam kendini haklı görür insan da hakaret etmeye ne gerek var edep yoksunu kendi mal bence 
(248 puan) tarafından
Valla şunu bile savunan insanlar varken bugunki olay az bile diyorum yorumlari ağzım açık okuyorum şaşkınlıkla
(2,610 puan) tarafından
Boşver kimseye açıklama bile yapma. Kadın mal demiş tabi ki olayı büyüteceksin saygısızlığa sessiz kalmamışsın
(248 puan) tarafından
Demekki neler duyuyor kulaklarıki normal geliyor bu kelimeler doğru söylüyorsunuz boşa açıklama yapmaya gerek yok
(7,444 puan) tarafından
Sadece mal demeside değil bence bakış mimikler üstüne çarptığı bebek arabası ya bişey olsaydı bunu hesaba katmıyolar polise gitmesi için illa başka birşey mi olması lazım hakaret var sonuçta ve haksız
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Kim haklı haksız bilemem ama argo beni benden alır . 
(248 puan) tarafından
Benim de takıldığım konuda tam olarak bu haklisiniz
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Çocukça hareketler
0 oy
tarafından
Allah aşkına bir market arabasına çarptı diye birbirlerinin üzerine yürüyeni de ilk kez görüyorum.market burası E5 değil ya elbet carpisilir,arabalar değer birbirine 
(248 puan) tarafından
Ya ben yazarken yanlış yazdım yada okurken anlayamiyorsinuz arabaya carptindiye yurumedim hanfendi bana hakaret edildi ona sinirlendom valla bunu duymayip yoluna devam edecek olan varsa ellerinden öperim ne diyeyim ben bukadar geniş değilim
tarafından
O zaman şöyle söyleyeyim markette arabama çarptı diye kimseyle ağız dalaşına da girmem ben hanımefendi.o bana ağız göz eğdi diye bende durup orada ters ters bakmam yoluma bakarım
tarafından
Mutlulugumsen  bebek arabasına çarptı diye 2 metre suruklenmemistir araba diye düşünüyorum
0 oy
(260 puan) tarafından
Kız bundan mı kavga ettiniz şahsen ben çarpınca hemen pardon derim geçerim markette olur yani böyle şeyler o çarptı ben çarptım mı olur polis çağırın tutanak tutsun :) aman pardon de geçççç 
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Abartmissinz ya 
(248 puan) tarafından
Valla siz abartiyorsunuz şuan bu söylediklerinizin muhatabı ben değilim o kadın oda burada degil. Arabaya çarpan kadın bana ters ters bakan kadın benden özür bekleyen kadın bana MAL diyen o kadın benim tepkim abartı vallahi kime derdimi açmışım diyorum zihniyet aynı genişliğiniz ummanlari aşmış beni anlamanizi beklemekte benim hatam
0 oy
tarafından
Çok gereksiz bir tartışma olmuş 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bı kaç ay önce buna benzer bir şey arkadaşımla yaşadık bebek arabası az kalsın kadına çarpıyordu kadın da bisikletli arkadaşımda pardon dedi ama araba dokunmadı bile kadına kadın o kadar üslupsuz konuştu ki çok sinirlendik sanki arabayla üzerinden geçtik öyle bir tepki verdi 
0 oy
(48,634 puan) tarafından
yani insan hakli da olsa bebek arabasina carpinca bı üzülür vicdan yapar icinde bebis.var diye hem suclu hem güçlü 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ayyy kadın kavgalarına bayılırım orada olaydım keşke :D şaka maka geçmiş olsun çok gereksiz bir mesele mal demese böyle büyümezsi olay 
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Yok ben direkt yollardim heralde saçını sogru konuşsun önce 

İlgili sorular

0 oy
57 cevap 1,908 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde Papatyammm (67 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 573 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,880 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 661 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde _!!!!!! (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 494 göst.
5 Nisan 2020 Aile kategorisinde Elsen zeyec (422 puan) tarafından soruldu

379,279 soru

11,352,747 cevap

34,825 kullanıcı

...