0 oy
204 göst.
Aile kategorisinde (103 puan) tarafından
7 aylık hamileyim ve 20 aylık bir oglum var eşim şehir dışında çok yoruluyorum hep bi yorgunluk var oglumda çok yaramaz hiç durmuyor oturup aglayasım var hiç bir oyuncakla oynamak istemiyor hep bir yaramazlık peşinde

7 Cevaplar

0 oy
(7,213 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ben hamile değilim öyle olduğu halde sürekli uyumak istiyorum kendimi hep yorgun hissediyorum kızım uyusun diye gözünün içine bakıyorum 
-Reklam-
0 oy
(872 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. Ben hamile değilim ama ben de genelde kızımla tek kalıyorum gerçekten zor. Bir de hamile olursam hiç düşünemiyorum.
0 oy
(7,636 puan) tarafından
Bol bol inşirah suresi oku okuyamazsan dinle insana iyi geliyor Allah kolaylık versin güç kuvvet versin canım.
0 oy
(78 puan) tarafından
Benim ikincisi doğduğunda büyük olan 19 aylıktı ilk zamanlar daha kolaymış yine büyüdükçe daha zor oluyor şimdi küçüğü 1 buçuk yaşında sürekli kavga bagris cigris...
0 oy
(9,004 puan) tarafından
Benim kide 27 aylık akşama kadar hep peşindeyim yoruluyor insan bir de hamilesin normal senin yorulman kuzum Allah kolaylık vrsn
0 oy
(493 puan) tarafından
Benimde tek çocuk ben yanliz bir anneyim benim pasa yarın kreşe gidecek yarim gün onun telaşı var bugün birde perdeleri çıkardım camları sil pazara git gel odayı kaldırdım sanki bekle işte ev dandiniydi duramadım öyle uykum varki benim paşaya bugün gündüz uykusu yaptırmadım akşam uyusun diye o uyudu ben yorgunluktan uyuyamıyorum benim oglanda kurdurmak istiyor ben pert 

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 241 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 293 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde PrensAnnesi6 (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Tugcee.r (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.