0 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hayırlı geceler kızlar ❤️ gebeliğim stres ve korku kaygı ile geçiyor. Daha önce 6. Ayda bir kaybım olduğu için düşünmeden edemiyorum. Benim için dua edin ne olursunuz Bebeğim sağlıkla doğsun.

hayırlısıyla sağlıkla kucağıma alayım. Hayırlı sağlıklı bir evlat olsun inşallah. Allah hiç bir anneye öyle acı yaşatmasın.  Kim bilir kimin duası kabul olur değil mi  daha önce burda şahit oldum dualarınız bir çok kişiye derman oldu.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım senin eski nickin umudum Allah mıydı
tarafından
Evet canım
(1,154 puan) tarafından
Profilde şey mi vardı Aykut Elmas
(1,154 puan) tarafından
Adam yazma takmış kafasına
-Reklam-
0 oy
(48,668 puan) tarafından
Rabbim hayirlisiyla sag salim kucağına almayı nasip etsin insallah
tarafından
Allah razı olsun amin inşallah
0 oy
(4,426 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kötüyü düşünme canım her daim allah i bolca an ya mubdi ya şafi hiç dilinden düşürme fırsat buldukça insan süresi fetih suresi ve meryem süresini oku sağ ekini karnına koyarak allah 'ın izniyle bir şey olmaz ❤
tarafından
Çok sağol canım benim ♥️ inşallah elimden geldiğince o şekilde dua okuyorum inşallah Rabbim nasip eder.
(4,426 puan) tarafından
Insallah canim benim rabbimin hazinesinde bol siz yeter ki isteyin diyor rabbim yeter ki istemeyi bilin biz istiyoruz rabbim de sonsuz kudretiyle yagdiriyor hamdolsun senden de esirgemez ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️❤️ Senin bebenin büyüdüğünede şahit olacaz Allah'ın izniyle bak gorrr❤️Doğurdum postun,ayyy bacılar bu bebe uyumuyor yemiyorr postuuuu
tarafından
Amin amin inşallah canım♥️ Allah razı olsun valla sağlıkla gelsin ağlasın gece uyutmasin da diyorum.
tarafından
Hesabını neden sildirdi acaba
(15,823 puan) tarafından
Aaaaaa gitmissss neden acabaaa????
tarafından
Bilmiyorum ki canım posta girdim on dakika önce cvp vermişti size ama hesabı yoktu
0 oy
tarafından
Rabişin hesabı değil mi bu neden misafir yazıyor 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Sağlıkla kavusun insallah♥️kötüyü düşünme stres olma tadını çıkar 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 144 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde Özdemirf (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.