0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (415 puan) tarafından

Lazım olur kullanirsinizimage

2 Cevaplar

+1 oy
(7,121 puan) tarafından

Herkes herkese laf söylüyor ama herkes herşeye laf soylenmesin istiyor :ermm:

(415 puan) tarafından
Ya ben tutarlı eleştiriyi savunuyorum. Herkes herşeye burnunu sokmamali .
(7,121 puan) tarafından
Katılıyorum buna sınırlı olursan sınırlı olurlar
(415 puan) tarafından
Evet kesinlikle
(7,121 puan) tarafından
Sohbet ederim geldi seninle dur bişey anlatim
(415 puan) tarafından
Dinliyorum
(7,121 puan) tarafından
Görümcem iki tane ikisininde 2. Evliliği .... Birisi kocasından dayak yiyor büyük olan ve sürekli adam evden gider imam nikahını bozarlar artık nikahtan ciktilarda arsizlar işte .... 2.  Görümcem de ev kocasının  sürekli kapının önüne koyuyor ..... Büyük gelmiş diyor ki ben olsam beni kapının önüne koyan bir adama geri dönmem bosanirim falan bende ( herkesin kendi bileceği şey beni ilgilendirmez diyorum ) küçük geliyor ... Ben ablamın yerinde olsam beni döven bir adamla asla bir araya gelmem ne biçim evlilikleri var ..... En son ayrı ayrı ikisine dedim ki ( sana göre dayak yanlış ona gore kapıya koyulmak ikinizin de yasadiklari doğru değil eleştirilecek başka bişey bulun ) dedim kazan dibin Kara senin ki benden kara
(7,121 puan) tarafından
Eğer insanoğlu kendine dönüp baksa başkasının günahlarıni ayıplarını görmeye zamanimjz olmazdı şuan benim yaptığımda doğru değil ama bunlar beni del.i etmişti yazın ikisini ayrı ayrı dinlemek zorunda kalmak çok zordu bdbdbdbdb
(415 puan) tarafından
Özür dilerim baya güldüm. Bir laf vardır millet kendi ayıbını görmez başkasının ayıbı ona dağ gelir .
(7,121 puan) tarafından
Sen gülünce yildizlar parladı gördün mü ❤️...... Bende güldüm yazarken herkes m.anyak bunlar ayrı dünya
(415 puan) tarafından
O kadar doğru ki . Ama artık herkes öyle kendi başlarına gelmeyen kalmıyor ama benzer konulardan baskalarini eleştirip ayiplayip gulebiliyorlar
(7,121 puan) tarafından
Sana benden başka kimse yazmamış djhdbdb
(415 puan) tarafından
Nehir akşam akşam beni iyi güldürdün şu gülmekle ilgili mesajı en son lisede almistim
(7,121 puan) tarafından
Hdhdhdhdhdh kimden demeyeceğim
(415 puan) tarafından
İyi olur .
Bu arada yazmamalari pek umrumda değil görüp okusunlar yeter çünkü çok yersiz yorumlara denk geliyorum.  Birşey diyince de asabi oluyoruz
(7,121 puan) tarafından
Ben takılmayı gülmeyi güldürmeyi seviyorum anlamayanida kara listeye alıyorum bitiyor
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Arkadaşıma yazın kizlarrrr

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
2 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 452 göst.
0 oy
5 cevap 352 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (485 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 106 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (485 puan) tarafından soruldu

378,348 soru

11,324,578 cevap

34,775 kullanıcı

...