0 oy
452 göst.
Aile kategorisinde (112 puan) tarafından
Ben genelde evdeyim tabi çocugum ufak artı hamileyim, ama bakıyorum bazı insanlar ufak bebeğiyle bize geziyor . Gezmese bile en azından gidebileceği 5 , 10 kapısı oluyor . Benjm kadar evde olanı çok az. Kıskanmıyorum sadece emreniyorum aslında hoşuma gidiyor insanların yaptıkları. Ben istesemde yapamıyorum ne gidecek o kadar kapım var nede imkanım . 

38 Cevaplar

+2 oy
(1,533 puan) tarafından

Ben sevmiyorum ya evimde çok mutluyum :D eşim gelince zaten cikiyoruz ya da hafta sonları hep bizim zaten gerek duymuyorum 

(112 puan) tarafından
Sevmeyene saygı duyarım ama ben seviyorum ne bileyim arada bir görüşmeye ihtiyaç duyuyor insan
(1,533 puan) tarafından
Haklısın balım bende sana saygı duyuyorum *_*
(2,679 puan) tarafından
Benim eşimde evinde çok mutlu okadar mutlu ki bütün kış çıkmaz biyere.. ben bebeklerle bunalmişmiyim degisiklik olsun az demez
Bugün iyice darlandigimi.hissettim yani istedigim küçük şeyler bile çok geliyor ikizlerim var evde bırakıp çıktım hava almaya parkta tek başıma oturuyorum onlarında cikmasini istiyorum ayrı aklım.icim onlarla kalıyor hiç mutlu.olmuyorum tek başıma böyle de ama park soğuk peww
(1,533 puan) tarafından
Yok ya benimki çıkıyor :D iyi yapmışsın sana da iyi gelir balım ♥️ giydirip çıkarsaydin keşke üşütme dikkat et
-Reklam-
0 oy
(112 puan) tarafından
Aslında sosyalliği seven birisiyim ama imkanım yok
0 oy
(6,815 puan) tarafından
Bizimde gidecek kapımız yok sürekli evdeyiz sadec bı kaç komşum var akraba ilişkisi sıfır biz genelde a 101 bim şok gezeriz
(112 puan) tarafından
Desene bizim akrabalar bim , şok , a101 olmuş . Ama ben çok imreniyorum akrabalarıyla günler yapıyorlar ne bileyim çevremde var doğum günleri mesela belli günler toplanıyorlar insanlar . Benim akrabalarımda selamlık seyranlık
(6,815 puan) tarafından
Valla bizim akrabalar marketler
İnan oğluma bir sünnet  ettireyim mevlüt yapacağım diyorum çağıracak bı tane insan bulamıyorum düşününce
Bende güne katılıyorum ama sadece 5 kisiyiz
(2,089 puan) tarafından
Bende oğlumu alip aynen tek tek market gezerim:D
Maddiyat olmayinca malesef böyle
(6,815 puan) tarafından
Aynn Oyle oralarda para istiyor canım valla bı gidiyorsun çocukla bişey almicam diyodun ama yine 100 veya 200 den cikiyosun
(2,089 puan) tarafından
Evet malesef öyle.
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Bende öyleyim kimse yok ama maddiyatimda yok ama eğer maddiyatim olsaydı oğlumla gezerdim
0 oy
(7,256 puan) tarafından

Ne eş ne kendi tarafımdaki akbabalar ile görüşmüyoruz ayda iki üç kere çocukları alır merkeze giderim ben zorlada olsa eşimle çıkarız:D

0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bnmde gidecek pek kapım yok ama oğlum 10 günlük olduğundan beri hep dışarı çıkarız dışarı çıkmak hem bana hem oğluma iyi geliyor ama genelde bizde evdeyiz dışarı çıkmadan balkona cikiyiruz ama  muhakkak vi hava alıyoruz 
0 oy
(3,169 puan) tarafından
5 6 komşum var iyiki varlar olmasalar patladım heralde AVM vs kalmadı gezecek market ve komşular da olmasa işim zor
(112 puan) tarafından
Bizim burada komşuluklarda yok Canım , birisine oturmaya gelcem desen 1 ay sonra kabul ediyor.
(3,169 puan) tarafından
Ay yok biz anlıkçıyız mesela ne yapıyorsun diye ararım hadi gel kahve koydum derler ☺
(112 puan) tarafından
Ne güzel benimde 2 , 3 tane öyle gidip geleceğim komşum olsa bu kadar sıkılmazdım
0 oy
(5,727 puan) tarafından
Ben ev gezmesini çok sevmem. Evlendikten sonra bir de çocuktan sonra arkadaşlarla da ister istemez biraz uzaklaştık herkes kendi derdine düştü bir de birazcık uzakta oturuyorlarsa tamam zaten. Hiçbir şey yapamıyorsan al çocuğunu git parka gez gel
(112 puan) tarafından
Çocuğumla parka gidiyorum zaten ama bazen insan ihtiyaç duyuyor, bazı insanlara bakıyorum ne güzel akrabalarıyla görüşüyorlar imreniyorum
(5,727 puan) tarafından
Anneme kayınvalidemlere giderim. Birkaç akrabam dışında da hiçbirini sevmem
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Canım evlendim geldim farklı bir şehre ve burda tanıdığım kimse yok calismiyorumda komsumda olmadı eşimin arkadaslari eşleri hayırlı olsun bahanesiyle geldiler ilk sene ama sonra yine kimseyle görüşülmedi kimse cagirmadi şimdi çocuğum için gelindi bakalım bekliyorum bir sosyallesme olcak mı :)) 
(112 puan) tarafından
Senin içinde zor olmuş başka bir yere alısmak , insanalara alışabilmek . Ben aynı şehirdeyim ama sadece semt değiştirdim. Eşimin ailesi zaten burada değiller , kendi akraba çevrem var ama onlarda gelip gitme yok , soğuklar. Bir tek ablam var birde yeğenim. Onun dışında komsuluklarda yok mahallede. Ne bileyim değişik görüşebilecegim insanlarda yok sıkılıyorum.
(1,288 puan) tarafından
Anladım canım insan bazen boguluyor değişiklik ariyor haklısın ama bir tanıdık bile olması çok değerli boşver benim ablam uzakta geldiğinde hemen napcagimizi şaşırıyoruz zaman yetmiyor seninde ablan yegenin varmış onlarla gezebilirsin istediğin zaman yine :)
0 oy
(841 puan) tarafından
Önce bende hiç çıkmıyorumdum.ama şimdi güneşi görsem yeter.parka gidiyoruz 

Kardeşime gidiyoruz 

Kuzenime gidiyoruz  uzakta park var oraya gidiyoruz  

Marketlere gidiyoruz. 

Ayda yolda bir komşuya giderim çağırırsa kahveye  oda ben çağırınca gelir

Pazara gidiyorum arada

İnsan alışınca evd3 duramiyor. 

İki yaş 3 aylik kızım var 

4 yas 4 aylik kızım var 

Bazen pişman ediyorlar ama olsun

Evde beynim uyuşuyor  çok asosyallesiyorum.

Kendini bir aş  hava sıcak olduğu zaman yakında park varsa çık.  Ben kendimi 5 yıldır  busene  aştım. 
0 oy
(643 puan) tarafından
Ben de aynı senin gibiyim canım vallahi üstelik gurbetti iki tane komşum var kırk yılın başı bir kahve içiyoruz ya da içmeyiz tek başımızayız biz de üstelik üç çocukla
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Eşim tarafıyla kendi ailem tarafından kimseyle görüşmüyorum bi kaç komşu var onlara gidiyorum ya da onlar geliyor anneme ablama gidiyırım arada kaynanama senede 4 5 kere falan 
0 oy
(877 puan) tarafından

Benim gidecek kapım varda goturenim yok anası.nı satıyım :D:D

0 oy
(1,480 puan) tarafından

Yani çocuğunun olması engel değil bende oğlumda olduğum yerden Ziyade il il gezerdim  yerine göre haylada geziyorum ama şu 15 gündür çıkmıyorum 2 gün daha sabretmem gerekiyor ondan sonra tekrar oğlumla Fink Fink gezeriz 

0 oy
(9,971 puan) tarafından
Imkan derken ne anlamda canim. Benimde mesela surekli gidecegim annem ablam eltim kaynanam esimin dayisi var(yengesini cocuklugumdan beri taniyrm zaten) ablam yani. Komsularim var binada yakiniz. Annem arka sokakta oda komsular var. Binadakilerin hepsi annem gibidir cok iyidir. Cocuklari birakirim kendim gider cay kahve icerim. Arkadaslarim var arada disarda gorusuruz. Cpcuklari oyun alanina gotururum falan. Onun disinda esim yeter zaten herseye :)
(112 puan) tarafından
İşte o senin behsettiğin imkan işte. Ne annem var gidecek ( vefat etti , ne eltim, ne de bir akraba ) sadece ablam var gideceğim. Komşuluk zaten yok burda. Benimde gidecek annem , teyzem , bir eltim yada akrabam olsa bu kadar daralmazdım.
(9,971 puan) tarafından
Akrabalik iliskileriniz hicmi yok. Kayinvaliden esinin teyzeleri falan. Brnim halam amcam var yakinimizda halam cok sık gelir gider mesela. Ben cocuklardan ona cok gidemiyrm diye onun arabasi var bide altinda. Dayimlar uzakta memlekette yakin olsalar onlarlada hep girer cikardik. Esimin 2 tane teyzesi var mesela onlarida cok seviyorum. Ama biri burdurda biri bodrumda keske burda olsalardi diyorum
0 oy
(11,166 puan) tarafından
En güzelini yapıyorsun bende aynıyım gelene kapim açık ama ben hoşlanmıyorum şahsen birilerine gitmeyi
0 oy
tarafından
Benimde gidecek kimse yok anca hava guzel olunca parka gideriz iyi geliyor ikimize 
0 oy
(856 puan) tarafından
Ben sevmıyorum ya baslasının wvıne gıdıp oturmayı ben genelde esımle oğlumla dıdarı çıkarız gezmeye parka alısverıee bana yetıyo 
0 oy
(304 puan) tarafından
Bende hiç biyere gitmiyorum bı gittigim oğlumun özel eğitimi onun dışında hep evdeyim iki çocukla sağlık olsun napalim az insan çok huzur
0 oy
(7,418 puan) tarafından
Esim 2 cocugumdan baska kimse yok ne esim akraba iliskisi iyi ne benim 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 583 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Yuska (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 300 göst.
21 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 303 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde cemre46 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 352 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (485 puan) tarafından soruldu

378,357 soru

11,325,002 cevap

34,777 kullanıcı

...