0 oy
333 göst.
Aile kategorisinde (683 puan) tarafından
Hani bazen böyle birinin boynuna sarılıp kokusunu doyasıya içine çekmek istersiniz ya bütün kızgınlıklarinizi bı kenara itip sadece o insana kavuşmanın mutluluğunu yaşarsınız işte öyle derinden ozlediginiz kim var şuan da ben eşimi özledim 28 gün oldu ayrılalı inşallah 27 sinde gelecek 

25 Cevaplar

0 oy
(329 puan) tarafından

Kendim :))))))

(683 puan) tarafından
Hahaha ilginç bı cevap oldu bu
-Reklam-
0 oy
(1,246 puan) tarafından
İlk okul arkadaşıma isterdim öyle sarılmak. Çocukluğum gençliğim ilk hatalarım. Ama tabi gerçekten gelse sarılmam başka bi ütopyada belkiii :D 
(683 puan) tarafından
Vaaay çocukluğumuzda kaldı demi hep bı yanımız
(1,246 puan) tarafından
Çocukluğumu çaldı daha çok :D güzel bi arkadaşlıktı ta kii ergenliğe girip dünyanın en bencil en hakaret ederek konuşan kişisine dönüşene ve bana yanlış üzerine yanlış yapana kadar:))
(683 puan) tarafından
Hayat işte bazen tanıdık dediğimiz insanlarin kişilikleri birden değişiyor sonra onu tanimasi imkansız sevmesi de öyle hale geliyor anılar kalıyor geride sadece
(1,246 puan) tarafından
Aynen öyle canım olsun oda hayat tecrübesi oldu bana herkes kendi seçimlerinin sonucunu yaşıyor işte yine de bazen özlüyo insan o güzel zamanları:)
0 oy
(184 puan) tarafından
Babamı.. . 15 sene oldu ama kokusu hala aklımda, ona sarılsam bütün dertlerim bitecek sanki
(683 puan) tarafından
Allah babalarimizi başımızdan eksik etmesin onların gölgesi yeter
0 oy
tarafından
Halamı çok özledim. İki tane halam vardı ikiside 2 ay arayla beyin kanamasindan vafat etti. Ben büyük halamı çok özlüyorum. Birkere görsem dünyalar benim olur
(683 puan) tarafından
Ne güzel halam benim için önceden AP ayrıydı sonra araya başka olaylar girdi bende çok severdim keşke hep iyi kalsaydı basın sağolsun canım
0 oy
tarafından
Kızımın bebeklik halini çok özlüyorum :( doyamadım çok çabuk büyüdü keşke bir kere bebeklik haline dönüp ona sımsıkı sarılsam koklasam 
(683 puan) tarafından
Evet ya bende oğlumunkini özlüyorum ama çok bebek sevesim gelirse bı kardeş daha yaparım sende dene :)
tarafından
Kardeside var zaten suan 18 aylık :)
(683 puan) tarafından
Yaaa Allah bağışlasın darısı yenisine o zaman
tarafından
Aman aman rabbim isteyeene versin inşallah :)
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Bende tosbişimi özledim 3 gündür ayrıyız şimdi yanımda olsa sarılıp ısıtırdı beni :( 

(683 puan) tarafından
Bende diyorum geceller çok sessiz horlamani bile özledim diye :)
(6,512 puan) tarafından
Hhahaha yok şükür horlamasi önceden vardida zayıflayınca geçti
Ayy en sevmediğim şey shshshj
(683 puan) tarafından
Benim eşim çok yorulunca horlar onu da kendi çözdü yüz üstü yatıyor hahaha
(6,512 puan) tarafından
Yaaa iyi kız aklımda olsun bı daha kilo alıp horlarsa yüz üstü yatırırım sjsj
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kardeslerimmmm 
(683 puan) tarafından
Ahh onlar kalbim bende çok severim
(7,121 puan) tarafından
Ben onlara börek yaparım daha gelmeden kalbim yollarına kan pompalar en sevdikleri yemekleri yaparım ❤️ kapı çalıninca önce saçlarına toka olduğumun mis kokusu gelir sonra bir sarılırım ki ilk harlanan soba misali iliklerime kadar sevgi dolar ciğerlerime onun huzurunu çekerim
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Rabbim kavuştursun canm bende bekarlığımı özledim çocukluğumu özledim ama şimdi çocuklarımı da alıp geçmişe gitsem ☺☺
(683 puan) tarafından
Amin canım bekarlik ah hani şu sultan oldugumuz dönemler ozlenmez mi yaw
(3,052 puan) tarafından
O zamanlar da çok sıkıntılar yaşadım ama kimseye minnet etmezdim en azından kendi hayatımdaydım şimdi eş ailesi bitmiyor malesef
(683 puan) tarafından
Burda bu konuda en şanslı benim sanırım çöpsüz üzüm diyirlar sanırım benim eşim ondan :)
(3,052 puan) tarafından
Rabbim mutluluğunuzu daim etsin canım❤
0 oy
(4,390 puan) tarafından
babam geldi aklima. ama nasıl sarılabilirim ki. hem hayattayken de hic sarilmamistim. yani saygı, sevgi, utanma duygusu ,biraz da korku vardi. yani butun duygular biraradaydı . onu öyle çok özlüyorum ki. sizlere tavsiyem; babalariniz hayattayken onları cok sevin, cok sarılın  :'( :'(
(683 puan) tarafından
Gidince bir kez de senin için sarilacagim babama
0 oy
(2,624 puan) tarafından
İlk okul zamanina gdiip derslere sımsıkı sarılmak istiyorum orta okul lise üniversite snra meslekk hepsine ayrı ayrı sarılmak istiyorum 
(683 puan) tarafından
Ahh kanayan yaram ya
(2,624 puan) tarafından
benim de
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Babama sarılmak isterdim 2sene oldu kaybedeli bana bi ömür gibi geldi keşke yanımda olsaydı da yine sinirlenseydi bana 
(683 puan) tarafından
Rabbim mekanını cennet etsin kızların ilk aşkıdır babaları benim de öyleydi
(2,651 puan) tarafından
Amin inşallah iyi ki babam o olmuş dedirten biriydi karakteri sağlamdı babamın ne baba figürleri okuyorum burda
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Kimse yok eşimde çocuklarımda yanımda 
(683 puan) tarafından
Ne güzel ayrilik çok zor buram buram tutuyor gözünde ama sen sadece yollarını gozluyosun
(17,886 puan) tarafından
Allah sabır güç versin canım
(683 puan) tarafından
Amin kuzucum
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Anneannemi:( bu defa beni bunaltan o sevgısınden kacmazdım ayaklarını öperdim ;(

(683 puan) tarafından
Ne güzel bir sevgi massalah
0 oy
tarafından
Kimseyi özlemedim 
(683 puan) tarafından
O zaman ya ozlenecek insan yoktur ya da herkes yakındır yaninizdadir
tarafından
Ailem ozbekistanda ben turkiyede kimsem yok burda ama 19yasimdan beri hep gurbete olduğum için alıştım galiba
(683 puan) tarafından
Allah başka uzaklık vermesin yasiyorlarsa sorun değil
0 oy
(6,035 puan) tarafından
Kimseyi özlemedim Allaha şükür tüm sevdiklerim yanımda 
(683 puan) tarafından
Ne güzel olmak istediğim konum sanırım bu
0 oy
(5,272 puan) tarafından

Babaannemmm :'(<3

0 oy
tarafından
Babam annem abim kardeşlerim:/ sımsıkı sarılsam doyamam o derece çok özledim ve İstanbulu ayrı özledim:/ vee küs olduğum arkadaşımı Cook özledim ://
0 oy
(123 puan) tarafından
Eşimi çok özlüyorum ona kavuşmak az zaman kaldı ben uzagm ona hastanede yatyrm riskli gebelik olduğu için öncesinden de ailemde kalıyordum hiç vakit geçirmedk
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Can ciğer olduğum bir kız arkadaşım vardı onu çok özledim 
0 oy
tarafından
Ölmüş bebegim hiç sarilamadim opemedim bir kerecik sarilayim her seyimi verirdim

İlgili bir soru bulunamadı

381,398 soru

11,418,169 cevap

34,973 kullanıcı

...