0 oy
334 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (457 puan) tarafından
Kızlar kızım 4 yaşında.surekli hasta .çok aşırı çabuk hasta oluyor .hasta oldu mü geçmiyor Allah'ım bı öksürüğü var rahat bir ay öksürüyor..simdi yine öksürüyor çok kötü deli olacam artık sinirlerim bozuyor artık gün boyu o oksurmud ben ağladım Allah aşkına bana yardım edin .Dr götürdük cuma günü ilaç vardı antibiyotik ağrı kesici soğuk algınlığı ve öksürük şurubu verdi buhar verdi . düzenli kullanıyorum boş ilaçları çok iyi içte bizde boştur.suan o kadar çok oksuruyor ki anlatamam.hastaneyr götürsem buhar verecek bende veriyorum bitkisel vermediğim şey kalmamış yemin edrim artık anneligimi sorguluyorum iyi anne olsaydın kızın böyle olmazdı biliyorum her çocuk hasta olur ama bu kız çok farklı hasta oldumu hemn oksurur öksürüğü ne versem kesmez artık bıktım yemin edrim diyer kızın maşallah öyle değil normal bir çocuk hastalanir ilaç veririm çeker lütfen bana yardım edin lütfen 

8 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Alerji şurubu içiyor mu
(457 puan) tarafından
Şimdi rahatlamasi için ne yapabilirim
(25,224 puan) tarafından
Keçiboynuzu özü varsa içine biraz limon sıkıp 1 kaşık verebilirsin,odaya bir kap içine kaynamış su koyup nane ve kekik yağı damlatabilirsin, yağ yoksa normal kekiknve nane koy 1 er kaşık.  Evinde bitkisel neler var bilemiyorum şimdi, her sabah akşam 1 bardak gül hatmi çiçeği çayı kaynamış suya koy demle 1 kaşık ta dağ kekiği ekle süz ılık ılık içir bu çok iyi geliyor
(457 puan) tarafından
Keçi boynuzu ve odaya su koymayı hemen yapıyorum çok sağol canım
(25,224 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
(457 puan) tarafından
Çok sağol
-Reklam-
0 oy
(457 puan) tarafından
Kızlar offfff çok öksürüriyir 
(1,783 puan) tarafından
Size yukarda yazdığım ılık tereyağı ve pekmezi yapın inanın sifa olcak yumuşatıcak boğazını limon tahriş ediyor boğazları bizleri bile tahriş eder
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Beyaz kalıp sabunun var mı şuan
(1,783 puan) tarafından
Günaydın yaptınız mi sabunlu havluyu
(457 puan) tarafından
Yaptım canm .aynı anda tereyağı pekmeDe verdi öksürüğü iki saat faln durdu
(457 puan) tarafından
Dr götürdük şimdi çok daha iyi.alerjidedi
(1,783 puan) tarafından
Eee alerji imiş geçmediği için yavrumun çok geçmiş olsun
(1,783 puan) tarafından
İlaçmi verdi
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Benim bebegime pekmez le karabiber yada peknezle tereyağıni benmari ısıttim verdim o iyi geldi herseyi denedim deneme yanılma balindan zencefil den ama pekmez daha iyi etti öksürük pisirdi geçende 3.gunde kesti şükür doktora gitmedim 3 den uzun sürerse gitmek lazım 
(457 puan) tarafından
Yaptım canım onu yok boş yaramadı çok sağol Allah razı olsun
(1,783 puan) tarafından
Bir kac kez denemeniz lazım belki birseye alerjisi var bebeğinizin sigara içen varmi evde
(457 puan) tarafından
Eşim içiyor ama çocukların yanında içmez evde içmez
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Yani napsın çocuk ne saçmalıyosun onun elinde olan bişeymi hasta işte öksürüyo neden çocuğa gıcık olmuş gibi bbahsediyosun yazık günah temiz havluya kalıp sabun sürüp havluyu sırtına koy kesilir öksürüğü 
(457 puan) tarafından
Evet bende biliyorum saçmalıyorum ama artık ne yapacağımı şaşırdım
(457 puan) tarafından
Tam olarak nasıl yapacak
(457 puan) tarafından
Tam olarak nasıl yapacam
(17,721 puan) tarafından
Temiz bi havluya kalıp sabunu kullanılmamış olcak sür hafif hafif koy sırtına
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Burun eti ya da bademcik olabilir kulak buruna goturdun mu hic mesela benim kizimin mevsimsel alerjisi var doktor sprey verdi o rahatlatiyo 
(2,460 puan) tarafından
Mevsimsel alerji olabilir evet bu aylarda iyice artıyor. Bende hasta olunca bi burun spreyi var o iyi geliyor
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Bnm kzımda öyleydi ne ilacı versem gecmedi antibiyotik ler btkisel ilaçlar pekmez zencefil meğer geniz eti alerjisi varmış havalardan öyle oluyormuş alerji ilacı içiyor geçiyor cok şükür
(457 puan) tarafından
Bı Sabah  olaydı hastaneye gotureydim
(2,359 puan) tarafından
Hangi şehirdesiniz
(457 puan) tarafından
Şanlıurfa canm götürdüm alerji dedi menerjik olmuş dedi ses telleri enfeksiyon kapmis dedi çok daha iyi şimdi
(2,359 puan) tarafından
İyi bari çok şükür sevindim canım

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 403 göst.
11 Nisan 2023 Aile kategorisinde Deryaaaa23 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 214 göst.
18 Mart 2023 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 350 göst.
18 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Elsen zeyec (422 puan) tarafından soruldu