0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (267 puan) tarafından

image

Kızlar kimsayal gebelik nasıl belli oluyor başıma cok tuhaf Seyler geliyor henüz kdun doguma gidemedim

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok hafif var bir çizgi 
(267 puan) tarafından
Bende gördüm m başıma cok tuhah seyler geliyor
tarafından
Ne oluyor kız
(267 puan) tarafından
Ya canım bundan iki ay önce test yaptım pozitif ama tam günümde adet oldum ama yaptıgım bütün testler hep pozitif on veriyordum negatif işte bunu bi hafta önce yaptım silik gibi cıktı adet oldugum halde testler poztıf çıkıyor ama km negtif
tarafından
Niye gitmiyorsun bir hastaneye dış gebelikse zarar verir sana Allah korusun
(267 puan) tarafından
Canım bir türlü fırsat bulamadım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben göremedim 
0 oy
(14,845 puan) tarafından
Evet var silik çizgi. Kimyasali bilmiyorum hiç. 
0 oy
tarafından
Çok silik bı çizgi var 
0 oy
(6,680 puan) tarafından
Ben göremedim ya
0 oy
(845 puan) tarafından
Çok silik çıkmış kuruma çizgisine benziyor testi yenile istersen
(267 puan) tarafından
Olabilir canım bende bişi anlamadım adet oluyorum ** testlerim hep pozitif tm iki aydır öyle
0 oy
(5,261 puan) tarafından
Cok hafif var kan ver bence
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Kimyasal gebeliğin belirtisi vücudun hamile gibi tepkiler verir adetin gecikir kan değerin yükselir ama adet olursun. Aslında adeti geciken çoğu kadın bunu yaşarmış ama test yapmadıkları için bilmezlermiş. Ben test yaptım pozitif çıktı özele gittim kan verdim 6 haftalık genesin dedi. Muayene olmamıştım. 5 gün sonra devlete gittim kese yok sonra kan aldı önceki sonuca gore düşmeye başlamış. Bikac güne adet olursun dedi doktor oldum
0 oy
(415 puan) tarafından

Kimyasal gebelik için beta HCG bin belli bir seviyeye gelip sonra düşmesi gerekiyor bende çok erken fark ettim direk kadın doğuma gittim kimyasal gebelik olabilir dedi iki günde bir kan veriyorum ama hızla yükseliyor benim ki yani bence kimyasal değil bu arada kimyasal gebelik olursa adet şeklinde kendi düşüyormuş 

image

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
+2 oy
6 cevap 84 göst.
6 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Halime tonka (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 143 göst.
4 Eylül 2024 Aile kategorisinde 12345678 (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 186 göst.