0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (16,000 puan) tarafından

image

image

kızlar aramızda epilatör kullananlar veya daha önce kullanmis olanlar şimdi bu ikisi arasında kararsız kaldım. Yorumları ve özellikleri okudum alanlar memnun kalmış özelikleri de aynu tek fark 2. Resimdeki olanın özel bölge ve koltuk altı için silikon bir aparatı var onlar ise yarıyor mu yoksa olmasa da olur mu ise yaramıyorsa boş yere fazla para vermiyim

9 Cevaplar

0 oy
(1,170 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
bastaki mor olani aldim 2 ay once falan cok iyi aliyor canim tavsiye ederim
-Reklam-
0 oy
(95 puan) tarafından
Kullandım canım ama çok acıtıyor ağda daha iyi buna göre heleki özel bölgede hiç kullanılmıyor 
(16,000 puan) tarafından
Ben zaten özel bölgeme ağda bile yapmam hep jiletle yaptım yani bunu alsam yine özel bölgeme kullanmam koltuk altı ve bacak için kullanacam
0 oy
(1,263 puan) tarafından
Aparatlar bende  var ama ben hiç kullanmadım bana gore gereksiz hatta bana onlarla güzel almıyor gibi geliyor 
(16,000 puan) tarafından
Hadi ya seninkinin markası da philips mi
(1,263 puan) tarafından
Ben braun kullanıyorum canım 10 yıllık hala gucu yerinde, sanada braun tavsiye ederim
0 oy
tarafından
Bence silikon başlıklı olandan al. Benimki kendinden  başlıklı. Diğerine göre kullanımı daha rahat bence. Sonuçta bi kere alcaksın 
(7,121 puan) tarafından
Simeeegoooooo ❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
Ah canım benimm :) ❤❤❤❤❤
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Ben braun marka kullanıyorum ama sadece bacaklarım için diğer taraflarıma cesaret edip kullanamam çok acir
(16,000 puan) tarafından
Bacaklarım için alacam bende cesaretimi toplarsam koltuk altımı da alırım bununla
(3,480 puan) tarafından
Acısina bi kere dayanabilirsen sonrasında alışırsın
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum ama Braun markasını canım 
(16,000 puan) tarafından
Brauna baktım çok pahalı onlar ya zaten amcam bana ya philips ya braun al dedi amcam bu işle meşgul baktım philips daha uygun
tarafından
Hm ama Braun daha uzun süreli bu 7 8 senedir kullanıyorum jileti hayla ilk gününki gibi keskin
0 oy
tarafından
Canım alacaksan Braun al fiyatı 430 şu galiba trendyolda daha geçen hafta yengem aldı daha iyi diyor bunlara göre 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Ben birinciye benzer kullanıyorum özel bölgeyi alamıyorum eziyet valla 
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Ben senerdir kullanıyorum heryerimi alırım ilk zamanlar acıtıyordu alışınca artık ustalasiyorsun ben severek kullanıyorum bozulacak diye korkuyorum hatta agdayla uğraşmak daha zor yapış yapış 
(16,000 puan) tarafından
Evet ya hem saatlerce uğraşıyorsun adayla sonra yikamakla uğraşıyorsun falan baya eziyet bir de yıllık ağdaya en az 200 250 harcıyorum ağdaya vereceğim  parayı makineye veririm
(6,512 puan) tarafından
Ayenn öyle ben 90 liraya almıştım 4 sene önce şükür hala sağlam kullanırım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 73 göst.
4 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde El-Fa-Mi (769 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
28 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melek06 (674 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
20 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu

380,157 soru

11,380,540 cevap

34,871 kullanıcı

...