0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
ihtiyac haritasina basvuran oldumu hic surec nasıl oluyor daha once yardim alanlariniz oldumu bez bez ve mama icin basvurdum ihtiyacınız yayinlanmistir diyor bundan sonrası ne olcak

4 Cevaplar

0 oy
(283 puan) tarafından
Bir hafta 10 güne ararlar bende mama için başvurmuştum hastaneden kağıt istiyolar 1 ay içinde ben yaptıramadım kaldı 1 ay içinde yaptırmazsan bida başvuramıyorsun
tarafından
Ne kagidi peki
(283 puan) tarafından
Mama içmesi gerektiğine dair doktor yazısı
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Ben başvurmustm mont icn kizima allah razi olsun biri alip gondermisti tabi baya zaman geçmişti 
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Nasil bi yardim.bu anlatir misiniz
tarafından
Google ihtiyac haritasi yazip başvuru yapiliyormus ihtiyacin neyse bende yaptim onaylandı site de yaziyormus gonderiyorlarmis ama bekliyorum surec nasil bilmiyyorum
(1,096 puan) tarafından
Google mi e devletten olmuyor mu birde şey sut yardımı verirler mi?
tarafından
Yok e devlet degil yani ihtiyacin neyse onu yaziyormussun ben bez demistim 3 pakette sinirli dediler geri arandim iste gmail kontrol edin surekli dediler ama hastaneden kagit falan isteniyormus karisik geldi o yuzden sordum
0 oy
(340 puan) tarafından
Ben aldım cnm 1 ay geçti mama hakkımı kaybettim sonra kıyafet geldi dolu bebek bezi 6 paket 1 kutu ıslak mendil içinde 6 paket vardı  1 kutu mama kışlık ceket alt üst takım gecelik bana 9ayda çıktı cnm Allah razı olsun gonderenden

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 242 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nisa17 (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 216 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 142 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde eminede. (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.