0 oy
279 göst.
Aile kategorisinde (248 puan) tarafından
Görümce lerim bana küs annelerini aramadım diye bugün de kayınpederim geliyor be dee görmeye gitcem nasıl dawnayim onlara 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kac görümce 
(248 puan) tarafından
5 tane 3 ewde war şuan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Görümcelerine nee konuşmuyorsan sebebi vardır git duymazdan görmezden gel 
(248 puan) tarafından
Analarını aramadım diye küsmüşler
tarafından
Annen bunun sorusunu sorsaydı kızım beni niye aramadın sende  cevabını verseydin.gorumcelerin küsmesi ergenlik basit biseye kusenleri hiç sevmiyorum
(248 puan) tarafından
Kimse beni takmıyor ve eşimi de aramız yok zaten dese derim yani cevabını
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Vallaha görmezden gel herkesi mecbur gittiğin belli olsun
(248 puan) tarafından
Tmm kuzum
0 oy
tarafından
ben değil ama eltim, bekar görümcelerimle küstü kayinvalideme geldiğinde birbirlerini görmezden geliyorlardı.sende öyle yap canım yapacak birşey yok.
tarafından
aman boşver cok ta tın :)sen git güzelce kayınpederini karşıla umursama onları.peki kayinvalidende mi küsmüş sana
(248 puan) tarafından
He kuzum oda kusmus
tarafından
ee sen gidince niye geldin falan demesinler.ay ne saçma ya okudum bir cevabında kayınpederin hastaymış kayinvalideni araman şart değil ki yani.küsecek bahane aramışlar sanki.
(248 puan) tarafından
Bilmiyorum ki kuzum onlara göre şart mis kuzum diyemezler herhalde hiç muhabbetimiz de yok kaynanam lar da görüşürüz okdar
tarafından
boşver ya sen yine ustune düşeni yap birşey derlerse de zaten haklisin daha cok hakli olursun eşinin de gözünde.insanlar tuhaf işte kimseyi memnun edemiyorsun
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ne için arayacaktın önce onu bilmek lazım canım hasta falandı aramadın sormadin gitmedin mi ?
(248 puan) tarafından
Kayınpederim hastaydı ewde yoktu hastanedeydi ben kaynanami aramadım diye kustu ler olay bu ama eşim den hber alıyordum kaynanam la aram yok 6 aylık hamileyim sormaz gelip gitmezler bende muhatap olmuyorum onlar la
0 oy
(9,093 puan) tarafından
Kaynananı niye arayacaktın. Aramanı gerektirecek bir sebep mi vardı da aramadın küstüler. Aman boşver canım görmezden gel hepsini sanki çok lazımlar 
(248 puan) tarafından
3yildir hayrını görmedim bundan sonra da görmem
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ayyyy hayatımda gördüğüm en kısa kaynana görümce postu olabilir ekran alıp çerçeve yapicam bunu ben :):):) 
(248 puan) tarafından
:)) gytftt kiz daha warda yazmadım elit takıldım az ;) ghhhgv
(7,121 puan) tarafından
Aldım resmi dhdhhdhr
0 oy
tarafından
Aman onlara ne ister ararsın ister aramazsin takma bile 
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Kötü davranma tabi ki 

Güler yüzlü ol ikramlarini güzel yap bırak onların kötülüğü onlara kalsın sen hizmette kusur etme

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 381 göst.
0 oy
2 cevap 372 göst.
4 Eylül 2020 Aile kategorisinde Zeynogurumii (113 puan) tarafından soruldu

384,624 soru

11,505,740 cevap

35,158 kullanıcı

...