0 oy
157 göst.
Aile kategorisinde (2,746 puan) tarafından
10 aylık. Normalde 8 de uyurdu şu saat oldu hala uyumuyor. Aşırı sabırlıyım asla ona yansıtmıyorum tabikide oyun filan oynuyoruz ama çoooook yoruldum. Zaten okuldan geldim. Bi sürü dersim vardı. Evde buz gibi. Eşim uyudu. ( O da baya uğraştı uyutmak için hakkını yemeyeyim. Yarın onun köyde dersi var benim boş günüm o yüzden bu görev bana kaldı) 

Ay öylesine anlatmak istedim ya ne bilim bunaldım :zd

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Allah sabır versin canım. Bazen oluyor dis cikaracaksa bu süre uzuyor ve alısabiliyorlar bu düzene maalesef.  Bende oğlumla oynuyorum hala. Eşimle cocuk paylaştık o kızı seçti şansına uyudu babası masal anlatırken. Benimki kelek cikti:O:P

tarafından
Ya elif kıyamam:)) ne çektin oğlundan ya  :D   benim kızım da oyle bir yapışıyor babasına eve gelince sabah gidene kadar. Allahtan eşim bakiyor uyumuyor onu bırakıp:))
(13,821 puan) tarafından
Benimkide uyumaz normalde ama uykusuz göreve gitti geldi .ama işte birakmasa ne ki o zaman da ben kriz geçiriyorum yatmak bilmiyorlar çünkü:⁠-⁠D:⁠-⁠Dyaa vallahi elini tutup uyuyo üç yaşında ya arkasını dondurmuyo ise gitmesin diyo daha neler neler odadan. Çıksa ağlıyor bana normal gelmiyor bukdri
tarafından
Normal canım normal:)))
(13,821 puan) tarafından
Bilmiyorum düşkünlük ayrı bence ben fazlası olduğunu düşünüyorum
(2,746 puan) tarafından
Kelek mi çıktı hshshshshs ya bu erkekler çok sanslı bak diğerini sen alsan bu sefer o da uyumazdı :D
-Reklam-
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Benim çildirmam lazım benimki hergun öyle. Hala sallıyorum dalmıyor. Sevmiyor uykuyu dalana kadar kanser oluyorum 
(2,701 puan) tarafından
Büyük gündüz uyuyor mu
(5,314 puan) tarafından
Evet uyutuyorum genelde ama uzun uyutmam sonra gece aşırı enerjik oluyor uyumuyor. 40 dk falan. Bazen de hiç uyutmam.
(2,701 puan) tarafından
Ben uyutsam gece uyumam :)))
(2,746 puan) tarafından
Allah kolaylık versin bizim ki gündüz uykusunu çok yaptı ya gece ye bir şey kalmadı
(5,314 puan) tarafından
Bende yavaştan keseceğim sanırım. Oglunu günde kaç defa uyutuyorsun cnm
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Ayy geçen ilk defa böyle oldu dokuz buçuk aylık dışı geliyo ara ara miziriyo sabaha kdr bole ama hiç kalkmazdi geçen gece sabah yedi buçukta uyuduk şaka gbydi ya çok zor 
(2,746 puan) tarafından
Cidden Allah kolaylık versin şaka gibi 7 bucuk ne
(13,821 puan) tarafından
İlk defa yaşadim.bende bayilcaktik artık sürekli kalktı oynadu uyku yok değişik bir geceydi şuan öyle değil mesela uyuyo ama ara ara miziryo emzigini veriyorum iste
(2,746 puan) tarafından
İnşallah bir daha öyle olmaz
(13,821 puan) tarafından
İnşallah ☺️ikinci dişimiz geliyo göründü biraz rahatladı heralde
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bizde öyleyiz ailecek oturup oynuyoruz kedi bebek ve ben :) 
(2,746 puan) tarafından
Şimdi uyudu bende gidip ağlıvam
(2,651 puan) tarafından
İyi uykuları olsun annesi
(2,746 puan) tarafından
Aminnnnn :))))
0 oy
(17,762 puan) tarafından
Zor mesele uyku meselesi en iyi ben bilirim looo :)))
(2,746 puan) tarafından
Of sorms yeni uyudu kafam çatluyor
(17,762 puan) tarafından
Benimkilerde yeni uyudu aman büyüselerrdi bi
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Benim bebeğim de aynıydı şu son bir haftadır bişey oldu bebeye saat başı kalkıyodu dün gece de yarım saat de 15 dk da bir uyandı bu akşam üzeri baktım dişi patlamış derdi oymuş kuzumun :)
(2,746 puan) tarafından
Yavrum benim ne çekiyorlar şu dişten ya. Tek ağrıları bu olsun aman daha fazlası olmasın
(3,730 puan) tarafından
İnşallah canım benim Allah'ım beterinden korusun hepimizin çocuğunu inşallah :) tetagil aldık çok iyi geldi belki biliyorsundur
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Benimki de uyumuyor bugün 2 gündür niye duzenimiz şaştı bilmiyorum ya çok yoruldum 
(2,746 puan) tarafından
Tutulma filan olacak ya gökyüzünde bence ondan uyumuyorlar. Astronomi bilimine inanıyorum ben gök olayları insanları etkiliyor
(1,334 puan) tarafından
Yaa gerçekten mi kiz bende diyorum benim bebeme noldu:) bende inanırım valla
(2,746 puan) tarafından
Evet muhtemelen ondan oldu yetişkinlerin bile dengesi şaştı. Benim oğlan dolunay olduğu zamanlarda garipleşiyır yay burcu :D
(1,334 puan) tarafından
Anladım valla sağol söylediğin için
0 oy
(117 puan) tarafından
Bende şuan hâlâ uyutmaya çalışıyorum ki ilk defa değil hep böyleyiz çok yoruldum artık iş ev yemek derken zaten çok yoruluyorum üstelik bu saatte yatmasına rağmen gecede uyanıyor çok zor çok :(
(2,746 puan) tarafından
Yaaaa çok zor hep öyle olması :(
0 oy
tarafından
Kızım uyudu benimde oğlum uyumuyor kriz geçirmeme az kaldı koptu ayağım 
(2,746 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun uyumuşlardır inşallah
tarafından
Yok sabaha kadar uyumadı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 40 göst.