0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Değişik bı yerdeym yılan var dolaba kiriyo 4 5 katlı giriyo diyorum eşime arkadan cikick al onu arkadan cikiyo eşim yakalayıp camdan atiyo camdan bakiyorum 7/8 katlı binanın en üst katında baya yuksektik korktum nereye gitti goremedm tuhaftı herşey ve kızlar iki gündür üzerinde bı huzursuzluk var stres var durduk yere geriliyorm ya sonra bu rüyayı gördüm :(

6 Cevaplar

0 oy
(315 puan) tarafından
Yılan düşman var demek derler hep 
(253 puan) tarafından
Evet hayatım bende öyle duydum rüyamda eşim atiyo tutup
(315 puan) tarafından
Vala canım bende çok görüyorum yılan rüyamda haftada Bi görürüm okadar düşman var herhalde bitmiyolar :))
(253 puan) tarafından
Hahahah yapck bişi yok bitmez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah hayırlara getirsin sana birsey diyim mi bu kuruntularin bilinç altı yoğunluğun gebe kalmanı engeller biraz boşalt zihnini kitap oku hobiler edin kafanı dağıt 
(253 puan) tarafından
O nasıl oluck canm ilk senden duydumda
tarafından
Oh afiyet olsun kuzum hayırlı uykular :*
(13,825 puan) tarafından
Sağ ol canım kaldigim yerden devam edeyim☺️
tarafından
Canım çevrende psikoloji okumuş bir biyoenerji uzmanı bul o seni yönlendirir üzerinde ne kadar negatif enerji varsa temizlet bilinç altini da arındır
tarafından
Et et:)) açılmasın uykun kimse kalmamış sude den başka zaten
0 oy
tarafından
Sadece düşman degil hastaliginda habercisi yilan
(253 puan) tarafından
Hayır etsin beş gün önce smear testi ve kist bakıldı temizdi hepsi ama  hayırlısı tabi
0 oy
(3,717 puan) tarafından
Bizimkiler yediğin birşeye birinin nefsi gelmiş yani sen bişey yerken biri görmüş canı çekmiş ama söyleyememiş derler 
(253 puan) tarafından
Hayatm hiç dışarda yemem inan sırf bundan evde yeriz perdeler hiç acilmaz bizde ztn başka camlara denk geliyo arka tarafta diye illa bı hatam olmuştur yerken görmüştür keşke deseydi ona da alırdim düşünmezdim bile hakkını yemek istemem kimsenin ya:( üzüldüm şimdi
(3,717 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canım doğruluk payı nedir bilinçaltı da olabilir hayra çıksın inşallah
(253 puan) tarafından
İnşallah canm
0 oy
tarafından
Yılanın rengi ne renktiki canım rabbim hayırlara çıkarsin 
(253 puan) tarafından
Griy siyah
tarafından
Rüyada yılan kismettir canım istersen Mehmet Emin kirgil in rüya yorumlarına bakabilirsin çok güzel rüya tabir ediyor birde rüyanı herkese anlatma çünkü nasıl yorumlanirsa öyle çıkar
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Tutulma olacak bugün tatlım o yüzden. Etrafına da bak herkeste bi gerginlik göreceksin. Dengeler şaşacak 
(253 puan) tarafından
Öyle yawrum bende bile şaştı iki gündür bı sınır bı gerginlik eşimde durduk yere öyle rüyalar kabuslar hayır olsun
(2,746 puan) tarafından
Aynen öyle oluyor bakara suresi okuyun evde diyorlar. Öğlen olacakmış tutulma sabahtan açın diyorlar
(253 puan) tarafından
Balım yine dikkat ediyoz fark ettik hemen gereksiz yükselmeyi şimdi uyucaz gece vardiye artık bı 4)5 uyaniriz hahaha
(2,746 puan) tarafından
İyi uykular :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 140 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Asenaumay (1,760 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Asenaumay (1,760 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Asenaumay (1,760 puan) tarafından soruldu