0 oy
448 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

herkes kahve yapıp anlık atar bende durum bu sjsjsjs

Bugün 26736363.toplayışım sanırım hahahaha

Sizde durumlar ne gelsin anlıklar ☺️

15 Cevaplar

0 oy
(14,045 puan) tarafından

Kolay gelsin :Duzaniyorum dinlenmece midem bulaniyo ayıptır söylemesi balık yemiştim dokundu galiba bana :ermm:

tarafından
Gebemisin yoksa sjsjsjs
(14,045 puan) tarafından
Yok kız anam Allah korusun şuan midem fena bulaniyo sonu belli:⁠-⁠D:⁠-⁠Dyoksa rahatlamicam
-Reklam-
0 oy
(6,579 puan) tarafından
Bizim evde burdan biraz hallice şu oyuncakları ne zmn çöpe basacam ben iple çekiyorum o günü oynamiyoda he ama öyle dağınık duracak ve ben dağınıklığı hiç sevmiyorum:D
tarafından
Hahaha daha çok var çöpe atmaya benimki oynuyor yaa çok seviyor :)
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Topla bacım işin ne,çok istedin o prensesi Allah verdi :) 

Totosunu yerim ben onu  

Yeyzemmmmmm aşkooooooom <3<3<3

tarafından
Topluyom zaten gııı sabah 7 buçukta hepsini dağıtır geriye :)
(14,428 puan) tarafından
Teyzesi gurban
tarafından
Ahahah ben de yeğenime totonu yiyeyim demiştim, hayır sen yeme annem yesin demişti o geldi aklıma ☺️☺️☺️
(14,428 puan) tarafından
Puhhahajah bizimki konuşsa ne derdi acaba
tarafından
Dile gelsinler neler neler diyolar valla ☺️☺️
0 oy
(15,864 puan) tarafından
Ablayla oynuyorlar onları izliyorum ☺️❤️kolay gelsin sanaaaa Gülom 
tarafından
Maşallah yavrulara ❤️benimki uyudu şükür
(15,864 puan) tarafından
❤️❤️❤️Benimki uyumuyor kizz bi duzen kuramadimm sipaya
tarafından
Bizim düzen var şükür aşkom taa bebekken oturtuk geç saatlere kalmaz pek :)
(15,864 puan) tarafından
Canım bizimde vardı büyüdükçe yok oldu yaaa yatağa gittiğinde uyutacagimi anladığında çığlık çığlığa ağlıyor
tarafından
Bazen oluyor öyle benim kızçe de yaptı bi ara sonra düzeldi
0 oy
(503 puan) tarafından
Bende uyuttum kızımı dizi başladı onu izliyorum:-)
tarafından
Hiç TV bakmayan ben :)
0 oy
(7,035 puan) tarafından
Bende ev ciceğ gibi vala hepsini erkenden uyutum temüzluk bitti çay Faslı bitti kafam rahat oturyirum ☺️☺️
(7,035 puan) tarafından
Oh ör kız ben anca bos boş TV ye bKiyirum
tarafından
Sende örrr boş durma :)
(7,035 puan) tarafından
Keşke elimden gelse iğne oyası biliyorum ama yapacak zaman yok gündüz sabahtan akşama kadar bebeklerle uğraşıyorum onlar uyuyor eşim geliyor ona yemek çay yapıyorum o işi varsa dışarı çıkar o ara dinlendirin işi yoksada  da tv karşına kurulur meyvesi kahvesi içer öyle uyuruz
tarafından
Aman boşver uzat ayağını otur kız :)
(7,035 puan) tarafından
Keşke öyle bir lüksüm olsa ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Oynasın cimcime benimkide öyle bin defa toplasam da hep aynı 
tarafından
Aynen aşkom sabaha kadar toplu durur sabah yine aynı hiç dert etmiyorum oynuyor güzelce :) ❤️
0 oy
tarafından
Abla bırak dağınık olsun ya, yeter ki canları sağolsun yavrularımızın. Ben iki sene derli toplu evde durdumda ne oldu ya cimcime den sonra dağınıklıktan sonra fark ettim evin güzelliğini ☺️☺️
tarafından
Aşkom sabah uyanıyorya ben o sırada abisine kahvaltı hazırlıyor oluyorum bir hışımla mutfağa giriyo mama sandalyesine çıkıyo sonra benden kahvaltı istiyo hahaha çok şeker yaa bu halleri :)
tarafından
Ay Allah'ım gözümde canlandı yerim yaa. Sen misin ona değil abisine kahvaltı hazirlayan. Kuzum yaa. Rabb'im kıymet bilenlerle karşılaştırsin her zaman.
O kadar çabuk büyüyorlar ki. Bugün oturdum ağladım daha dün doğum yapmıştım şimdi nerdeyse 7 aylık oldu ya☹️
tarafından
Amin aşkom ❤️ daha dur sen bide liseye başlayınca gör dün tıraş oluyo büyük oğlum şöyle baktım dedim daha dün gibi o lavaboya elini yıkamaya  uzanamayıp benden yardım istiyordu :)
tarafından
Ahhh ☹️☹️.
Rabbim yollarına çiçekler eksin hepsinin ayaklarına taş degdirmesin inşallah.
Sağlıcakla büyüdüklerini görmek büyük bir nimet ama insan duygularına hâkim olamıyor abla ☺️
tarafından
Evet kuzum rabbim can sağlığı versin hepimizin evladına hayırlı evlat olsunlar inşallah :) ❤️ ❤️ ❤️
0 oy
(5,950 puan) tarafından
Simdi topladim oglum uyudu ayy oturcam sigara yakıp balkon sefaso yapıcam havada mis
tarafından
Bende şimdi oturdum topladım hepsini yeşil çay yaptım bide cuara ohh mis :)
(5,950 puan) tarafından
Ohh yarasin sabahlar olmasin daha kalkmaz benimki gece 1 kere mama veririm  uyumaya devamke:)))
0 oy
(1,125 puan) tarafından

Sabah misafirim gelecek hazırlık yapıyorum bende 

image

tarafından
Ohhh ellerine sağlık ben diyetteyim yiyemiyorum :)
(1,125 puan) tarafından
Bende yemiyorum sadece yapıyorum sabahtan beri neler yaptım neler ama sadece yaptım esim kuzenim kardeşim ben yapıyorum salona koyuyorum arkamı dönüyorum bitmiş :)) eşim sende gel diye diye dilinde tüy bitti doğumdan önce ki kiloma az kaldı yiyemem ben sabırlı olmam lazım ocakta kaynimin nişanı var bu halde gitmem yıkım
tarafından
Aynen aşkom öcü bunlar öcü yeme sakın bende yemiyorum ye diyene ben öcü yemem diyorum hahahah
(1,125 puan) tarafından
Aaahhaha için nasıl gidiyor ama varya işkence yapıyorum kendime
0 oy
(540 puan) tarafından
Uyudu sanıp balkona kaçtım ardından eşim cami bı tıklatti nerde o deliksiz uyuyan bebek nerde şimdiki hali sanki enerji dolmuş sıpa:) kolay gelsin sana da canım bugün yap yarın tekrar;)))
tarafından
Çocuk olunca ev sadece sabaha kadar toplu duruyor :)
(540 puan) tarafından
Eskiden olsa kağıt bırakmazdım sabah uyanınca gözüm toplu ev görür mutlu olurdum şimdi hepimiz saldık canları sağolsun bütün yavrularımızın:)
0 oy
(6,276 puan) tarafından
Oglum uyuyuyacam die yirtindi ki biliyorum uyumuyacak onu uyutmaya calisiyoum suan odada mutfakta burdan farksiz
tarafından
İnşallah hemencecik uyur kuzum sende işlerini halledersin :)
(6,276 puan) tarafından
Hasta kuzumm ne duzen kaldi ne kafa
tarafından
Geçmiş olsun canım hafta olunca huyları değişiyor
(6,276 puan) tarafından
Aynn oyle canim cok saol❣
0 oy
(13,298 puan) tarafından

Jsskçççb

Kolay gelsin canım:)

Keşke bizde o günlere geçsek hemen 

tarafından
Geçersin aşkom acele etme :) ❤️
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Anlık bebeleri uyuttum oglum odasından gelmez uykuya dalarsa bu is tmmdır. Ohh bugun erkedn uyucam. Sabah 7 de belkide 5 te ıs bası :) havuclu tarcınlı kek yaptım okul ıcın bugun cok yoruldum cok sabahtandır ayaktayım
tarafından
Hadi inşallah erkenden uyu bugün bende erken kalkarım ama asla erken yatamam huyum böyle :)
(4,698 puan) tarafından
Bende 12 1 i bulurdu ama oglum erken yattı. Bende sabah uyanamıyorum esım 5 te bazen kahvaltı istiyor ona kalkıyorum. 7 de kızım okula gidiyor, oglum 2 yasında gece 10 kere uyanır. Uykusuz kalınca da basım cok agrıyor. Erken uyumak bnm ıyılıgıme yanı:))))

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,357 göst.
0 oy
9 cevap 204 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 747 göst.
0 oy
7 cevap 167 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Sevgidolu (196 puan) tarafından soruldu

397,232 soru