0 oy
218 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (22 puan) tarafından
Merhaba, çok yakın bir arkadaşım evlenelim 4 ay oldu, bugün bana hiç birlikte olamadıklarını doktora gittiklerini ve daha çok tedirgin olduğunu anlattı, bazen 1 saat deniyoruz ama olmuyor kitlenip kalıyorum diyor. Daha önce tedavi olan ya da bu durumu yaşayan oldu mu? Düzgün bir doktor tavsiyesi verebilir misiniz?

Kendini rahat bırak vs vs dedim ama herseyi denedim olmuyor dedi. 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Terapi görmeli ben yaşadım kendim aştım normal doğum yaptım ikinciye hamileyim hâlâ doktor kontrolünde vs kasıyorum yani geçti ama izi kaldi diyebilirim. 
-Reklam-
0 oy
(10,089 puan) tarafından
Nerde canim istanbuldami. Benim arkadasim tedavi oldu. Istanbulda soyliyim doktoru
(22 puan) tarafından
Evet İstanbul Avrupa yakasi
(10,089 puan) tarafından
Yeşim yerçok canim doktorun ismi. Kadikoyde kiziltoprakta
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Doğumda vajinamus olduğumu öğrenen ben doktor neden daha önce söylemedin diye sorunca şimdi öğrendim bende hocam dedim evlendigimden doğuma kadar olan ilişkilerim çok zor  geçti diyebilirim ama bunu doktora hiç söylemedim ki vajinamus ne onu bile bilmiyordum adam akıllı ben korkudan kendimi kasiyordum nerden bilebilirdim ki onun ondan olduğunu öyle böyle kendi kendime aştım 
tarafından
Doktor nasıl anladiki
(2,405 puan) tarafından
Doğumda kendimi fazlasıyla kastığım için anlarlar bence yaaa
tarafından
Bende kastimda sonuçta doğum zor yani
0 oy
(329 puan) tarafından
3 kadeh şarap 
(1,056 puan) tarafından
Katılıyorum
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Bence bende vardı yani ben doktora gitmedim ama evlendim evleneli zor oluyordu ilişkilerimiz. Bacaklarım kasılıyordu. Kendi kendimi gazlaya gazlaya atlattım ben :D bu kadar korkacak bişey olsaydı kimse yapamazdı vs diye konuştum kendimle geçti çok şükür artık zorlanmiyorum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 231 göst.
19 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 236 göst.
5 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 259 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ftm.ogz92 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ftm.ogz92 (2 puan) tarafından soruldu

381,399 soru

11,418,212 cevap

34,973 kullanıcı

...