0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (2,746 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

Mesela ben zeytin kavanozlarını bakliyat kavanozu yaptım. Hatta eşim zeytin alırken o kavanozlardan alıyor ben dönüştürüyorum diye. :D sonra Trendyol da gezerken benim dönüştürüldüğü kavanozlarım 150 TL olduğunu görmüştüm. Şok oldummmm... Ben 30 TL ye hem kavanoz hem zeytin alıyorum hshshshshshsh :D 

.

.

Sadece kapaklarını değiştirmem lazım. Ona uygun kapak nasıl bulucam bakalım.... 

.

.

Bu arada kavanozlar şu şekilde. Herkes bilir zaten ama refika dan diye 2 tanesine verdikleri fiyata bakın. Aşırı saçma . 

image

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

ben avşar soda şişesinden baharatliklar yaptim çok ta minnoş oldular

image

:)

(2,562 puan) tarafından
Ağzındaki tipalari nerden aldin
(1,022 puan) tarafından
Ay bende tipalari sorcaktim sormuslar bi ara bende biriktirdim tasinirken attim sonra ya bisey yapamadan
tarafından
züccaciyeden aldim kızlar 4 tanesi 10 tlydi
(2,746 puan) tarafından
Müthişşşşşşş olmuş
tarafından
çok tesekkur ederimmm:)
-Reklam-
+2 oy
(679 puan) tarafından
Market poşetini çöp poşeti yapıyorum bu sayılır mı :)
(1,272 puan) tarafından
Bende :)
(15,647 puan) tarafından
Bu ben :D asjjajsjsj
(2,746 puan) tarafından
Sayılır tabikide :D yapmayan var mı ?
0 oy
(2,830 puan) tarafından
Dönüştürülmüş hallerini de görseydiik☺️ 
(12,568 puan) tarafından
Aynen++++
(2,746 puan) tarafından
Foto eklicem öyle asşırı değişik olmadılar normal :D
0 oy
(763 puan) tarafından
Canım kavonoz kapakları standart kapak gibi geldi bana sanki ama kavanozun birini götür züccaciye Migros’a filan bak bulursun mutlaka 
(2,746 puan) tarafından
Biraz büyükçe ölçüsünü bilsem netten alcam
(763 puan) tarafından
O zaman kavanozu götür canım yada ölç çapını
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Pet şişe görduğüm zaman dayanamayip boyayip saksi yapiyorum bu ara :))
(2,746 puan) tarafından
Ya ne güzell
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Daha bugün iki şişe zeytin kavanozunu çöpe attım valla baharat takımım yeterince var acmadiklarim kutusunda duranlar bile var onlarla uğraşamam:D
(13,824 puan) tarafından
Bende ev sahibine verdim ya dolu kavanoz vardı onlara lazım oluyomus :⁠-⁠D:⁠-⁠Dama baharatlık istyrum :⁠-⁠Dbirkactane
(6,165 puan) tarafından
Hiç sevmiyorum kavanoz biriktirmeyi ya hmn çöpe atıyorum fazlalık geliyolar gözüme:)
(13,824 puan) tarafından
Evet aynen öyle
(2,746 puan) tarafından
Bende her kavanozu biriktirmem ama şekli güzel olanları mesela bu kavanozları kendime bakliyat kutusu yaptım kapaklarını da değiştireceğim üzerinede etiket yapıştırdım miss
(13,824 puan) tarafından
Evet güzel fikir
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Suan dönüşümcü mukammel tasarımcı gibi hissettim kendımi:Dasla atmam sadece zeytın degıl turşu şişelerm vs hep cekemcede ıcınde farklı seyler doldurmuşumdur istanbulda diğer türlü hem nemlenıyor kurtlanıyo vs şişe herzaman daha hıjyenık oluyor dagınık durmuyor.eskı çarşafımı kesıp yastık içliği yaptım peçete rulalarını asla atmam birleştirip coralık yapıyorum:) daha cok sey var sen sorunca düşündüm sevındım:))))

(2,448 puan) tarafından
Rulodan çoraplığı merak ettim kız nasıl yapıyon
(2,705 puan) tarafından
Tuvalet kagıtlarını yanyana bırleştirince etrafını kalın kuşak yada kagıt hıcbişi bulamazsam iple ceviriyorum corapları katlama derdınden kurtarıyo top yapıp sokusturuyom ıclerıne eşim dagıtmıyo büyğk kolaylık oldu bana
(2,448 puan) tarafından
Ya bende yapmak istiyorum ama tam anlamadım :( yukarıdan böyle? 'ooooo' gözükecek şekilde mi diziyorsun çekmeceye kartonları. Düzenleyici gibi yani dimi
(2,746 puan) tarafından
Aaaa çoraplk aşırı ilginç
(2,705 puan) tarafından
Canm normal kucuk tuvalet kagıtlarını cekmecemın boyutunda benım enine 4boyuna 6raf seklınde bırleştirdim tam cekmeceyr oturuyo cıkmasın diye hepsını birbirine yapıstırarak koydum sonra corapları soktum ıclerıne:)bu kadr ama mesela siz soket babet tarzı coraplar kucukse rulonun boyundan kucultebılırsınz kolay alabılmek ıcın hazr cekmece duzenleyıcı gibi oluyo para vermeye gerek yok
0 oy
(329 puan) tarafından
+++++Kendimi….!!
(2,746 puan) tarafından
Jsjsjsjs bu da güzel cevap
0 oy
tarafından
Bi ara bende bu kavanozlardan biriktiriyordum sonra atim hepsini bilseydim satardım:d
(2,746 puan) tarafından
Jsjsjsjsjs aslında kapağını değiştirip satabilirdin :D ahaa valla kendime iş buldum :D
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Kavanozları bende değerlendiriyor um başka da hiçbir şey djhhgcc 
(2,746 puan) tarafından
Bende üşengecim zaten :D
0 oy
tarafından

image

foto ekledim ☺️Cam limonata şişesini vazo yaptım en son çokta güzel oldu sjsjj

(2,746 puan) tarafından
Mükemmel olmuşşşş bayıldımm sanki hazır alınmış hibi
tarafından
Teşekkür ederim kuzum bende çok beğendim valla ☺️ paletten balkona l koltuk tarzında bisiy yapicam hedefem o ☺️
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Kavanozlari ben de atmıyorum konserve yapıyorum ya da anneme veriyorum o yapıyor ama geri kalan her şeyi atarım üşengecim ugrasmam
(2,746 puan) tarafından
Bende cama kıyamıyorum yazık ya a
0 oy
(119,228 puan) tarafından
ee hani senin yaptiginin fotosu
(2,746 puan) tarafından
Bir numarası yokki olsa atarım. Aynı bildiğin zeytin kavanozu. İçinde nohut fasulye vs var. Üstüne de etiket aldım yapıştırdım. Küçük konserve şiilerlerine baharat koydum. Ay dur ya foto atayım birazdan:D
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Dönüştürmeyi çok severim ama çocuklardan hiç fırsat kalmıyor. Karton kutu kaaplamayı çok severim kartonlardan magnet ayraç çerçeve gibi şeyler yapmayı çok severim. Elime aldığım herşeyi farklı bişeye dönüştürebilirim Ama ne zamanım nede eskisi kadar tahammülüm kalmış :) 
(2,746 puan) tarafından
Ben o kadar yetenkli değilim boyama vs beni çok sıkıyor. Mesela bana de ki al bu kitapları oku al bu makaleleri oku tez yaz yazarım ama böyle boyama süsleme beni darlatıyor. Aslında ufak şeyler yapmak istiyorum
(1,272 puan) tarafından
Boyama değil, kumaşla kaplıyorum. Bende öyle profesyonel değilim kendi halimde yaparım sadece :)
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ewwt bende böyle değerlendiriyorum hatta ben deterjan felan koyuyorum çok güzel duruyor 

Bizim üniteyi söktük duvara montledik kalan tahtayı sanat evinde demir ayak yapıp bank yaptım :) küçük tahta parçalarını duvara montledim sus yaptım 
(2,746 puan) tarafından
Çok mantıklıı nasıl oldu bank merak ettim :) bu arada bu kavanozlara bende bulaşık tabletlerini koydum mesela birine. Hem daha derli toplu
(4,101 puan) tarafından
Ewet bank baya güzel oldu sanki hazr alms gibi
0 oy
tarafından
Bende salça kavanozlarını baharat ve kurulara kullanıyorum 
(2,746 puan) tarafından
Çok güzel :)
0 oy
tarafından
donusturmek bizim isimiz canm :) market posetleri çöp poseti, kavanozlar kesinlikle atilmaz ayni kapaklari da kaynatip kullaniyorum tekrar cokta iyi tutuyor, sut şiselerini su sisesi ve domates suyu doldurup  buzluga atarim, sekli guzel kavanozlari süs yapiyorum, yogurt kovalarinin etrafini folyoyla kaplayip saksi yaparim, fisfisli  deterjan siselerini iyice yikayip cicek sulama sipreyi yaparim ve daha bir suru sey :)))
(2,746 puan) tarafından
Kesinlikle aslında her ev hanımı dönüşüm yapıyor :))
0 oy
(803 puan) tarafından
Napiyorsun içine bakliyat dolduruyorsunuz bu kavanozlarin.
(2,746 puan) tarafından
Evet, bakliyat kavanozu yapıyorum. Kapaklarını değiştireceğim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 151 göst.
5 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nevbahar21 (520 puan) tarafından soruldu
+4 oy
23 cevap 489 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Papatya02 (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 110 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Daisyyy (1,135 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 235 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu

379,053 soru

11,345,961 cevap

34,812 kullanıcı

...