0 oy
296 göst.
Aile kategorisinde tarafından

selam kızlar.neler yapıyorsunuz? bir süredir burdayım ama hep okuyup,cevap veren taraf oldum.burasi çok keyifliymis bir okadar da hüzünlü.ne sıkıntılar,dertler,sorunlar varmis meğer.:(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aleyküm selam bacı . Napiyim uykum var ama direniyorum sennn?
tarafından
beni de alın beni de hiç kankam yok buralarda:)
tarafından
Müzik de dinler miyiz bee? türk sanat musikisi. ☺️ o köşede ama :D sen de gel yesimmm
tarafından
koşa koşa :) bana da gelin de size kunefe eşliğinde kahveler sunumlar yaparim:)
(3,681 puan) tarafından
Şerife plakların hepsini dinleriz :D ooo künefe mi enfes
tarafından
daha neler var burda.evlenince 1 senede 51 kilodan 58e çıkmıştım:)yemeyi yedirmeyi seven millet bu hatay:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Selamlar canım çok da inanma burda yazılanlara. Tam pandeminin kaymadigi zaman  millet kendi gölgesinden korkarken kızım covid den oldu diye yalan söyleyen kimlerin psikolojiyi bozan gördük burda
tarafından
Evet ben yorumları o zaman okumadım çok etkilenmiştim zaten ay Allahim manyak ya gecem gün gördüm yorumları da
tarafından
vicdan yoksunu insan evladına nasıl yakıştırır ölümü tuylerim ürperdi:(
(2,196 puan) tarafından
Güya fikir özgürlüğü ,düşünce özgürlüğü var eğer üniversiteli ve eyleme katiliniyorsa hemen belli yakistirilan... solcu teröristler:D ahahah neyse kuzum karakolu kodesi tattirmasjn Rabbım hiçbirimize amin ☺️
tarafından
Amin canim. Yani evet öyle ama simdi herkes bizim dedigimize geldi fakat hal belli. Keşke böyle olmasaydı çok hayati yanan oldu. Rabbim vatanımızı bayrağımızı düşman ellere vermesin inşallah ❤ önce vatan .
(2,196 puan) tarafından
Aminn  kuzum ❤️Öyle öyle kesinlikle Allah milletimizi korusun . Bayrağımız inmesin  , Ezanımız dinmesin insallah amiinn .
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Aleyküm selam kuzu. Uyumaya çalışıyor ama bir türlü dalamadım uykuya 
tarafından
ayni ben gece kuşuyum.gram uyku gelmiyor :)
0 oy
tarafından
As hos geldin canooo♥︎ 
tarafından
hoş buldum canım
0 oy
tarafından

Aleyküm selam canım hoşgeldin. Bende hep birşeyler yaşayan taraftan oldum mutluluk postum olmadı hiç.

Senin güzel postlarını okuruz inşaallah :)

tarafından
inşallah canim teşekkür ederim senin de allah yardimcin olsun inşallah mutlu potslarını okuruz
tarafından
Amin inşaallah. Nerelisin nerede oturuyorsun kaç yıl evlisin kaç çocuk var
0 oy
(119,251 puan) tarafından
hosgeldin yeşim
tarafından
hos buldum canim teşekkür ederim
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Eğlenmeye bak hosgeldin
(7,121 puan) tarafından
Benimle takılırsa çok eglenirsin djjdjdjdj
tarafından
takılalım balım :) ama o kadar çok üye var ki mesela nasıl birbirinizi tanıyorsunuz her postta isimlerinizi falan biliyorsunuz dhdjdj
(7,121 puan) tarafından
Asko mimli kişiler var sürekli aktif olan kişiler samimi gelen kişiler şaka yapan kişiler espri yapan iltifat eden:) adın ne diyorsun aklında kalıyor zaten çoğu postta karsilasiuorsun post acıyor az çok kişiliği kafanda oturuyor zamanla da o samimiyet kuruluyor ❤️❤️❤️❤️
tarafından
anladım canım teşekkürler evet ben de bazı postlarda hep aynı kişileri görüyorum:)
(7,121 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️ her zmaan

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Dolunay65 (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
0 oy
3 cevap 114 göst.
0 oy
29 cevap 369 göst.