0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde (239 puan) tarafından
Dolap da sıfır etiketi lc çocuk kıyafetleri satıyor lar ya onları nerden alipds o kadar ucuza veriyor lar bilen var mı

7 Cevaplar

0 oy
(1,634 puan) tarafından
Ya toplu almışlardır yada calintidir replika olduğunu sanmıyorum belkide ufak tefek hatalı urunlerdir
(239 puan) tarafından
İyide nerden buluyor kar o kadar çok satan var miki
(1,634 puan) tarafından
Bilemedim canim
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Bizim burda outlet magzalar oluyor mesela defakto polo mavi LCW koton gibi magzlaarin ürünlerini satıyorlar onlarda çok iyi fiyata veriyorlar 
(7,036 puan) tarafından
Nereden getiriyorlar bilmem ama geçen sene yazın bir polo tisotunu 50 TL ye almıştım
(1,634 puan) tarafından
Ben geçen sene 39 tlye aldığım kazak geçen mağazada gördüm aynısı 159 tldi
(239 puan) tarafından
Ben geçen sene 250 TL kuponlq iki kızımın kisliklarini almıştım bu sene bir kazak alabildim sadece o paraya
(1,634 puan) tarafından
Doğrudur bu sene fiyatlar almış başını gitmiş aslında kışın yazlık alışverişi yapmak yazindan kışlık alışverişi yapmak lazım çünkü öyle baya uyguna geliyo
(7,036 puan) tarafından
Evet haklısın kuzum vala seneye yazın bir tişört 300 olur her halde
0 oy
(13,801 puan) tarafından
Onu bilmiyorum ama mesela ben kizima bi elbise almiştim 29 liraya. Şimdi 270 lira olmuş aynisi. Etiketiyle duruyor. Satsam mağaza fiyatiyla satmam. Belki öyle bişeydir onlarinkide. 
(239 puan) tarafından
Modeller i çok ama bnde bileme dim
(1,634 puan) tarafından
Doğrudur bende geçen sene aldığım kazak 39a almıştım şuan 159tl
0 oy
tarafından
Valla hic de uygun satmiyolar amacinin disina cikmis dolap uygulamasi .lcde 350 tlye olan tulum orda 400 500 arasi ucuz olanlarda ya sorun vardir yada saticisi vicdanlidir :))
0 oy
tarafından
Ucuz değiller ki ya kuponla ürün allip satıyorlar yada outlet mağazaları uygun oluyor ordan alıp satıyorlar 
tarafından
Ben dün lc den oğluma deri ceket aldım uzun zamandır 500 tlydi takip ediyorum dün 350 ye düştü kuponda vardı 241 TL ye aldım onlarda bu şekilde yapıyorlar .mesela o ceket 241 TL ye mağazadan alınmış 370 TL ye çok rahat satılır lc de tamda böyle bisiy
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ah ah siz o fabrika üretim  önüne koyulan çuvalları görseniz millet kapış kapış alıyor orda bekliyorlar akşam saatini yada gece saatini ...... Ufak defolu ürünler yada hatalı basım ***** çizgi hepsi atılıyor gidip ordan alıyorlar ..... K.marasta marka ürün satan  fabrikanin  önünden arkadaşımın abisi bayağı bir elbise  pantol beden beden getirmişti seçmiştik içinden büyük olanlarida götürüp pazarda satmıştı bir elbise sadece düğmesi düşmus çok güzeldi ve öyle çuvala basmislardi
0 oy
(119,131 puan) tarafından
fabrika satis magazasi falan vardir toplu alimdir yaa

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
0 oy
2 cevap 57 göst.
21 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 136 göst.
0 oy
5 cevap 104 göst.
25 Nisan 2022 Aile kategorisinde Cancazmihram (3,380 puan) tarafından soruldu

378,283 soru

11,322,566 cevap

34,770 kullanıcı

...