+1 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Tam 10 aydır sütümü sağarak veriyordum yeri geldi her saat sağdım en az 1 saat boyunca çok zorlu dönemlerdi sütüm azaldığı dönemler oldu doyuramadığım stres dolu anlar yaşadım sadece geceleri uyku haliyle emiyordu gün içerisinde asla istemiyordu emzirme pozisyonunda ağlıyordu  ağzıma oyuncak alıp biraz oyalayarak emzirmeyi denedim oldu da ama yine kısa sürede bıraktı. 1 ay öncesinde de yine süt sağıyordum emzirmeyi denemek istedim çok az bir süre ile emmeye başladı 2 dakika 3-5 derken 1 ayda artık sağmayı bıraktım. Bebeğim 11 aylık ve başardım inatlaşmadım bu süre zarfında çok yoruldum 6 ay anne sütü aldı yeter ona zaten artık yemek yemeli yoruldun diyenlere kulak asmadım şimdi bebeğim emmek istediğinde mama diye kucağıma geliyor çok mutluyum umutlarınız bitmesin benim aklımda bile yoktu emeceği artık sağarak biberonla içecek diyordum kendisi geldi istedi sadece sakin kalın bebeğinizden sütünüzü esirgemeyin kesilir makineyle diyenleri dinlemeyin umutlu olun annişler

9 Cevaplar

0 oy
(4,178 puan) tarafından
Iyi sabir varmis masallah sana canim
(5 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuşum
-Reklam-
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Helal olsun sabrına 
(5 puan) tarafından
Çok sağol canım
0 oy
tarafından
Mutlu anne mutlu bebek☺️☺️.

Maşallah canım sabrın sonu selamet olmuş 
(5 puan) tarafından
Çok şükür ya özlemişim bu duyguyu
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Benimkide dokuz buçuk aylık emiyordu ne güzel bı ateşlendi dış xikardi birkti uykuda veriyorum ama anlayınca kafasını geri atıp aglyor
(5 puan) tarafından
Geceleri istiyor emzik vermiyorum mecbur hissediyor artık
(13,821 puan) tarafından
Keşke benimkide dönse bizimde birden oldu bı ateş bı diş sonra memeye gelince kafasını geri atıp ağlıyor çok üzülüyorum ilk oğlum zaten üç ay emdi bu oğlum güzel emiyordu birden böyle oldu☹️
(5 puan) tarafından
Benim de kırkı çıktı bıraktı hiç umudum yoktu her kucağıma alıp emzirmeyi denesem kendini geri atmaya çalışıyor ağlıyordu bende baktım olmuyor 2 saate bir sağmaya başladım sütümün azaldığı dönemlerde her saat sağdım az geliyordu saat başı sağdığım için bir süre sonra tekrar 2 saate çıkardım derken aylar geçti sonra kendi istedi umutsuz olmayın çok kez ağladım şükür artık kendi geliyor ve normal yemekler de yiyor susayınca gelip mama diyor inşallah sizin de gelir emer
0 oy
tarafından
Ayyyy ne kadar güzel bir annesin kizzzz❤️❤️❤️❤️
(5 puan) tarafından
Canım çok teşekkür ederiiiiim
0 oy
tarafından
Taş olsa çatlar kız maşallah sana iyi sabretmişsin

Gorumcemin bebeği de asla rmmedi şu an 4 aylık oldu ama 40 çıkana kadar emzirdi sadece bebek emmiyordu çabuk vazgeçti 
(5 puan) tarafından
Teşekkür ederim canımmmm
(13,821 puan) tarafından
Bazende ne yaparsan yap olmuyo ilk oğlum üç ay gayet güzel emdi Oburiks diyolardi çocuğa nazar mı oldu nolduysa işte bide zaten kolikti gazdan da emmek istemiyorsu neler yaptım uğraştım ama olmadı yani
tarafından
Şişkomuydu oğlun sgshsh
Benimkine de diyorlar şimdi nazar değecek diye korkuyorum valla
(13,821 puan) tarafından
Yoo aslında bir ay erken doğdu ama emmesi çok güzeldi sürekli emerdi ondan değer valla degiyo
(5 puan) tarafından
Tabi o da ayrı umutsuz olmayın siz emek verin taktir Allahtan herkes bebeği için zaten elinden geleni yapar bende mutluluğumu paylasmak ve umut olmak için yazdım canım
0 oy
(1,710 puan) tarafından
Sabrına hayran kaldım maşallah ❤️
(5 puan) tarafından
Çok sağol canım
(1,710 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Sağlıkla büyüsün bebişin tebrik ederim canım benim bir arkadaşım da 9 ay sağarken verdi 9. Ayda bir kereden tuttu memeyi bu bebisler bir tuhaf ne yapacakları hiç belli olmuyor 
(5 puan) tarafından
Aynen öyle bende çok şaşırdım çünkü emzirmek çok güzel sağlıkla büyüsün bebislerimiz canım
0 oy
(2,462 puan) tarafından
Maşallah şifa olsun inşallah 
(5 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım inşallah hepimizinki sağlıkla

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 46 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde SnurT (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu