0 oy
99 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 18 aylık. 1 aydır gece uyku nedir bilmiyoruz. Gündüz 2 saat uyuyor genelde kesintisiz uyuyor. Ama gece 1 saatte bir kesin uyanıyor ağlıyor geri uykuya dalmakta zorlanıyor. Her defasında emiyor emmeden uyumuyor gündüz de ben yannda oldukça sürekli meme istiyor. Bir yeri ağrıyo gibi çok üzülüyorum. Uyku yüzü göremez olduk çalışıyorum bir de. Eşim de bunaldı ben de. Her şeye kızıyor ağlıyor bağırıyor kendini yerden yere atıyor. Dün gece yine yarım saatte bir uyandı. Tetagil verdim uyumadan bir şey değişmiyor. Gece 3te yine tetagil vermeye çalıştım kızdı içmek istemedi zorla verdim 15 dk ağlama krizine girdi gece yarısı bütün apartman duymuştur hiç böyle yapmazdı çok üzülüyorum bir yeri mı acıyor diye ne yapsam kızlar sizin cocuklariniz nasıl bu aylarda

4 Cevaplar

0 oy
(875 puan) tarafından
ah benim de gece bir uyanıyor bir saat boyunca ağlıyor uyumuyor uykusu olmasına rağmen anlamıyorum ki aynı öğlen 2 saat kesintisiz uyur ama gece mahvediyor bizi
(875 puan) tarafından
18 aylık
(1,271 puan) tarafından
Dişleri mı cikiyor köpek dişleri çıktı mı cnm valla neye baglicagimi bilmiyorum. Hiç uyumuyoruz neredeyse sürekli nefes sesimize uyaniyor nasıl geçecek bu günler bunlar normal mi bilmiyorum
(875 puan) tarafından
ya normal herhalde senin bebeğinin iştahı nasıl
(1,271 puan) tarafından
İştahı çok iyi masallahh sennki nasıl
(875 puan) tarafından
çok çok kötü daha yeni bir şeyler yedirmeye çalıştım zorla ağzından çıkardı
-Reklam-
0 oy
tarafından
18 aylık ve geçen gece 01:35 uyandı saat 05:50 de uyudu artık helak oldum gece gece birkaç gün sonra fark ettim ki azı dişi çıkmış 
0 oy
(3,413 puan) tarafından
Gece beslemesini kestim çok şükür gündüz 3 4 saat uyur akşam da 11 gbi yatar sabaha kadar masallah diyeyim
(3,413 puan) tarafından
Kalkarsa da su verip geri yatiriyorum
tarafından
Bende iyice doyuruyorum ams yinede kalkıyor
Kaç kilo canım bu.arada
(3,413 puan) tarafından
9 kilo canım kız ama aile boyu minyonuz
tarafından
Anladım canım sağlıklı olsun da alır daha
(3,413 puan) tarafından
Maşallah hareketli bı çocuk uslu ama hareketli konuşması da iyi aman kasaba et borcumuz yok ya sağlıklı olsun da
0 oy
tarafından

Oğlum yarın tam 18 aylık olacak sen gene 1 aydır çekiyorsun ben aylardır :'(

Bütün gece sabaha kadar emiyor ağlama krizlerine giriyor gündüz uyuyor ama sık sık kalkıyor uyku düzeni sıfır... :( sürekli meme diyor gündüzde tepemde çok yoruldum bu konuda tükendim 

(1,271 puan) tarafından
1 sene çektim son iki üç aydır iyiydi şimdi yine başladık offf offf

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 55 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Dilannnnn (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 129 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Dilannnnn (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (120 puan) tarafından soruldu

380,343 soru

11,388,354 cevap

34,893 kullanıcı