0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (875 puan) tarafından
yemiyor hiçbir şey yemiyorr bir tek sabah kahvaltısı yaptı arada çubuk kraker falan yedi öğlen 3 ten beri anca 2 kaşık yedirebildim sırf yemek yesin diye sütten kestim ama yok yine yemiyor ya bir bebek bu saate kadar acıkmaz mı ya oturup artık ağlayacam ya bir yol gösterin gerçekten çileden çıkacam artık 18 aylık 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Abur cubur yediği için belki yemiyordur kuzum gün içinde hiç bisey verme birde yemekleri ona sevdiği karakterlerin tabakları oluyor ondan al koy içine ver öyle yer kesin çocuklar oyun seviyor 
(875 puan) tarafından
ya zaten öyle çok yemiyor ki bir iki tane çubuk kraker yemek yesin diye çok yedirmiyorum artık telefondan videolar dahi açıyorum çizgi film yine yemiyor
tarafından
Yaaa valla bilemedim ki kuzum bı doktora göster istersen belki iştah açıcı surublar verir
(875 puan) tarafından
bir gideyim de iştah şurubu falan versin başka çare yok
tarafından
Aynen canım verirler bence ama istiyorsan önce bı aile hekimine git benim aile hekimi vermişti kızım küçükken ilacın markasını hatirlamiyorum ama sen bı sor eğer orası vermezse çocuk doktoruna götür bide
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimki de bir ara oyleydi sevdigi yemegi yapıyordum kaşığı da eline veriyordum öyle eğlenceli geldi yemeye baslamisti simdi de öyle yaparim catal kaşık tutturirum 14 aylik bu arada
(875 puan) tarafından
sevdiği yemeği dahi yememeye başladı
0 oy
(1,039 puan) tarafından
Bugüne kadar yemiyorsa kan değerlerine baktırın ve doktorunuzdan gelişim pediatrye yönlendirmesini isteyin benim oğlum tek lokma yutmazdi kansizlik çıktı ilaca başladılar gelişim pediatrye yönlendirdi doktor orda da asıl sorunun benim olduğu ortaya çıktı ben ne kadar stres yapmıyorum desende benim davranışlarm onu etkiliyomus 14 aylık 9300 da oğlum
(875 puan) tarafından
baktırdık canım çok şükür gelişimi de iyi değerleri de iyi ama anlamıyorum ki
(1,039 puan) tarafından
Ben 3 ay uğraştım sonunda derdime derman buldum ins sende bulursun
0 oy
tarafından
Benim çocuğum prematüre her ay uzman tarafından kontrole gidiyoruz. Bu gittiğimizde kan değerleri yine düşmüş ben zaten anlamıştım 2 haftadır aç be aç geziyordu. Kan değerleri normale döndü mü hiç zorlanmadan yiyor. Düştü mü asla yemiyor
(875 puan) tarafından
biz baktırdık normal çıktı kan değerleri her şey normal
0 oy
(650 puan) tarafından
3 yaşında ve doğduğu günden beri iştahsız ilk doğduğu zamanda emmezdi biberon tutmazdı ek gıdaya geçtik yine aynı mesela bir yere gideriz oradaki çocuklar sofrayı görünce gözü ışıldar herkesten önce oturur ymeek ister benimki oturmaz bile kenarda öyle yiyenlere bakar çok doktora gittim çok takviye edici gıdalar kullandım sonuç hala iki kaşık yesin diye kırk takla atıyorum olmayınca olmuyor maalesef 
(875 puan) tarafından
aynen öyle bakıyorum oğlumdan küçük bebekler maşallah ne kadar iştahlı güzel yiyor oğlum ise bir kaşık yesin diye neler yapıyorum
0 oy
(119,340 puan) tarafından
hosgeldin aramiza ben daha yediremiyom cozumude yok sende bastan kabullen yemeyen yemiyo
(875 puan) tarafından
ama bu saate kadar aç durulur mu ya
benimmi ac yasiyo bak 2 yumurta hasladim 40 45 dk once beyazlari bitti 2 dilim domates 3,4 djlimde salatalik yedi tum gunu dusun
(875 puan) tarafından
gerçekten bu bebeler bizi tüketecek bu gidişle
ben takmiycam artik ac yasamayi seviyo diyonda okula basladi iste krese sinifindakiler iri yari etli butlu kuzey iclerinde afrikali cocuklar gibj durdu resmen

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 519 göst.
25 Mart 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 813 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 570 göst.
29 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 784 göst.