0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Ccugunu bu bolumden damar yolundan ilacli film cektiren oldimu  olduysa kac dakka surdu nasil oldu

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Böbrek için mi cektirecen dmsa yi
tarafından
Nefroloji böbreğe bakar ama üroloji böbrek de dahil idrar yoluna her şeyine bakar ameliyat edilecekse eder böbrek reflusu olabilir belki
(1,248 puan) tarafından
Mesane filmi cektik bobreklerde kacak falan yok  smdi nukller tip cekilck yarin bklm olmazsa ole yapauim
tarafından
Peki böbrekler zarar görmüş mu ultrasyon falan çektiniz mi
tarafından
Dmsa da böbreklerin çalışma yüzdeleri gösteriliyor
(1,248 puan) tarafından
Mesane filminde zaten bobreklere baktilar sorun yok dedi doktor bu cekilcdk olan film bobrek filmi gnee
-Reklam-
0 oy
(119,364 puan) tarafından
cocuk degilde rahmetli dedemi goturmustum 2 saate yakin surmustu sonucta 2 hafta icinde cikmisti
amin cok sagol yanina beni almamislardi disarda beklediydim damardan bisi verip mr cekmislerdi
seni alirlar yanina cocuk akli ermez zaten yaninda olursun
(1,248 puan) tarafından
Kuzum hamile oldgmdan alamyiz dedi ilacli oldgu icn sakincali dedi bebk icin kizim 1 yasinda esim gricek mecburen oda aglar durmaz kan alirken bile ortalg ykiyor
annane teyze falan yokmu yaa genelde babalarda dayaniksiz oluyo o konularda
(1,248 puan) tarafından
Annem yokk baska sehirde onun teyzesi varda onlardada pk durmaz mecbur dayancj
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Canim ilac minicik igneyle veriliyor bekleme odasinq geçiyorsun. Cagiriyorlar, hangi organ cekilecekse onlar hallediyor zaten. Sen uzanip kimildamadan bekliyorsun. Yerine gore degisiyor 10 dk ila 20 dk degisir. Kimi bölge 5 dk geciyor
(1,248 puan) tarafından
Kuzum kizima yapilcakrailacli oldgu icin hamile oldgm icinde beni skmuyolae yanina esim giricek cok uzun surerse cocuk catlar icerde aglamktan zaten elttrmez kendini
(1,248 puan) tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu gecryo onun icn cekicekler ama nasl olcak tam detayli bilmiym
(3,328 puan) tarafından
1 gun ayri olacaksin biliyosun demi canim hamile oldugun için
(3,328 puan) tarafından
Rontgen filmi gibi düşün. Bobrek ve idrar yoluna bakilacaktir. Merak etme sen sakin olunca o da iyi etkilenir.
(1,248 puan) tarafından
Hmm anldm cnm ister istenez merak ediyorum ya cnku cok huysz bi cocuk biliyorum 1 gun ded.yaninda olmican doktor 6 saat yetelri ded
0 oy
(431 puan) tarafından
Tomografimi canım oysa eğer yar saat falan
(1,248 puan) tarafından
Tmografi degl.yaa
0 oy
tarafından
Çocuk kaç yaşında acaba 

Ben Orta okul yaşlarında iken böbrek taşı nedeniyle ilaçlı böbrek filmi çektirdim. Bir saat sürmüştü.oncesinde bağırsak bosaltmak için hap verildi bı gün önce kullanıp gelin diye. Karanlık bı odada yatak düz zemin yastık vs yok kesinlikle kimildamadan dur demişlerdi öyle oldu. Koldan şırınga ile bastı ilaci
(1,248 puan) tarafından
Hmm  1 yasinda kuzum
tarafından
Hmm bir yasa nasıl yapılır işlem bilmiyorum ama baya radyasyon yani. Karanlık ortamda korkuyorum dedimde annemi almadılar radyasyon diye. Belki bebeklere farklıdır
(1,248 puan) tarafından
Aliyolar yanima birini. Cocuklarda
0 oy
(739 puan) tarafından
1 ay önce çektirdik ilacı damardan verdiler ama tam 4 saat bekledik ranyasyonlu ilaç olduğu için 4 saat boyunca çıkmamizda yasaktı bekleme odasında bekledik 4 saat boyunca su verdik ama işlem 5 dk ancak sürdü 
(739 puan) tarafından
2 hafta sonra çıkıyor sonuç canım
(1,248 puan) tarafından
Ooo tamm cnm  ayyyniyi olsunda sonuc yapcak bisi yok ama bu cocuk  oldgunicin o kdar bekletiyolarmi gene
(1,248 puan) tarafından
Sonuc yani hemen cikmamzmi cocuklarin
(739 puan) tarafından
Yok canım faketmiyor büyük küçük 2 haftada çıkıyor
(1,248 puan) tarafından
İlacinnasik yapiyolar damar yolundan mi veriyolar  kucuk sise demi ilac

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
18 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Durunun Annesi (4,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
29 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilyda (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 155 göst.
10 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 157 göst.
2 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bayan Saraç (23 puan) tarafından soruldu

380,402 soru

11,389,801 cevap

34,897 kullanıcı

...