0 oy
384 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
kizlar saçımı bal köpüğüne boyuycam kendim yapicam simdi saclarim acik kumral gibi boyama fircam ve kabim diger evde kaldi taşınırken dışarıya da cikamam bebeğim uyuyor zaten hava soğuk  dis fırçası da yedekte yok kullandigimdan baska geçen hafta attim yeni aldim sorum şu profildeki benim bal köpüğü bana gider mi ve elimle boyayabilir miyim acaba kötü olmaz mı

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Canım bal köpügünün biraz koyusu nu kullana bilirsin açik tenlisin yakişir bence ya bende bir türlü saç boyası kendime uygun Bi renk bulamadım napcan bilmiyom ben evde boyalarım bide akrabaların saçinida boyarim severler benim boya vurmamı ben hiç firca kullanmıyorum direk elle ilk önce diplerde iyice avuşturarak sonra uçlarda bölüm bölüm atarım sende öyle yap . 
tarafından
sagol canım bu arada karamel sana guzel gider bence bi de ben boyadım dedigin sekilde şu an boya duruyor daha yıkamadm ama yarim saattir bir fark göremedim sacimda normalde tutardi neden böyle oldu
tarafından
İstedigin sacı yakalamak için önce açicaksın tabi onu kuaforde yapiyorlar evde yapmak istersende once saçindaki boyanın akmasını beklemen gerekir ben bazen tutmadığı için iki boya rengini karıştırıp vuruyorum tabi buda biraz riskli aldıgın boyadanda kaynaklanır ben koleston kullanıyorum cnmm
tarafından
anladim canim cok sagol cevabın için ❣❣❣
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Bisey olmaz canim sadece ele boya daha cok geldigi icin idareli kullan sonra ortada kalma :D

(4,725 puan) tarafından
Rica ederim :) Bi doğurayım bende boyicam :))
tarafından
ayy insan boyaya alıştı mı hamileyken boyayamiosun ya bir an önce doğurup boyamak istio demi ben de öyleydim dogurdum 20 günlükken boyadim
(4,725 puan) tarafından
Sormaa marttan beri boyamiyorum
tarafından
baya etmis o zaman doğum cok yakinda hayırlısıyla :)
(4,725 puan) tarafından
Evet         :)
0 oy
tarafından
Bende dün boyadım bal köpüğü ne
tarafından
nasil peki rengi tuttu mu bi de hangi marka kullandin canim
0 oy
tarafından

Tüm boyayı kafana dök ellerinle bocala bittiiii:D ahahah şaka birtanem bal köpüğü ve sarı çok güzel gider bence sana kumral sa bal köpüğü ilk te tutmayabilir. Boyarken ince parcalara ayır bol bol tara fircadan farkı olmaz zaten yapınca rengin nasıl olduğunu bize de şöyle <3

tarafından
yaptim canim.kuruttum fazla tutmadı boyandigi belli ama ne bileyim kutunun ustundeki kadin gibi olmadi =D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
4 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
0 oy
6 cevap 572 göst.
25 Mart 2021 Moda kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 293 göst.
16 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde OmerYagizveAnnesi (25 puan) tarafından soruldu

374,609 soru

11,204,216 cevap

34,506 kullanıcı

...